5 سوال مهم بچه ها پرسیدن در مورد خود

آیا بچه های خود را بپرسید به شما یک دسته از سوالات ؟ چه چیزی برای شام ؟ چرا آسمان آبی است ؟ جایی که بچه ها می

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 اردیبهشت 1399

آیا بچه های خود را بپرسید به شما یک دسته از سوالات ؟ چه چیزی برای شام ؟ چرا آسمان آبی است ؟ جایی که بچه ها می آیند ؟ آنها در جستجو و به دنبال پاسخ به زندگی بزرگترین سوال است. آنها می خواهند بدانند که چگونه جهان اطراف آنها کار می کند. به عنوان پدر و مادر ما امتیاز از شکل دادن به جهان بینی خود را.

چه می شود اگر من به شما گفت که همراه با سوالات در مورد زندگی بچه های خود را در حال پرسیدن سوال در مورد خود را ؟ پرسش در قلب هر کودک—سوالات بچه ها بپرسید که شکل خواهد داد که آنها را برای بقیه زندگی خود را. هیچ فشار پدر و مادر, اما شما باید پاسخ دهد که اساسا بچه خود را به شکل هویت است. در اینجا 5 سوال مهم بچه ها پرسیدن در مورد خود.

1. "آیا آنچه در آن طول می کشد؟"

همه بچه ها باید این سوال را در قلب خود. آنها در حال تجربه چیزهای جدید هر روز در مدرسه با روابط و از طریق ورزش است. این تجربه های جدید را به خط مقدم اضطراب و فشار که سوال می پرسد. "آیا آنچه در آن طول می کشد؟" به عنوان پدر و مادر به آنها کمک می کنیم پاسخ این سوال را از طریق حمایت و تشویق. ما در طول فصل اول بسکتبال با پسر من متوجه شدم که او خیلی خوب مدافع.

به عنوان مربی من قرار داده و او را بهترین بازیکن. هر بازی او خواهد آمد تا به من و گفت: "پدر او را به بهترین تیرانداز" و یا "پدر او را بزرگترین بچه" و هر بار که من به او بگویید که "شما این رو." آن شگفت انگیز بود تماشای اعتماد به نفس خود را رشد در هر بازی به عنوان او سوال شد پاسخ داد. به عنوان پدر و مادر هنگامی که ما در سرمایه گذاری و تشویق کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کنیم که به اعتقاد ما در آنها است. هر کودکی منحصر به فرد است و پرسیدن این سوال را در راه منحصر به فرد. شما باید در حال حاضر و عمدی برای کمک به آنها در پیدا کردن پاسخ است.

2. "شما در حال گوش دادن؟"

اگر شما یک شنونده خوب در بچه های خود را در اوایل سال آنها نمی خواهد آمد به شما بعد.

فرد راجرز یک بار گفت: "گوش دادن است که در آن عشق آغاز می شود." جوان شما بچه ها می خواهید برای به اشتراک گذاشتن همه چیز با شما. آنها ممکن است صحبت کردن گوش خود را خاموش و آن را ممکن است شما با مته سوراخ به اشک. آنها فقط می خواهند بدانند که اگر شما در حال گوش دادن. آیا شما آنها را می شنوید? آیا شما خود را بشنود قلب ؟

این مهم است برای شما را به توقف آهسته و گوش دادن چرا که به عنوان بچه های خود را رشد آنها تغییر از فقط مایل به شما بگویم چیزهای را که مایل به درخواست شما سوالات سخت در مورد زندگی است. اگر شما یک شنونده خوب در بچه های خود را در اوایل سال آنها نمی خواهد آمد به شما بعد. آرام کردن و گوش دادن.

3. "آیا شما می بینید من؟"

آنها در حال پرسیدن این سوال برای همه است نه فقط شما به عنوان پدر و مادر. آنها این درخواست به معلمان و مربیان و همسالان. بزرگترین هدیه ای که می توانید به بچه های خود را است چشم خود را. آنها باید بدانند که بدون توجه به آنچه که پدر من را می بیند.

زمانی که مدرسه و ورزش و دوستان آنها را شکست, آنها هنوز هم می دانم که آنها امن هستند چرا که آنها چشم خود را به مادران و پدران است. این مهم است که در شکل گیری و آموزش کودکان و نوجوانان برای تبدیل شدن به مولد بزرگسالان است. بیشتر شما ببینید, بیشتر شما می توانید صحبت می کنند و صحیح و آموزش بچه های خود را. آنها می خواهید به دیده می شود به خصوص با پدر است.

4. "چه می توانم برای کمک کنم."

شما ممکن است خواندن این سوال و بلافاصله گفت: "نه بچه من است." آنها ممکن است گفتن آن آشکار, اما آن است که یک سوال را در قلب خود.

آنها می خواهند به اضافه کردن ارزش به خصوص در خانه. توانمندسازی آنها به منظور کمک به کارهای کوچک و بزرگ کمک خواهد کرد که شکل آنها را به بزرگسالان است. من یک دوست است که تلاش برای آموزش بچه ها خود را چیزی جدید در هر ماه. این چیزهایی که به طور معمول راه کودکان و نوجوانان کار می کنند و یا کمک به اطراف خانه.

5. "خدا کیست؟"

آیا شما می دانید کسی که با مسائل و یا زخم? چگونه می توانم آنها را مشاهده خدا ؟ در اکثر موارد مردم با پدر زخم در تلاش برای اتصال با تصویر "خدای پدر" از آنجا که آنها تا به حال بد زمینی از پدر به عنوان مثال.

بچه های خود را در حال پرسیدن این سوال و از شما به عنوان دنیوی خود پدر نشان دهنده اولین تصویر آنها را از خدای پدر. چگونه به شما نشان می دهد و عشق و رحمت و فضل و ثبات را نمایندگی خواهد کرد بچه های خود را از عشق و رحمت و فضل و قوام خدا.

کسب درآمد برخی از نکات: اگر شما ازدواج به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با همسر خود را به کمک به او اتصال خود را با کودکان و نوجوانان: 20 Pillow Talk سوالات را برای شما و کودک شما.

صدا کردن: چگونه می توانم به شما پاسخ به این سوالات با بچه های خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن