5 بهترین چیز در مورد سال

من به وضوح به یاد داشته باشید احساس ترس و درماندگی زمانی که ما به ارمغان آورد و اولین فرزند ما صفحه اصلی. من م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 15 خرداد 1399

من به وضوح به یاد داشته باشید احساس ترس و درماندگی زمانی که ما به ارمغان آورد و اولین فرزند ما صفحه اصلی. من مطمئن نیستید که چه باید بکنید بعد. چگونه می ما در رسیدگی به همه این اولین ها که می آیند و ما در سریع و با عصبانیت? او شکستنی? آیا او مانند من است ؟ در حال حاضر که او را نزدیک به 14 من در بر داشت بسیاری از همان ترس تکان دهنده در درون من. آنچه که ما می رویم به انجام این کار با تمام چالش هایی که سال به ارمغان بیاورد ؟ چگونه ما رسیدگی به اولین ها آمده است که او به عنوان روش بزرگسالی است ؟ آیا او هنوز هم مانند من ؟

به عادلانه بود من هنوز یک تازه کار وقتی که می آید به پدر و مادر یک نوجوان. من دوران نوجوانی به عنوان یک برکت و رحمت مخلوط. بله او خیره خط در او و ما اغلب خودمان را در تقابل بیش از بی اهمیت ترین چیز است. اما آن را نیز اغلب به نظر می رسد مانند سال یکی از بهترین قطعات از پدر و مادر. در اینجا 5 تا از بهترین چیزها در مورد سال.

1. بزرگ مکالمات

توسعه ذهن از نوجوانان آنها را قادر باور نکردنی و مکالمات.

توسعه ذهن از نوجوانان آنها را قادر باور نکردنی و مکالمات. سوالات آنها بپرسید ترک ممکن است شما مطمئن نیستید از چه می گویند. کم کم شما متوجه خواهید شد که این بار پسر یا دختر در حال تبدیل شدن به یک زن و یا مرد است که با ملاحظه و مهربان است. این خواهد آمد تا در انواع شرایط. در حالی که رانندگی جایی برای راه رفتن و یا در پایان روز شما می توانید پیدا کردن یک گنج در بحث شما باید در مورد آنچه که در جهان در مورد آینده اش و حتی در مورد ایمان.

2. سوالات سخت

یکی دیگر چیز زیادی در مورد سال است که در واقع یکی از سخت ترین: همه سوالات آنها را بپرسید. ما بچه های کوچکتر یا انجام آنچه آنها گفته ما را نادیده گرفت و به طور کامل و یا بپرسید "چرا" بیش از حد اغلب. نوجوانان از سوی دیگر در حال آماده برای به چالش کشیدن ما. گاهی اوقات این سوال ریشه در لجبازی و یا سرپیچی اما اغلب در زیر این نگرش وجود دارد که برخی از عمیق تر سوال پرسیده می شود. گاهی اوقات این خواهد آمد تا زمانی که آنها از ما بخواهید ما در مورد شکست های گذشته. در موارد دیگر آنها را آزمایش محدودیت های خاص استاندارد و یا به ما دل و روده-بررسی مثال ما مجموعه.

3. مؤثر خواهر و برادر جوان

هیچ راهی وجود دارد در اطراف این: بچه های جوان تر اغلب نگاه کردن به قدیمی ترین در خانواده است. آنها می خواهند به تقلید از خود خواهر و برادر بزرگتر در راه آنها عمل می کنند راه آنها لباس های رسانه ای مصرف می کنند و امتیازات آنها. بدیهی است که اگر رفتاری یا نگرش مسائل این می تواند یک منفی—اما شما همچنین ممکن است پیدا کردن که یکی از بهترین چیزها در مورد سال است که یک نوجوان می تواند تاثیر او جوان خواهر و برادر' بازی نگرش ها و منافع در راه مثبت. و اگر نوجوان شما این است که تنها فرزند آن است که هنوز هم یک هدیه فوق العاده ای برای دیدن آنها را رشد فضیلت در میان دوستان و همکلاسی ها و همکاران است.

4. منافع مشترک

در حالی که من و همسرم باید بسیاری از چیزهای مشترک این واقعیت است که وجود دارد برخی از منافع ما به اشتراک نمی. من به ستاره ها بر روی یخ پاتیناژ را نشان می دهد و او با حضور نخبه فیلم با من حتی اگر هیچ کدام از این علاقه خود را. چیز زیادی در مورد سال است که اگر آنها به اشتراک گذاشتن برخی از منافع خود شما رو بچه ها به اشتراک گذاری این فعالیت ها که در واقع از آن لذت ببرید. و به صداقت حتی اگر آنها نمی, آن را هنوز هم یک فرصت خوب برای صرف وقت با کیفیت با هم و به اشتراک گذاری یکی از خود را دوست دارد.

5. ساخته شده در بچه نگهدار

از زمانی که شما را تبدیل به پدر و مادر خاص همه چیز پیچیده تر است. آن است که سخت تر فقط برای اجرا به فروشگاه زمانی که شما فرزند کوچک دارند. فرایند بسته بندی کودکان و نوجوانان نیست و ارزش آن زمانی که همه شما نیاز است یک کوزه شیر. بسیاری از والدین به تماشای شب تاریخ دریافت دستکاری نیازهای کودکان کوچک است. به عنوان شما را وارد کنید, سال, شما کشف که نوجوان خود را در توانایی خود را به رفتن به کودک نگهدارنده, آیا شما می خواهید برای اجرا به فروشگاه مواد غذایی و یا سر را در یک تاریخ. و اگر فرزند خود را تنها یک نوجوان آن را در یک لحظه به جشن می گیرند که فرزند شما به اندازه کافی به خود او و یا او.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری این iMOM مقاله با همسر خود را به او برخی از بینش به سال های نوجوانی: آیا شما آماده برای این 5, نوجوانان, چالش ؟

صدا کردن: برخی از نعمت های شما پیدا کردم در پدر و مادر خود را فرزندان نوجوان?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب