30 بهترین فیلم در Netflix بکشد - CNET

لورا درن (سمت چپ) و اسکارلت جوهانسون در ازدواج داستان. Netflix اگر شما در حال تلاش به را انتخاب کنید آنچه که

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399
dsc4795-rgb

لورا درن (سمت چپ) و اسکارلت جوهانسون در ازدواج داستان.

Netflix

اگر شما در حال تلاش به را انتخاب کنید آنچه که این فیلم را در Netflix بکشد امیدوارم این لیست را به شما صرفه جویی در برخی از زمان.

گاهی اوقات Netflix دام بزرگ مدیران برای خدمت کردن اصل است که آن را تمام راه را به اسکار. اما آن را نیز فراوانی از داستان های کوچکتر مناسب برای متوسطی به اندازه صفحه نمایش.

انگشتان عبور شما پیدا کردن چیزی است که در اینجا بازدید نقطه.

ازدواج داستان

unb-unit-09413-rgb

اسکارلت جوهانسون و آدم راننده در ازدواج داستان.

Netflix

یک فیلم در مورد طلاق ممکن است صدا مانند بهترین تجربه مشاهده اما Noah Baumbach ازدواج داستان سفر شما می خواهید به. اسکارلت جوهانسون و آدم راننده به برخی از بهترین اجراهای حرفه خود را به عنوان نیکول و چارلی یک زن و شوهر که در کشتی سوار در احساسی و لجستیکی حقوقی پیچیده فرآیندهای درگیر در پیمودن یک همکاری از هم جدا. نقاشی با احساسی پیچیدگی فراگیر poignantly لحظات خنده دار همراه با درد این است که شاد-غمگین در بهترین حالت آن است.

Okja

okja-ff-004r

Ahn Seo-hyun در Okja.

Netflix

2017 را Okja می آید از انگل مدیر Bong Joon-ho-که باید انگیزه کافی برای تماشای آن است. بخش-دارای گونه های برامده کمدی تاریک, نیمه سورئال زیست محیطی هیجان انگیز Okja دنبال یک جوان جنوبی-کره ای دختر کشاورز که حیوان خانگی پال ژنتیکی پیشرفته سوپر خوک. اما Okja است که هدف از یک شرکت بزرگ است که می خواهد او را خوشمزه گوشت. این برنامه شامل یک انگلیسی در حمایت از بازیگران با امثال تیلدا سوینتون و جیک Gyllenhaal, Okja شما با آن شیرینی قبل از نشان دادن شما ناراحت نزدیک از صنعت گوشت.

من احساس می کنم در خانه در این جهان دیگر

0715

الیاس چوب و Melanie Lynskey در من احساس می کنم در خانه در این جهان دیگر.

Netflix

اگر شما تا به حال یک روز بد ممکن است این فیلم برای شما. زمانی که پلیس حاضر به کمک به با یک, سرقت, معاون پرستاری اموزش و عجیب و غریب همسایه تونی همه چیز را در دست خود. من احساس می کنم در خانه در این دنیا دیگر نقاط خصیصه های ذاتی از زندگی روزمره قبل از افزایش داستان آن به مکان های تاریک با حتی تیره تر طنز. با لمس کوئن برادران استعداد خود را کاملا بسته بندی شده 96 دقیقه را ترک خواهد کرد شما جای تعجب عاطفی.

جدا نشده سنگهای

uncut-gems-0106202-c-1

آدام سندلر در جدا نشده سنگهای.

Netflix

آدام سندلر جایزه اسکار buzz-شایسته عملکرد کاملا او را نامزد دریافت جایزه, اما به نوبه خود در جدا نشده سنگهای قابل توجه برای Sandler appreciators و در غیر این صورت. جدا نشده سنگهای خود را یک تاول اودیسه داستان زیر یک الماس طلا و جواهر که معتاد به قمار. خراش دادن در مارتین اسکورسیزی '70s جرم شن های Safdie برادران شما را در یک اتشی اضطراب-سرند داش از طریق نیویورک به عنوان سندلر هوارد رتنر باید بازیابی اوپال گرانبها به پرداخت کردن بدهی های خود را.

پلت فرم

eh-st-23-30-10-00035260

2019 فیلم اسپانیایی پلت فرم.

Netflix

از Netflix قابل توجه ذخیره کردن بین المللی فیلم می آید, اسپانیایی, sci-fi, horror, پلت فرم. بالای آن-مفهوم داستان مراکز در یک برج است که ارائه مواد غذایی برای افراد در هر یک از بسیاری از سطوح آن از طریق یک پلت فرم. کسانی که در بالا به بهترین و بیشترین فراوان گسترش است که devored به عنوان پلت فرم پایین باعث کاهش سطوح. تفسیر اجتماعی حلقه در سراسر این dystopian, هیجان انگیز, مصرف تکان دهنده گاهی اوقات وحشتناک تبدیل تمام راه را به پایین.

جانوران از هیچ ملت

bonn-10218-r

2015 این جانوران هیچ ملت است.

Netflix

کارگردان Cary Joji Fukunaga به شما می دهد یک نگاه جدی در زندگی یک پسر که می شود یک کودک سرباز در غرب کشور آفریقایی درگیر در جنگ داخلی. ادریس البا به عنوان ستاره بی رحمانه فرمانده همراه با شگفت انگیز ابراهیم Attah به عنوان جوان Agu. یک مقابله و در عین حال بی سر و صدا, امیدوار, تصویر لحظهای از جنگ از دیدگاه انسانی جانوران از هیچ کشوری نیاز به رادار های خود را اگر آن را در حال حاضر نیست.

The Irishman

ti-ks-072

Joe Pesci و رابرت دنیرو در ایرلندی.

Netflix

پوشا زندگی خود انجمن بیش از چند دهه Irishman می کشد خاموش 3-و-نیم-ساعت-فرم جرم حماسه. اما البته شما می توانید شکستن این tour de force اگر شما نیاز به. همیشه هوشمندانه و سرگرم کننده با مارتین اسکورسیزی مورد علاقه Robert De Niro, Al Pacino and Joe Pesci فرمانده روی صفحه نمایش Irishman سرخی تا شما را با یک فراموش نشدنی در نگاه پیری انجمن و ویران کردن آنها انتقام.

نابودی

anh-04023rac

ناتالی پورتمن در نابودی.

Netflix

الکس گارلند شروع به گشتن خود با نام تجاری خاص از trippy وجودی sci-fi با Ex Machina و همچنان که قطار با نابودی. بر اساس جف VanderMeer رمان فنا شرح زیر ناتالی پورتمن استاد زیست شناسی لنا او به عنوان wades از طریق غم و اندوه از دست دادن همسرش با در نظر گرفتن یک کار در یک مرموز تاسیسات ارتش در حومه یک شهاب سنگ فرود سایت. با بازیگران زن دانشمندان کاوش در منطقه خطرناک فنا است شیرجه رفتن بی پروا به تاریکی در سطوح مختلف. یک فیلم برای اندیشیدن طولانی پس از اعتبار.

همیشه من شاید

always-be-my-maybe-unit-07723

Ali Wong و Randall Park در همیشه من شاید.

Netflix

یک رام-com با کیانو ریوز cameo و عشق عمیق از مواد غذایی همیشه من شاید فقط ممکن است آمار هر عنصر شما می تواند برای آرزو. پس از اتصال مجدد بین آشپز ساشا و نوازنده مارکوس پس از مختصر خود را پرت به عنوان نوجوانان همیشه من شاید برا شما در گرم کمدی که همیشه نمی رفتن به مکان های مورد انتظار.

رم

roma-23491-001r

2018 را رم.

Netflix

Alfonso Cuaron را نیمه اتوبیوگرافیک تصویر لحظهای از کلنیا رم محله از شهر مکزیک می گوید یک داستان کوچک با سرسام آور دلاوری. اجازه دهید Cuaron هدایت شما را از طریق یو پی اس و فراز زندگی از زندگی در خانه دار از یک خانواده متوسط است. خود لنز قطاری پیچیده صحنه های زیبا در یک آلبوم که بی سر و صدا پاکت شما با تعجب و فضل است.

این Meyerowitz, داستان

tms-01822-r2

بن استیلر و آدام سندلر در Meyerowitz, داستان است.

Netflix

این Meyerowtiz داستان تلخ و شیرین یک کمدی-درام گفت: از طریق Noah Baumbach را مبتنی لنز. عنوانی داستان نگرانی ناکارآمد بزرگسالان خواهر و برادر با بازی آدام سندلر و بن استیلر, تلاش برای زندگی در سایه ی پدر. با یک جوشان بازیگران از جمله داستین هافمن, تماشای, این, هوشمند, البته بدبختی شخصیت های بافت خود را تند و تلخ قصه.

Mudbound

mb-04295-r-crop

2017 را Mudbound.

Netflix

Mudbound به شما می دهد یک نگاه تاریخی در مبارزه طبقاتی از طریق لنز از یک جانباز و یک جانباز که هر دو هنوز هم یک پا گیر در جنگ جهانی دوم است. برخورد با PTSD و نژادپرستی در می سی سی پی دلتا با بازیگران که شامل Garrett Hedlund و جیسون Mitchell, Mudbound را طوفان خواهد ناخن های شما به نقطه.

به همه پسران من دوست داشتم قبل از

tatb-coveysisters-condor-parrish-cathcart-002

2018 را به همه پسران من دوست داشتم از قبل.

Netflix

به انجمن خوش آمدید بله کتاب اقتباسی که فلک کشیده نوح Centineo به تپش قلب ، بازی کردن جذاب مفهوم به همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه می بیند لارا ژان کاوی (لانا شاهرخ) نیم کره ای, نیمه, سفید, دختر بچه در حال رشد در ویرجینیا نوشتن نامه به تمام پسران او له. سپس او کمی سرگرم کننده خواهر می فرستد و آنها را بدون او دانستن. در حالی که آن را بازدید آرامش rom-com بیت وجود دارد یک لایه از نادر نمایندگی می دهد که این یک لبه بیش از میانگین نوجوان تلنگر.

All about the tea'

dumplin-004

دانیل مک دونالد و جنیفر آنیستون در all about the tea'.

Netflix

Willowdean "all about the tea'" Dickson دختر سابق ملکه زیبایی, اما شما نمی دانید آن داده شده آنها هیچ چیز به طور یکسان. تصمیم به پیوستن به یک مراسم مجلل از وجود, all about the tea' یادگیری یک یا دو چیز در مورد اعتماد به نفس و همچنین برخورد با او رابطه سنگی با مادر, بازی های برگزار شده توسط همیشه watchable با جنیفر آنیستون. مصاحبه گرم و البته آشنا تب و تاب بودن, all about the tea' باعث می شود بیشتر از آن قابل اعتماد فرمول.

دو پاپ

pope-unit-08320

جاناتان پرایس و آنتونی هاپکینز در دو پاپ.

Netflix

مجموعه در درجه اول در شهر واتیکان این زندگینامه, درام شرح زیر است پاپ بندیکت شانزدهم و کاردینال Jorge Mario Bergoglio پس از واتیکان نشت رسوایی. آن را به عنوان جذاب به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. دو پاپ carves تا یک تکه از زندگی واقعی درام با یک-کلاس دو-hander شامل Jonathan Pryce و آنتونی هاپکینز.

تصنیف شکن Scruggs

the-ballad-of-buster-scruggs-01

Tim Blake Nelson در تصنیف شکن Scruggs.

Netflix

برادران کوئن و پا زدن تا غرب گرد و غبار با گلچین فیلم است که به شما می دهد شش عکس های شرح داری همه را در مرز آمریکا. یکی از آنها این است که در مورد عنوانی شکن Scruggs یک جیک جیک آواز گاوچران که معمولی مجموعه شلیک کردن در یک مغازه خواربار یا مشروب فروشی. اما وجود دارد یک تیره پیچ های نگه می دارد که شما بر روی انگشتان شما. دوخت بقیه داستان آن هم با یک ثابت, سیاه, شوخی تصنیف شکن Scruggs است برادران کوئن برنده است.

Dolemite نام من است

dol-unit-01289-r2-rgb

2019 را Dolemite نام من است.

Netflix

ادی مورفی در بازگشت از بازیگری خود را شکستن با شکوه عملکرد به عنوان رودی ری مور یک کمدین است که به تصویر کشیده یک شخصیت به نام Dolemite در ایستاده روال و blaxploitation فیلم از '70s به. Dolemite نام من است شروع می شود از آغاز مقابله با مور زمان به عنوان یک تلاش هنرمند مشغول به کار در یک فروشگاه رکورد. پس مور ظهور را به شهرت است که عجیب و غریب و enthralling نوبت Dolemite من است نام عدالت به مور و مورفی استعداد.

کلاوس

klaus-production-stills-014

2019 را Klaus.

Netflix

شما حدس زده آن-این یکی در مورد کریسمس! اما کلاوس نیست متعارف بابا داستان. این چرخش یک جایگزین منبع داستان برای این مرد بزرگ با الهام از تاریخ سنت نیکلاس از میرا. در داستانی قرن 19 شهر جزیره به سمت شمال غرب ما به دنبال یک پستچی که دوست درجا toymaker به نام کلاوس. همراه با آن به زیبایی دست کشیده, انیمیشن, Klaus منحصر به فرد و کمی پیچیده تر را در تعطیلات سخاوت.

من از دست رفته بدن من

ilmb-still-10

2019 را من از دست من بدن.

Netflix

این برنده جایزه فیلم فرانسه آغاز می شود با یک دست قطع فرار یک یخچال در یک آزمایشگاه و گام گذاشتن در پاریس گسترده جستجو برای استراحت بدن خود را. چه باز! با چند فلش بک و زیبا, انیمیشن, این عجیب رضایت بخش داستان به کنکاش از دست دادن هر دو جسمی و روحی در شاعرانه ترین راه.

Da 5 Bloods

d5b-unit-06646rc

سال 2020 را دا 5 Bloods.

Netflix

اسپایک لی جنگ شدید درام به دنبال یک گروه از پیری ویتنام جانبازان که در بازگشت به کشور در جستجوی باقی مانده از تیم ملی خود رهبر -- به عنوان به خوبی به عنوان دفن گنج. با یک دیوانه وار انرژی coursing از طریق آن دا 5 Bloods به شما می دهد یک نگاه در جنگ ویتنام از طریق, سیاه, تجربه, تحویل همه بیش از حد به موقع نقد نژادپرستی و جنگ است.

Paddleton

paddleton-ff-0019

علامت گذاری به عنوان duplass و ری رومانو در Paddleton.

Netflix

تنیس بازی کردن رفقا مایکل (علامت گذاری به عنوان duplass) و اندی (ری رومانو) دریافت ویرانگر خبر: Michael دارای ترمینال سرطان معده. تلاش برای اجازه رفتن از مردن او دوست و اندی می پیوندد مایکل سفر جاده ای در جستجوی دارو برای پایان دادن به چیزهایی که قبل از آنها بیش از حد دردناک است. تاشو, کمدی به سودا Paddleton برطرف لمس دوستی در هسته خود به ماهرانه-موثر بر مکان.

با ضربت بزمین کوبیدن خانه

knock-down-the-house-01-19-59-04

اسکندریه Ocasio-کورتز در دست کشیدن پایین ،

Netflix

حتی اگر شما به سیاست این پشت صحنه نگاهی به آنچه در آن زمان برای یک زن جوان به نمایندگی از جامعه خود و ایجاد یک تفاوت این است که به شدت الهام بخش است. با ضربت بزمین کوبیدن خانه به شرح زیر اسکندریه Ocasio-کورتز و سه زن دیگر نامزدها به عنوان آنها را اجرا کنید برای کنگره در سال 2018 است. موانعی که بوفه مبارزات انتخاباتی خود را و چگونه او در معاملات با آنها اسیر پرواز-بر-روی-دیوار-با مشت-پمپاژ نتایج.

یک ورزشکار

athletea-121019-r10-rc

سال 2020 را ورزشکار A.

Netflix

ورزشکار یک به شما می دهد یک شیرجه به یکی از بزرگترین رسوایی در تاریخ ورزشی. آن به شرح زیر تحقیقی روزنامه نگاران از ایندیاناپولیس ستاره که شکست داستان دکتر لری Nassar سوء استفاده از زن جوان ژیمناست ها در ایالات متحده است. فرهنگ وحشتناک حملات ادامه داشت دهه, اما, نیز وجود دارد نور در انتهای تونل پس از شجاع ورزشکاران صحبت کرد.

13

michelle-110000-copy

2016 را 13th.

Netflix

Ava DuVernay مستند به ما نظام عدالت دقت را پوشش می دهد امریکا در تاریخ نژادی از لغو برده داری تا به امروز از زندان ، اگر شما در جستجوی مواد آموزشی این گسترده نگاه وحشت از توده جرم از مردم سیاه و سفید به شما می دهد یک قدرتمند سنتز همه چیز شما نیاز به دانستن.

من مادر هستم

iammother-ff-000007

هیلاری سوانک در من ،

Netflix

من مادر ممکن است پوشش آشنا sci-fi خاک اما اگر شما بعد از جیمز کامرون و ریدلی اسکات-هدایت لرزش شما را در جای مناسب. ما به دنبال یک دختر جوان به نام دختر زندگی می کند که در یک پست آخرالزمانی پناهگاه با ربات به نام مادر که هدف این است که برای کمک به repopulation از زمین است. این جذاب فرض و تنظیمات رسیده است برای تعلیق و تاریک تاب که من مادر ارائه می شود در سبک.

نیمی از آن را

thoi-unit-08843r

لی لوئیس (سمت چپ) و Alexxis Lemire در نیمی از آن.

Netflix

این اصلی YA فیلم می گوید داستان از Ellie چو یک خجالتی آسیایی-آمریکایی در شهر از راه دور از Squahamish کشف تمایلات جنسی خود را. مستقیم و در عین حال friendless دانش آموز که از یک طرف فشار نوشتن مقالات برای همکلاسی های او, Ellie کمک می کند تا فوتبالیست پل Munsky نوشتن یک نامه عاشقانه به Aster فلرس. اما معلوم Aster مناسب برای Ellie به جای. یک داستان از پذیرش خود گفت: با یک لمس ظریف به نیمی از آن است که در مجموع شادی.

آن را راه اندازی

siu-02248-r

گلن پاول و Zoey داچ در آن را راه اندازی.

Netflix

آن را راه اندازی یک رام-com وارد توسط درخشان Zoey داچ و گلن پاول و همچنین همیشه درخشان Lucy Liu, خروس سیاه بزرگ Diggs. هارپر مور است twentysomething دستیار سردبیر ورزشی امپراتوری رسانه ای. چارلی که یک دستیار برای یک سرمایه گذار. اتصال بیش از مشترک خود را در محل ناگوار آنها با درست کردن یک برنامه برای اتصال دو بالا صحافی کارفرمایان فکر آن را منجر به روشن workloads. این رمان در یک رمان بازدید انتظار می تپد اما این باعث می شود آن را کمتر سرگرم کننده به تماشای.

جرالد بازی

geraldsgame-unit-01890-r

Carla Gugino در جرالد را بازی.

Netflix

اگر شما دوست game, فراموش نشدنی از خانه تپه و سپس سر به Mike Flanagan اقتباسی از استیون کینگ رمان جرالد را بازی. Carla Gugino بسیار زیاد است به عنوان Jessie که در تعطیلات می رود با شوهرش جدا شده در یک دریاچه خانه در آلاباما. تا حد زیادی چسبیده به اتاق خواب تنظیم می بینیم زن و شوهر مشکلات رفتن از بد به بدتر با جسی پایان در این وضعیت غیر ممکن است از اینکه دست به دستبند به تخت با هیچ یک برای کمک به فرار او. جرالد را در بازی منجر به narratively و عاطفی رضایت بخش نتیجه گیری با Flanagan سودا-عجین ترسناک که موج آرام به پیروزی برای خود شخصیت های خالی از سکنه.

ایکاروس

icarus

2017 را ایکاروس.

Netflix

Bryan Fogel نفوذ مستند به بررسی تاریک ورزشی دوپینگ. آن را می بیند فوگل برنامه ریزی برای ورود به یک مسابقه دوچرخه سواری پس از مصرف مواد ممنوع در راه است که برای جلوگیری از تشخیص همه برجسته نارساييهای موجود در ورزش تست مواد مخدر. اما همه چیز را به نوبه خود هنگامی که دانشمند روسی گریگوری Rodchenkov در معرض حمایت دولت المپیک دوپینگ برنامه ای است که او نظارت. ایکاروس است که آوردن آن را به عنوان برای تلفن های موبایل حتی اگر شما یک دوچرخه سواری هواخواه.

باور نکردنی جسیکا جیمز

dscf3236-r

Chris o'dowd و جسیکا ویلیامز در باور نکردنی جسیکا جیمز.

Netflix

باور نکردنی, جسیکا جیمز, معرفی لذتبخش خود دارای شخصیت اصلی بازی به همان اندازه لذت بخش Jessica Williams. اعتماد به نفس و مستقل جسیکا جیمز می رود در یک تاریخ کور که در آن او به پایان می رسد تا صحبت کردن در مورد چیزی جز او ، تازه را در فروپاشی فیلم با توانمند سازی منجر شود این است که آسان آمار برای یک شب سرگرم کننده در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن