تسلا کارگران کارخانه برگزار خواهد شد Juneteenth اعتراض و خواستار یک بیانیه از Elon Musk - Roadshow

Elon Musk می گویند فقط در مورد هر چیزی به نظر می رسد جز این که سیاه و سفید زندگی می کند و مهم نیست که نشسته با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
rsteslafremonttourholdingstillrs.jpg

Elon Musk می گویند فقط در مورد هر چیزی به نظر می رسد جز این که سیاه و سفید زندگی می کند و مهم نیست که نشسته با کارکنان.

Elon Musk جالب یک مرد. او اغلب اوقات را به توییتر به صدای نظرات خود را در پناهگاه-در-محدودیت مکانی و یا برخی نجات غواصاناما هنگامی که کارکنان خود را در واقع می خواهید او را به چیزی می گویند -- به طور خاص که زندگی ماده -- صدای او هیچ جا شنیده می شود.

که به اندازه کافی برای یک گروه از تسلا فرمونت کارکنان کارخانه به مرحله یک اعتراض مشک سکوت و به مناسبت Juneteenthکه جشن پایان برده داری در آمریکا با برگزاری یک تجمع در فریمانت کارخانه با توجه به گزارش منتشر شده توسط پروتکل در روز پنج شنبه.

شده اند وجود دارد و بیانیه های داخلی ساخته شده توسط دیگر سطح بالا تسلا کارمندان و مانند آن در آمریکای شمالی رئیس منابع انسانی, والری کارگر. کارگر با انتشار نامه ای به تسلا کارمندان و بعدا در یک پست در ارتباط با عنوان آوردن کل من خود به کار تسلا که مذاکرات در مورد این واقعیت که در امریکا است.

"ترس برای زندگی شوهر و فرزندان من است آزار دهنده ثابت پنهانی که من سرکوب به طوری که من می توانید در مورد روز من (فقط به عنوان مادر من مادر بزرگ من و من بزرگ مادر بزرگ یاد گرفتم که زندگی می کنند با این واقعیت زندگی)" کارگر می نویسد در نامه اش. "با وجود اینکه طرفدار آوردن خود تمام کار من هرگز این بحث بخشی از زندگی من است."

با وجود این باز بودن از اجرایی کارکنان تسلا کارمندان از رنگ می خواهید برخی از اطمینان از خود را بزرگتر از زندگی رهبر انقلاب است که نه تنها او ایستادگی در برابر نژادپرستی اما که او می ایستد و با آنها. در این نقطه مشکوک به نظر می رسد که آنها آن را دریافت کنید.

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به Roadshow درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز

4:11tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب