تسلا Cybertruck بر روی صفحه نمایش برای یک هفته در موزه پترسن - Roadshow

در اینجا شانس خود را برای دیدن برقی مارول در فرد است. تسلا می خواهید برای دیدن سوپر اینده تسلا Cybertruck برا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
Tesla Cybertruck

در اینجا شانس خود را برای دیدن برقی مارول در فرد است.

تسلا

می خواهید برای دیدن سوپر اینده تسلا Cybertruck برای خودتان ؟ که می تواند واقعیت برای هر کسی که بازدید از موزه خودرو پترسون در لس آنجلس.

موزه روز پنجشنبه گفت که یک هفته از شروع این جمعه, ژوئن 19, آن را به میزبان Cybertruck به عنوان آن را به عموم مردم بازگشایی پس از بسته شدن با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این است که یک پرچم سبز به جمعیت را در یک فضای سرپوشیده -- اجتماعی فاصله باقی مانده فوق العاده مهم است. موزه تأکید کرد که چهره های حفاظتی پوشش مورد نیاز برای تمام مهمانان و کارکنان و تسهیلات خواهد بود نوع به اندازه کافی برای ارائه یک پوشش برای کسانی که بدون یک. اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد و کاربران را پیدا خواهد کرد جدید تعیین شده و جهت یابی, راه برای نگه داشتن هر کس در یک فاصله امن. و شما نمی توانید تست درایو Cybertruck.

اما بحث در مورد یک راه بزرگ برای پترسن به بازگشایی درهای خود را. این Cybertruck اساسا شکست اینترنت در ماه نوامبر با طرفداران بتواند برای به دست آوردن هر تکه از اطلاعات در مورد برق وانت. با یک وعده داده شده اسب بخار تعداد تا 1,400 اسب بخار از یک trimotor الکتریکی انتقال قدرت آن را در شکل دادن به یک واقعا چیزی وحشی. کامیون صفحه نمایش در موزه را به زمان تسلا آخرین ایجاد سر به وحشی پس از اولیه خود اولین است.

برای تسلا طرفداران این موزه ارائه شده از Cybertruck هر چند آن را بدون شک می تواند یک قرعه کشی. از طریق همکاری با الکتریکی می شناسند و این پترسن نیز خانه مدل S و نسل اول اسب سواری نمونه. آنها اقامت در طبقه دوم در یک متناوب نمایشگاه منطقه از مرکز.

پترسون بازگشایی جمعه همان روز Cybertruck صفحه نمایش باز می شود در این موزه لابی. کسانی که خارش به وانت نیاز به خرید بلیط موزه جلوتر از زمان حاضر و نگه داشتن در ذهن Cybertruck سر به تسلا mothership در ژوئن 26. پس از آن که می داند بعد از زمان ما را ببینید وانت پشت در اما خودروساز گفت: تولید باید شروع به در اواخر 2021.

ادامه مطلب: پیوند Bentleys و فراتر از آن: نگاهی به یک تور از موزه خودرو پترسون

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Cybertruck: برای اولین بار سوار وانت آینده

5:25tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن