تیلور سویفت فقط مخرب ترین اطلاعیه–ما خیلی غمگین برای او!

تیلور سویفت تصمیم به انجام یک کار بسیار شخصی آهنگ برای شهروند جهانی "یک جهان با هم در خانه" کنسرت. این ترانه س

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 اردیبهشت 1399

تیلور سویفت تصمیم به انجام یک کار بسیار شخصی آهنگ برای شهروند جهانی "یک جهان با هم در خانه" کنسرت. این ترانه سرا انجام می شود "به زودی شما بهتر" برای نشان دادن یک پیام تند و تلخ برای شنوندگان.

این آهنگ در مورد سویفت را در نبرد با سرطان است که مورد بحث قرار گرفت در دست آمریکا. سویفت همچنین صحبت در مورد آن را به انواع.

Taylor and Andrea Swift

چلپ چلوپ

30 سال توضیح داد: "در حالی که او رفتن را از طریق درمان آنها در بر داشت یک تومور مغزی و علائم آنچه که یک فرد می رود از طریق زمانی که آنها یک تومور مغزی است چیزی شبیه به آنچه که ما تا کنون بوده است از طریق با سرطان او قبل از. پس از آن فقط یک زمان واقعا سخت برای ما به عنوان یک خانواده است."

Taylor Swift

چلپ چلوپ

قبلا این هنرمند گفت: او مطمئن نیستید اگر او هرگز قادر به آهنگ بازی زندگی می کنند.

او توضیح داد: سال گذشته "من نمی دانم اگر من تا به حال آن را بازی زندگی می کنند. آن را واقعا دشوار است برای من. این سخت بود برای نوشتن. آن را سخت به خواندن. آن را سخت به گوش دادن به من. اما گاهی اوقات موسیقی مانند آن است. گاهی اوقات آن را فقط در مورد چیزهای که لذت بخش بود احساس کنم."

این شرایط بی سابقه ای از COVID-19 به نظر می رسید به تغییر سریع را داشته باشید.

Taylor Swift

چلپ چلوپ

لیدی گاگا که در سازماندهی این رویداد عموم ستایش سویفت برای عملکرد خود را. این "کم عمق" خواننده گفت: "این بسیار زیبا از تیلور. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری این لحظه در معرض خطر با ما."

Lady Gaga

شاتر

به طور کلی این رویداد یک موفقیت بود--بالا بردن حدود 128 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس در همکاری با سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب