تمپا, نوجوانان, شارژ عظیم بیش از توییتر هک - کرک

آنجلا Lang/CNET فلوریدا نوجوان متهم به "مغز متفکر" پشت عظیم توییتر هک در اوایل این ماه که ربوده حساب از ده ه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 مرداد 1399
twitter-logo-phone-9811
آنجلا Lang/CNET

فلوریدا نوجوان متهم به "مغز متفکر" پشت عظیم توییتر هک در اوایل این ماه که ربوده حساب از ده ها تن از مشخصات بالا سیاستمداران مشهور و کسب و کار برای فروختن یک بیت کوین اومدی. هیلزوو دولت وکیل اندرو وارن ثبت 30 به اتهام جنایت علیه 17 ساله گراهام ایوان کلارک دستگیر شد و جمعه.

وزارت دادگستری ایالات متحده نیز در زمینه اتهامات علیه دو نفر دیگر, 19 ساله ساکن بریتانیا ماسون شپرد و 22 ساله ساکن فلوریدا نیما فاضلی برای سایتهای هک.

"این جنایات را مرتکب شدند با استفاده از نام افراد معروف و مشهور اما آنها نه اولیه قربانیان در اینجا گفت:" وارن در آزادی. "این" بیت-Con' طراحی شده است به سرقت پول از آمریکایی ها به طور منظم از سراسر کشور از جمله در اینجا در فلوریدا."

کلاهبرداری حساب بیت کوین دریافت بیش از 400 نقل و انتقالات به ارزش بیش از $100,000 با توجه به DOJ.

کلارک چهره اتهامات از جمله تقلب سازمان یافته و ارتباطات و تقلب و استفاده جعلی از اطلاعات شخصی. شپرد چهره اتهامات از جمله توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و توطئه برای ارتکاب پول شویی در حالی که فاضلی متهم است با کمک و معاونت در جرم عمدی دسترسی حفاظت شده کامپیوتر.

"وجود دارد یک باور غلط در, جنایی, هکر جامعه است که حملات مانند توییتر هک می تواند مرتکب ناشناس و بدون نتیجه" گفت: ما وکیل دیوید اندرسون در آزادی. "رفتار مجرمانه از طریق اینترنت ممکن است احساس یواشکی به افرادی که مرتکب آن, اما وجود دارد هیچ چیز یواشکی در مورد آن."

محققان بررسی, چت, در, اختلاف, معاملات بیتکوین و سوابق از یک هک فروم پایگاه داده به کراوات شپرد و فاضلی به توییتر بیت کوین کلاهبرداری قانونی اسناد و مدارک نشان می دهد.

CNET نبود بلافاصله قادر به شناسایی وکلا برای سه مظنون است. فاضلی پدر آسوشیتدپرس گفت که او فکر می کند که پسرش بی گناه است. "ما به عنوان شوکه شده به عنوان هر کس دیگری" محمد فاضلی گفت. "من مطمئن هستم که این یک مخلوط کردن."

توییتر در روز پنج شنبه گفت: هک-که هدفمند حساب Elon Musk, بیل گیتس, Kanye West, باراک اوباما و دیگر مشاهیر -- در نتیجه یک spearphishing حمله. توییتر گفت: مهاجمان هر دو مورد نیاز دسترسی به توییتر شبکه داخلی و کارمند اعتبار است که دسترسی به حمایت های خاص ابزار.

هکرها ادعا متکی بر رویکردی که به طور معمول شامل ایمیل جعلی به صورت مبدل به عنوان مشروع آنهایی که به احمق گیرندگان به آشکار کردن کلمه عبور یا دیگر اطلاعات حساس است. توییتر گفت: 130 حساب بودند هدف قرار دادند در این حمله با هکرها مدیریت به صدای جیر جیر از 45 حساب دسترسی مستقیم به صندوق پیام از 36 حساب و دانلود Twitter data از هفت.

در توییتر هک سوخت نگرانی در میان سیاستمداران امنیت کارشناسان و کاربران توییتر که سایت های رسانه های اجتماعی آماده نیست برای مبارزه با انتخابات دخالت و دیگر چالش های امنیتی. تامین امنیت انتخابات بالا بوده است نگرانی برای شرکت های فن آوری پس از روسیه پیش فرض با استفاده از رسانه های اجتماعی پست و تبلیغات در Facebook و Twitter به ایجاد اختلاف در میان آمریکایی ها در طول سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری.

"ما تکیه می کنند به طور فزاینده ای در سیستم عامل های مانند توییتر برای دریافت اخبار و دیگر اطلاعات مهم است که به زندگی ما. توییتر VIP هک تضعیف اعتماد عمومی در آن اطلاعات سیستم عامل. هر کسی که با استفاده از توییتر و یا تحت تاثیر آن بوده است قربانی این هک" اندرسون گفت: در یک ویدئو اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

در بیانیه ای که به توییتر در روز جمعه شرکت گفت: این قدردانی "اقدامات سریع از اجرای قانون در این تحقیقات ادامه خواهد داد و برای همکاری به عنوان مورد پیشرفت می کند." توییتر اضافه شده است که آن را همچنان به ارائه به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب