صحبت کردن زباله: چگونه هوشمند سطل در حال کمک به یکی از شهرستان های درک تاثیر مستند

در سن شهرهای هوشمند حتی پرتاب خالی می تواند به یک بن است که هیچ بی اهمیت عمل می کنند. و زمانی که شورای محلی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399

در سن شهرهای هوشمند حتی پرتاب خالی می تواند به یک بن است که هیچ بی اهمیت عمل می کنند. و زمانی که شورای محلی شهرستان است که به دنبال در راه با خیال راحت به خروج سه ماه از مستند در طول یک جهانی همه گیر عمومی سطل حتی می توانید در غیر منتظره نقش در کمک به نمودار جاده به بازیابی.

نوآوری

چیزی که تام جلو سر از داده ها در داده های موسسه در لیدز پیدا کردن زمانی که او در این نمودار نشان دادن فعالیت های اخیر از 30 هوشمند مخازن در اطراف شهر.

هوشمند, سطل, در علاوه بر این به فشرده تا پنج برابر بیشتر زباله از سنتی سطل همچنین حلقه تا برای کمک به زمانی که آنها کامل اجازه دهید به خدمات محلی می دانم که آنها نیاز به جمع آوری. "ما می دانیم که چگونه اغلب آنها نیاز به تخلیه شود بنابراین ما همچنین می دانیم که چگونه اغلب آنها را پر کنید تا" جلو ZDNet می گوید.

ببینید: 5G: آنچه در آن به معنی برای IoT (رایگان PDF) (TechRepublic دانلود)

"ما در آن داده و ما متوجه شده اید که سرعت در آن سطل را پر کنید تا خوب پروکسی برای فعالیت های اقتصادی در رفتن در اطراف آنها," او می گوید.

هوشمند bin اطلاعات منتشر شده توسط لیدز شورای شهر که جلو این نسخهها کار به طور مستقیم با یک نقشه شهری باز. دلیل چهارم و تیم خود را می دانید دقیقا همان جایی که مخازن واقع در شهر آنها می توانید نتیجه گیری در مورد دستياران رفتارها.

leeds-bins-2.png

دلیل چهارم و تیم خود را می دانید دقیقا همان جایی که مخازن واقع در شهر آنها می توانید نتیجه گیری در مورد دستياران رفتارها.

تصویر: شورای شهر لیدز

برای مثال توضیح می دهد چهارم, مقدار زباله به سطل اطراف ایستگاه های قطار افتاده و نشان دادن هیچ نشانه ای از بازگشت نشان می دهد که حمل و نقل عمومی هنوز در حال اجتناب ساکنان شهرستان.

از سوی دیگر خیلی بیشتر زباله تولید می شود در شمال این شهر که در آن لیدز شورای شهر ساختمان واقع شده است که با توجه به شورای کارگران در آینده به ارائه خدمات ضروری در طول بیماری همه گیر.

در بالای smart بن معیارهای لیدز' شورای محلی منتشر انواع اطلاعات در مورد شهرستان در صورت باز کردن داده ها. "ما می توانیم ترکیب هوشمند bin داده ها با داده های دیگر نیز مانند اطلاعات گرفته شده از بلند دوربین در حدود 30 مکان در اطراف شهر می گوید:" جلو.

"این در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درک چه تغییراتی اتفاق می افتد که مردم بازگشت و یا نمی بازگشت به کار و اندازه گیری سرعت که در آن اقتصاد در حال رفتن به بالا. که بسیار مهم است در حال حاضر."

در شورای شهر می تواند داده ها-تصمیم گیری آگاهانه بر اساس رفتار مردم در مرکز شهرستان و انطباق با سیاست درآمده است. چهارم نیز استدلال می کند که هوشمند bin داده ها می تواند افزایش کسب و کارهای کوچک' توانایی بازیابی در دراز مدت آنها به عنوان یک تصویر واضح تر از مکان های که در آن مشتریان بالقوه تجمع.

در حالی که شرکت های بزرگ قادر به پرداخت مشاوران برای تعیین بهترین مکان برای باز کردن یک سایت جدید معامله گران کوچک ندارد و عمیق جیب برای انجام این نوع در عمق تجزیه و تحلیل. با ساخت شهر هوشمند داده ها به عنوان باز که ممکن است کسب و کارهای محلی می تواند در نهایت تصمیم گیری بهتر به پایدار باقی می ماند.

نگاه کنید به: شهرهای هوشمند را پیگیری هر حرکت ما. ما نیاز به نگه داشتن آنها را در بررسی

این نه تنها در مورد اطلاعات جمع آوری شده از هوشمند سطل. چهارم معتقد است که اکنون زمان خوبی برای برنامه ریزان شهرستان به خارج از جعبه فکر وقتی که می آید به جمع آوری داده ها است که مفید خواهد بود برای بهبود برنامه ریزی است.

لیدز' هوشمند سطل بودند هرگز در نظر گرفته شده برای کمک به شورای محلی را در درک که چگونه این شهر حرکت می کند در جهانی همه گیر. "داده ها در مخازن در حال جمع آوری برای یک هدف بسیار خاص: به جمع آوری زباله های کارآمد تر می گوید:" جلو.

"ثانویه آن بهره مند شوند که هرگز نمی تواند پیش بینی شده است در آمد از COVID-19" او همچنان ادامه دارد. "و که می تواند در مورد تمام انواع دیگر داده ها جمع آوری و آن را احتمالا چیزی است که ما ارزش نیست و به اندازه کافی در شهر هوشمند بحث است."

به عبارت دیگر به جای تمرکز بر روی داده ها است که می تواند جمع آوری شده شهرستان برنامه ریزان باید شروع با پتانسیل ثروت از اطلاعات در حال حاضر در دسترس به آنها است که می تواند دوباره با هدف مدیریت بحران است.

برای مثال گوگل متوجه شدم در اوایل این بیماری همه گیر است که مقامات بهداشت عمومی می تواند بسیار بهره مند از جمع و ناشناخته خواهد ماند و بینش های گرفته شده از نقشه های آن در نرم افزار. این غول جستجو منتشر شده جامعه تحرک گزارشات نشان می دهد حرکت روند در طول زمان با جغرافیا.

گزارش بریتانیا نشان می دهد که نسبت به پایان ماه ژوئن ترافیک در رستوران ها و کافه ها پایین بود با 59 درصد نسبت به قبل روند, در حالی که حمل و نقل عمومی شد 49 درصد کمتر فعال است. ترافیک به, پارک, در, مقابل, بود, تنها 7 درصد.

google-mobility-report.png

گزارش بریتانیا نشان می دهد که نسبت به پایان ماه ژوئن ترافیک در رستوران ها و کافه ها پایین بود با 59 درصد نسبت به قبل روند.

تصویر: گوگل

در لندن یک ابتکار لقب "پروژه اودیسه" به تازگی راه اندازی شده و با همکاری تورینگ موسسه است که با هدف درک این شهر را "اشتغال" و اطلاع رسانی سیاست گذاران به عنوان پایتخت برطرف مستند محدودیت.

پروژه Odysseus با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از زنده دوربین های مدار بسته و ترافیک-تقاطع مانیتور Oystercards و حمل و نقل عمومی فعالیت معیارهای. ابتکار حتی repurposes هوا-کیفیت سنسور در اطراف شهرستان برای تورینگ موسسه هوا-کیفیت پروژه است.

داده است بنابراین کلید موثر سیاست-ساخت – به خصوص باز کردن داده ها با توجه به جلو. پس از همه, اگر لیدز نگه داشته بود دسترسی به smart بن معیارهای یک امتیاز این سایت متعلق به شورای کارگران آن ممکن است هرگز متوجه شده است که داده ها می تواند مورد استفاده برای جمع آوری بینش در مورد فعالیت های اقتصادی در این شهرستان است.

چه کسی می داند چه بیشتر می تواند انجام شود با نتایج نشان داده شده توسط air-کیفیت سنسور و یا ماشین-شمارش دوربین ؟ باز کردن اطلاعات به مغز بیشتر توسعه دهندگان تنها می تواند منجر به نوآوری استدلال جلو.

مورد در نقطه: قبل از COVID-19 بحران چهارم شده بود اعمال نفوذ داده های منتشر شده توسط شورای شهر در مورد مدیریت زباله – نه تنها هوشمند بن معیارهای بلکه bin مجموعه تاریخ به روز رسانی که در آن برای پیدا کردن سطل بازیافت و یادآوری در مورد چگونگی زباله زباله به درستی.

لیدز سطل برنامه در حال حاضر در حال استفاده توسط یک پنجم از ساکنان. و ابزار در دستی آمد که این شورا تصمیم به بازگشایی بازیافت امتیاز در اوایل مارس و معرفی یک سیستم رزرو برای جلوگیری از صف.

"شورای نیاز به دریافت پیام در مورد سیستم رزرو می گوید:" جلو. "ما فقط می تواند فشار است که پیام را به یک پنجم مردم در لیدز به صورت رایگان و با لینک, فقط با استفاده از نرم افزار داشبورد."

آیا بعد از دیدن ماه محدودیت سهولت بیشتر و یا دوم امواج از عفونت مجبور شهرستانها تعطیل دوباره یک چیز قطعی است: شوراهای محلی شهرستان در حال نیروبخش خود را برای چالش های بزرگ. نوآوری را یک نقش برای بازی – و این احتمال وجود دارد که آن را از مکان های غیر منتظره. آن را حتی ممکن است شروع با سطل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب