Taika Watiti گهواره نوزاد Yoda در روز پدر tribute - CNET

پسر خوش شانس. دیزنی نبوغ کارگردان است که Taika Waititi که ما به ارمغان آورده جوجو خرگوش, Thor: Ragnarok, آنچه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399
baby-yoda

پسر خوش شانس.

دیزنی

نبوغ کارگردان است که Taika Waititi که ما به ارمغان آورده جوجو خرگوش, Thor: Ragnarok, آنچه ما در سایه و هشتم و آخرین قسمت از این Mandalorian را اول فصل نوشته شده است ادای احترام به جنگ ستارگان نشان می دهد ستاره برک آوت به عنوان بخشی از روز پدر جشن.

"روز پدر مبارک. Love my kids," Waititi ارسال شده در یکشنبه در Instagram با گوهر یک تصویر گرفتن از پشت صحنه لحظه ای از او cradling کودک Yoda.

Waititi به او خیره متفکرانه به فضا به آرامی پشتیبانی از عروسک خیمه شب بازی نیست که به نظر می رسد مانند یک عروسک خیمه شب بازی. کودک Yoda تبدیل به یک نماد فرهنگی در اولین حضور خود را در دیزنی به علاوه نشان می دهد بخش, الهام بخش, الگوهای رفتاری, اسباب بازی و ... آهنگ ها.

ما بعد دیدن پسر کوچک در فصل 2 از Mandalorian فیلمبرداری که در حال حاضر تکمیل شده در مارس قبل از coronavirus همه گیر مجبور محصولات در سراسر جهان به رفتن در وقفه. دسته بعدی از قسمت تنظیم شده به زمین در دیزنی Plus در ماه اکتبر.

همانطور که برای Waititi, او یک مرد پر مشغله: آینده ورزشی از ویژگی های هدف بعدی برنده (یک کمدی به طور طبیعی) است که در تولید این پروژه در حال حاضر Thor: عشق و رعد و برقعاقبت به Ragnarok شده حامل مجموعه برنامه ریزی, درگیری در استرالیا.

در جنگ ستارگان مقابل آن اعلام شد در ماه مه که Waititi مستقیم و co-نوشتن یک جنگ ستارگان فیلم با 1917 فیلمنامه Krysty Wilson-کنز. اگر تصویر بالا هر چیزی به رفتن این پروژه را در دست های امن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب