T-Mobile این گزارش کاهش صدها نفر از مشاغل زیر $26.5 B با حداکثر سرعت دویدن ادغام - CNET

آنجلا Lang/CNET صدها نفر از با حداکثر سرعت دویدن کارکنان شغل خود را از دست به عنوان جدید T-Mobile ساده سازی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
sprint-tmobile-merger-4
آنجلا Lang/CNET

صدها نفر از با حداکثر سرعت دویدن کارکنان شغل خود را از دست به عنوان جدید T-Mobile ساده سازی عملیات خود با توجه به یک گزارش. اخراج شد اعلام کرد روز سه شنبه توسط جیمز کربی, T-Mobile, VP با توجه به TechCrunch که ذکر شده به بیرون درز صوتی از تماس های ساخته شده به کارکنان. اخراج دنبال کردن T-Mobile 26.5 میلیارد دلار ادغام با حداکثر سرعت دویدن که از طریق رفت و در تاریخ 1 آوریل.

T-Mobile تایید کاهش شغل در یک پست وبلاگ سهشنبه, اما نمی گویند که چگونه بسیاری از نقش ها می رویم. ادغام حامل اضافه خواهد شد 5,000 موقعیت های جدید در سال آینده در سراسر خرده فروشی, مراقبت از کسب و کار مهندسی و شبکه سازمان.

"به عنوان بخشی از این فرایند برخی از کارکنان که نگه داشتن موقعیت مشابه خواسته شده را در نظر بگیرید تغییر شغل در داخل شرکت" T-Mobile گفت. "دیگران را پشتیبانی می کند در تلاش خود را برای پیدا کردن یک موقعیت جدید در خارج از شرکت. ما کار خواهد کرد با تمام کارکنان و حمایت از آنها. ما نمی باید اعداد را به اشتراک بگذارید. ما خود را متعهد به تکمیل این روند تا پایان ماه ژوئن است."

شغل شدند بنا به گزارش برش در سراسر با حداکثر سرعت دویدن کسب و کار کوچک واحد فروش و باد در اوت. 13. کارکنان که قطع شد دعوت شده اند به درخواست یکی از 200 نقش های جدید ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از ادغام TechCrunch گفت.

T-Mobile نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن