T-Mobile مترو مشتریان: دریافت رایگان کلاهبرداری مسدود کردن تماس های حفاظت در حال حاضر. در اینجا چگونه - CNET

T-Mobile ScamShield خدمات فراهم می کند یک تعداد انگشت شماری از اقدامات حفاظتی برای محافظت از شما را از تماس ها

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 تیر 1399
tmobile-scamshield-image

T-Mobile ScamShield خدمات فراهم می کند یک تعداد انگشت شماری از اقدامات حفاظتی برای محافظت از شما را از تماس های هرزنامه و کلاهبرداری است.

تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

T-Mobile اعلام کرد ScamShield این هفته گسترش آن خدمات موجود نشان می دهد که دادن تماس ها و کمک می کند تا جلوگیری robocalls. آن را رایگان برای همه, T-Mobile, Sprint و مترو توسط T-Mobile مشتریان. این یک سرویس است که حامل از جمله T-Mobile قبلا برای شارژ.

شروع جولای 24, شما قادر خواهید بود برای دسترسی به یک مجموعه کامل از گزینه های از طریق ScamShield برنامه شما می توانید دانلود و در گوشی خود را -- و از طریق تماس غربال نرم افزار برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن. اما شما لازم نیست که صبر کنید تا پس از آن برای دریافت برخی از T-Mobile قول داده حمایت می کند.

T-Mobile و مترو توسط T-Mobile مشتریان هم اکنون می توانید شماره گیری #662# به نوبه خود بر روی یک لایه از نرم افزار شناخته شده به عنوان کلاهبرداری بلوک. ایده این است که تماس های ناخواسته جلوگیری از همیشه زنگ گوشی خود را.

این کار را برای مشتریانی که پرداخت صورتحساب ماهانه اما نه برای مشتریان پیش پرداخت.

چاپ خوب? دستگاه خود را به کار با این سرویس هر چند T-Mobile مشخص نیست که دستگاه های سازگار است. حامل وب سایت نیز اذعان دارد که "عطف بر کلاهبرداری بلوک ممکن است تماس های بلوک شما می خواهید غیر فعال کردن در هر زمان."

جزئیات بیشتر در مورد ScamShield در اینجا و چه در دیگر حامل های در حال انجام برای جلوگیری از robocalls.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن