محرک بررسی ابزار ردیابی: آنچه که در مورد استفاده از IRS دریافت درگاه پرداخت - CNET

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است. جیمز مارتین/CNET برای اکثر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
 money-cash-dollars-price-shopping-black-friday-9910

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما در میانهی شب با استفاده از IR' آنلاین ابزار ردیابی برای پیدا کردن وضعیت خود محرک چک -- و یا شما با استفاده از آن ماه پیش و سعی کردم دوباره از -- شما ممکن است می خواهید به آن بروید. IRS ساخته شده برخی از تغییرات پس از اولین روز از دریافت پرداخت از ابزار برای کمک به رفع برخی از مشکلات رایج مردم گزارش شده است. ما توضیح دهید که چگونه به استفاده از پورتال از جمله جزئیات شما باید دست قبل از شما آغاز خواهد شد.

به طور کلی من پرداخت می تواند کمک به پاسخ به سوالات در مورد زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای آن را دریافت خواهید کرد و اگر آن را وارد به عنوان یک مقاله را بررسی کنید و یا یک کارت اعتباری بدهی. (آن را کمتر احتمال دارد شما می توانید آن را به عنوان یک پرداخت مستقیم به حساب بانکی خود راپس از قطع به ثبت نام شد و اواسط ماه مه.) این ابزار همچنین می تواند به شما بگویم اگر چیزی است که به تاخیر انداختن خود پول محرکمانند اگر شما نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر در قبل از IRS می توانید روند خود را محرک پرداخت. چک در 1200 $در هر فرد متفاوت است و بر اساس درآمد خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محرک چک در اینجا چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم پرداخت شما ممکن است می رسند همهو این آخرین در دور دوم محرک چک. ما در به روز رسانی این داستان اغلب.

چیزهایی که بدانید قبل از اینکه شما شروع با من ابزار پرداخت

  • این ابزار را برای درخواست خود را به شماره امنیت اجتماعی (SSN) یا شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN) شما تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی.
  • IRS ارسال پرداخت در یک برنامه. فکر می کنم از آن به عنوان دسته پرداخت که فرستاده می شود در یک بار و نه به صورت جداگانه. به من پرداخت ابزار می تواند ورزشگاه خود را از تاریخ برنامه ریزی شده.
  • IRS به روز رسانی وضعیت خود را ردیابی اطلاعات در که است و نه دریافت یک پرداخت یک بار در روز.
  • شما باید یک نامه دریافت خواهید کرد حدود 15 روز پس از IRS مسائل مربوط به پرداخت خود را با اطلاعات در مورد مقدار شما را دریافت کرده و چگونه شما آن را دریافت کرد.

پس از پیگیری پرداخت شما وضعیت با IRS شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن ثبت نام برای خدمات پستی ایالات متحده برنامه که در واقع به شما اطلاع هنگامی که پرداخت خود را در ایمیل خواهد رسید.

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین اگر شما نمی خواهید به خود را

mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

این است که محرک چک کنید اینجا را رتبهدهی نشده است ؟ چگونه در مورد در حال حاضر ؟ اما آنچه در مورد در حال حاضر ؟

سارا تو/CNET

چگونه برای پیگیری وضعیت و ورود خود محرک بررسی از IRS

اگر شما واجد شرایط برای بررسی IRS اجازه می دهد تا شما مسیر خود را برنامه پرداخت را از طریق آن دریافت پرداخت وب پورتال. برخی از مردم گزارش داده اند که با داشتن مشکل با استفاده از این پورتال و IRS گفت: آن را به طور قابل توجهی بهبود دریافت و پرداخت نرم افزار برای کمک به شما در راه اندازی و مسیر تاریخ را محرک پرداخت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

1. سر به IRS' من صفحه پرداخت و شیر آبی من پرداخت را فشار دهید برای بررسی وضعیت اقتصادی پرداخت.

2. در صفحه بعدی در مورد مجاز استفاده از شیر OK.

3. در حال حاضر در من صفحه پرداخت خود را وارد کنید SSN یا ITIN خود تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی. ضربه بزنید و ادامه دهید.

در صفحه بعدی پورتال خود را نشان می دهد وضعیت پرداخت که آیا آن برنامه ریزی شده و یا اگر خدمت نمی تواند در عین حال تعیین وضعیت خود را.

چگونه من می دانم اگر من بررسی است که در این پست ؟

IRS مهلت برای راه اندازی پرداخت مستقیم با دولت گذشت در مارس 13. اگر شما تنظیم نشده تا حساب خود را, شما به احتمال زیاد دریافت چک خود را در پست الکترونیکی.

در حالی که اکثر مردم دریافت مقاله بررسی, وزارت خزانه داری گفت: از 4 میلیون نفر را به یک تاثیر اقتصادی پرداخت و یا EIP پیش پرداخت کارت اعتباری به جای (و همانطور که از هفته اول ماه ژوئن آن گفت: این پرداخت شده است). ما خواسته ایم که خزانه داری آمریکا به روشن شدن که می شود یک بررسی که می شود یک کارت اعتباری است.

چگونه من می دانم که وضعیت من اطلاعات دقیق است و اگر چه من یک پیغام خطا دریافت کنید?

شما ممکن است پیام های گیج کننده هنگامی که با استفاده از وضعیت ابزار -- به طوری که نمایندگان توضیح می دهد که شایع وضعیت پیام ها در یک پرسش و پاسخ. شما ممکن است یک پیام اگر آن را غیر ممکن است برای تعیین واجد شرایط بودن شما برای مثال و یا پرداخت خود را از وضعیت موجود نیست. ما به دنبال آن اما تا کنون ما کشف کرده ایم تعدادی از دلایل که چرا من پرداخت نمی ممکن است قادر به پیگیری پرداخت خود را از وضعیت.

شما لازم نیست به ثبت نام برای دریافت پول محرک

برای دریافت محرک پرداخت شما ممکن است نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 اگر شما به طور معمول نیاز به. شما هنوز هم می توانید انجام دهید که در حال حاضر. در اینجا نحوه.

شهروندان ارشد امنیت اجتماعی گیرندگان راه آهن بازنشستگان و سایر ذینفعان که به طور معمول لازم نیست به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به فایل یکی برای دریافت پرداخت.

دوباره این سازمان را از طریق ایمیل نامه ای به مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از ارسال پرداخت. نامه ای حاوی اطلاعات مربوط به زمان و چگونگی پرداخت ساخته شده و نحوه گزارش به IRS اگر شما نمی دریافت خود را بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر در محرک چک در اینجا چگونه به بهترین استفاده را محرک چک کنید. و در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس و بیکاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب