محرک بررسی دور 2: چه کسی می تواند واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم - CNET

چه قطع برای دومین محرک بررسی کنید ؟ سارا تو/CNET اگر دولت می دهد چراغ سبز به یک دوم محرک بررسیخواهد شد و شما

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

چه قطع برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET

اگر دولت می دهد چراغ سبز به یک دوم محرک بررسیخواهد شد و شما یکی است ؟ و هنگامی که? پاسخ این است که هر چیزی اما ساده است. در حال حاضر نمایندگان در حال ساخت آخرین محرک پرداخت مجاز در ماه مارس را مراقبت کنند. در ضمن ما در یک رکود و مزایای مانند تاخیر در اخراج و افزایش مزایای بیکاری اجرا در حدود یک ماه.

در واشنگتن گفتگو اطراف بیشتر محرک پولی را برای شما برای بحث است. حتی یکی دیگر از نجات عمل می گذرد با پرداخت مستقیم بند شامل هیچ درک روشنی و در عین حال از کسانی که واجد شرایط برای دور دوم پرداخت -- و چه کسی نمی خواهد. بسته به اینکه کدام رهبر است, صحبت کردن یک محرک های اضافی را بررسی کنید می تواند در دسترس بیشتر مردم از اول می تواند به درخواست مردم کمتر و یا تنها به پول برای کسب و کار و نه به افراد در همه.

در اینجا بحث فعلی که ممکن است یا ممکن است یکی دیگر از محرک پرداخت. این وضعیت و این داستان اغلب به روز رسانی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

چه کسانی واجد شرایط برای یک محرک بررسی امروز ؟

قبل از نگاه کردن به کسانی که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید, اجازه دهید به بررسی که از مطالعه حذف در دور اول.

  • یک مالیات دهندگان با یک تنظیم درآمد ناخالص (AGI) بالاتر از $99,000
  • یک سر از یک خانواده با یک AGI بیش از $136,500
  • یک زن و شوهر ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانه به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا
026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

هر کس نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت تحت این طرح در حال حاضر.

سارا تو/CNET

که واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک پرداخت ؟

قهرمانان عمل (PDF) تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه پیشنهاد گسترده منافع مالی به افراد و خانواده ها و دسته ها که قلم توسط اولین محرک چک از جمله اکثر دانشجویان, برای مثال, و مردم است که ما شهروندان است.

اما قهرمانان عمل شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. در انتهای دیگر این طیف رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که اگر او در اتاق عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد.

برخی از نشان می دهد که در صورت وجود یک دوم محرک پرداخت آن باید هدفمند به مردم در فوری ترین نیاز. که مردم به مراتب کمتر خواهد دریافت چک یا حساب بانکی سپرده از IRS.

وجود ندارد هر جزئیات تایید نشده است. در حال حاضر در اینجا برخی از حالات ممکن است برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط گرفته شده از قهرمانان عمل و نظر با کاخ سفید و رهبران مجلس سنا. در نظر گرفتن این نظری و نه یک ماده در واقع. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات و چقدر پول شما ممکن است دریافت کنید.

که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای پهن دوم محرک پرداخت ؟

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی.

که ممکن است واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟

بر اساس حدس و گمان وجود دارد برخی از راه های مختلف محرومیت از بالقوه دوم محرک چک می کردن.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را ممکن است وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز می کنند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مشکوک جدول زمانی در اینجااما به طور کلی در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

سناتور مک کانل گفت: چندین بار اگر سنا شروع به کار بر روی یک دوم بسته آن را در ماه جولای خواهد بود. برای دیدار با مک کانل را تاریخ قانونگذاران را مجبور به کار در اطراف چندین تمدید معافیت زمانی که سنا در جلسه: یک برنامه ریزی دو هفته تعطیلی از جولای 3 تا 17 جولای و آگوست زنگ تفریح در حال اجرا Aug. 10 سپتامبر. 7.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن