محرک بررسی درآمد محدود واجد شرایط بودن مقدار: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اولین IRS پرداخت – CNET


 dollars-money-bills-currency-6

وجود دارد مقدار زیادی به دانستن در مورد دور IRS محرک پرداخت مجاز توسط مراقبت عمل می کنند.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

همه نشانه های نقطه به نقطه دوم محرک بررسي رفتن به واجد شرایط افراد و خانواده ها هنگامی که واشنگتن قانونگذاران پایان مذاکره دیگر اقتصادی امداد بسته. این می تواند به نام مراقبت در 2. (در اینجا هنگامی که ما فکر می کنم چک ممکن است ارسال می شود).

بسیاری از افرادی که واجد شرایط بدست خود محرک پرداخت از اول مراقبت قانون که تصویب شد در ماه مارس و اختصاص یک مقدار حداکثر 6000 دلار برای خانواده ها و 1200 $برای افراد به عنوان یک پرداخت مستقیم چک یا کارت اعتباری بدهی. اگر شما به نظر می رسد هنوز هم در انتظار سعی کنید پیگیری پرداخت خود را با IRS یا این مراحل را دنبال کنید به از دست رفته پرداخت و گزارش.

این اغلب به روز شده داستان یک hub برای همه وجود دارد که در مورد محرک های پرداخت در حال حاضر از جمله اگر شما نیاز به نگرانی در مورد پرداخت مالیات خود, بررسی, آنچه حقوق خود هستند با آن و نحوه استفاده از تاثیر اقتصادی پرداخت (EIP) کارت اگر شما هم یکی.

می دانم که خود محرک بررسی حقوق

در اینجا برخی از چیزهایی مهم به دانستن در مورد خود محرک را بررسی کنید. این قوانین اعمال می شود برای اولین محرک چک امضا شده در ماه مارس و می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای دوم اگر از آن عبور می کند.

پرداخت شده است مشمول مالیات نیست: شما نمی پرداخت مالیات در سال آینده در یک محرک پرداخت شما دریافت خواهید کرد از IRS در سال 2020 است. IRS در نظر نمی آن درآمد و پرداخت شما در سال 2020 خواهد شما را کاهش نمی دهد بازپرداخت و یا افزایش مقدار شما مدیون هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده.

از آنجا که محرک چک به حساب نمی کند به عنوان درآمد مشمول مالیات شما لازم نیست برای به دست آن به امکانات مانند خانه های پرستاری و صاحبخانه. قانونگذاران به دنبال متوقف کردن این عمل LA بار گزارش شده است.

خود محرک پرداخت خواهد شد همچنین تعداد نسبت به تعیین هر گونه مزایای شما دریافت خواهید کرد از دولت فدرال است.

coins-money-9

چک پرداخت خواهد شد از طریق پایان سال بخش عمده ای از IRS پرداخت در حال حاضر رفته است.

آنجلا Lang/CNET

شما می توانید خود را صرف پول محرک درست مانند پول نقد. اگر شما دریافت پرداخت خود را بر روی یکی از کارت اعتباری بدهی شما می توانید انتقال مبلغ کل را به حساب خود را. این یک محدودیت است IRS را کاهش می دهد پرداخت خود را برای جبران گذشته به علت حمایت از کودکان.

دوم محرک بررسی از IRS: آنچه امروز اتفاق می افتد

“صحبت از ساختمان در چه مشغول به کار در مراقبت های عمل ما می خواهیم دور دیگری از پرداخت های مستقیممستقیم پرداخت کمک به خانواده ها در حفظ و رانندگی ملی ما باز گشت” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جولای 21. “کمک به ایجاد مشاغل در آمریکا فوری اخلاقی اولویت است.”

مک کانل قبلا نشان داده است که این محرک را بررسی کنید می تواند.

در اینجا آخرین پیشرفت در دومین محرک چک کنیداز جمله زمان های پیشنهادی دیگر برای پرداخت مستقیم برای افراد و توسعه یافته برای کمک به مستاجرها و مردم بیکار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

چگونه بسیاری از محرک چک شده اند از طریق پست تا کنون ؟

بخش عمده ای از دور اول محرک چک شده فرستاده خواهد شد. در حالی که IRS نشده در پاسخ به بسیاری از ما درخواست برای زمان و اعداد و ما نمی دانیم که از هفته اول ماه ژوئن IRS ساخته شده بود حدود 160 میلیون پرداخت از طریق واریز مستقیم به حساب های بانکی و از طریق پست الکترونیکی به عنوان کاغذ چک و کارت اعتباری بدهی.

ژوئن 5 گزارش از خانه راه و وسیله کمیته برآورد به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی که واجد شرایط دریافت نکرده خود را چک (PDF). این سازمان قصد دارد برای ادامه ارسال چک از طریق پایان سال به کسانی که واجد شرایط هستند.

چگونه به استفاده از تاثیر اقتصادی پرداخت کارت اعتباری بدهی اگر شما یکی

در 18 مه خزانه داری ایالات متحده گفت این بود شروع به ارسال در حدود 4 میلیون کارت اعتباری بدهی به نام EIP کارت. وزارت خزانه داری گفت که ارسال این کارت به جای کاغذ چک به برخی از واجد شرایط ساکنان ایالات متحده برای آنها دولت ندارد و اطلاعات بانکی.

وزارت خزانه داری گفت: شما می توانید با استفاده از کارت برای خرید دریافت پول نقد از شبکه دستگاههای خودپرداز و انتقال وجه به حساب بانکی شخصی و بدون هزینه. شما همچنین می توانید با استفاده از کارت در فروشگاه است که قبول کارت های اعتباری ویزا. هنگامی که شما خود را دریافت EIP کارت در پست سر به EIP کارت صفحه به آن را راه اندازی.

شما ممکن است دیدار با الزامات مورد نیاز برای پرداخت از دولت فدرال به عنوان بخشی از 2020 بسته محرک.

جیمز مارتین/CNET

هنوز هیچ محرک بررسی کنید ؟ پیدا کردن برنامه برای زمانی که آن را فرستاده

شما می توانید با استفاده از IRS دریافت پرداخت خدمات به دیدن یک برنامه برای خود پرداخت. خدمات پستی ایالات متحده همچنین دارای یک سرویس رایگان است که می تواند به شما اطلاع هنگامی که خود را چک کنید در ایمیل خواهد رسید. شما نیاز به ثبت نام برای آن است.

زمانی که چک به طور کامل پرداخت می شود ؟

تعداد کمتری از چک ممکن است همچنان برای رسیدن به از طریق پایان سال IRS گفت.

اگر شما می خواهید برای دریافت پرداخت خود را مستقیما به بانک خود از طریق واریز مستقیمبه آخرین مهلت برای ارائه اطلاعات بانکی خود را در IRS دریافت درگاه پرداخت را تصویب کرده است. کسانی که قبلا ارائه شده IRS با اطلاعات بانکی خود را هنوز هم می تواند دریافت پرداخت خود را از طریق واریز مستقیم.

اداره تامین اجتماعی گفت: درآمد مکمل امنیت گیرندگان که نمی یک فایل 2019 و 2018 بازگشت و لازم نیست که یک نماینده دریافت کننده وجه باید خود را دریافت کرده اند پرداخت الکترونیکی از IRS توسط May 13 واریز مستقیم و یا به طور مستقیم اکسپرس کارت. برای SSI گیرندگان که خود را دریافت ماهانه شمسی پرداخت توسط چک مقاله IRS شروع پستی چک در آوریل 15.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد ردیابی خود محرک پرداخت. اگر شما نقل مکان کرد و پس از آخرین باری که شما در زمینه مالیات خود را در اینجا که در آن شما می توانید به روز رسانی آدرس خود را با IRS.

dollars-money-bills-currency-piggy-bank-1

هر کمی کمک می کند.

آنجلا Lang/CNET

چقدر پول محرک شما بستگی دارد مالیات خود را

کل مبلغ خود محرک بررسی خواهد شد و بر اساس درآمد ناخالص تنظیم خود را و یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا اگر شما واصل نشده در این سال 2018 پر کردن.

اگر شما در زمینه خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرالشما می توانید این رقم در خط 8b از 2019 1040 مالیاتی فدرال فرم. این خط 7 در سال 2018 فرم مالیاتی 1040.

در اینجا است که واجد شرایط برای یک محرک پرداخت

مقدار شما دریافت خواهید کرد شما بستگی دارد کل درآمد در سال 2019 یا 2018. اگر شما واجد شرایط, شما دریافت خواهید کرد یک پرداخت. در اینجا است که واجد شرایط:

  • اگر شما یک مقیم آمریکا و یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000
  • اگر شما فایل را به عنوان رئیس خانواده و کسب در زیر $146,500
  • اگر شما فایل به طور مشترک بدون فرزند و کسب کمتر از $198,000

در ادامه برای شما چگونه پرداخت محاسبه شده است و چقدر شما می توانید انتظار. شما همچنین می توانید نگاهی به این ماشین حساب از واشنگتن پست.

دولت پاسخگویی دفتر گزارش در ماه ژوئن اشاره کرد که خزانه داری آمریکا و IRS در مواجهه اولیه با چالش های پرداخت و ارسال تقریبا 1.1 میلیون چک به افرادی که در حال حاضر مرده و نمی شد واجد شرایط برای پرداخت.

IRS گفت: کسی که فوت قبل از دریافت پرداخت های غیر ساکن بیگانه و یا کسی که زندانی واجد شرایط نیست برای یک بررسی کنید. این پرداخت باید در بازگشت اگر دریافت IRS گفت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چقدر شما می خواهید به عنوان یک مالیات دهندگان

یک ساکن آمریکا باید یک شماره امنیت اجتماعی و یک AGI تحت $75,000 به دریافت مبلغ $1,200. مجموع کاهش می یابد خود را به عنوان AGI بالا می رود. اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص می رسد $99,000 شما نمی تواند واجد شرایط برای محرک.

سران خانواده

اگر شما فایل را به عنوان رئیس خانواده شما کامل $1,200 پرداخت اگر شما AGI $112,500 یا کمتر با میزان کاهش تا زمانی که شما رسیدن به $146,500.

زوج تشکیل پرونده به طور مشترک

ازدواج پر مشترک بدون فرزند با یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از 150.000 دلار را دریافت خواهد کرد $2,400 پرداخت کاهش به صفر در $198,000.

برای کودکان

برای هر کودک در سن 16 یا جوان در خانواده پدر و مادر را به یک پرداخت $500. پدر و مادر را دریافت نمی پرداخت برای کودکان متولد شده به تصویب رسید و یا قرار داده شده در مراقبت فاستر در سال 2020 به دلیل پرداخت است که تنها بر اساس اطلاعات خود را از سال 2019 یا 2018 اظهارنامه مالیاتی. IRS گفت: شما ممکن است ادعا می کنند که کودک در سال آینده برای اعتبار اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی. همسر و فرزندان و دیگر وابستگان ممکن است واجد شرایط برای پرداخت.

اگر شما در میانهی شب ظ مالیات فدرال انجام است که در حال حاضر

IRS گفت: اگر شما واصل نشده خود را تا سال 2018 یا 2019 مالیات فدرال است که می تواند شما را تحت تاثیر قرار محرک را بررسی کنید. مطمئن شوید که شامل مستقیم-سپرده بانکی اطلاعات در بازگشت — است که می تواند کمک به شما پول خود را سریع تر اگر وجود دارد یک دوم محرک را بررسی کنید.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر

اگر شما به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی شما هنوز هم می تواند دریافت پرداخت

بسیاری از کسانی که به طور معمول مورد نیاز نیست به اظهارنامه مالیاتی-از جمله شهروندان ارشد امنیت اجتماعی و امنیت اجتماعی از کار افتادگی بیمه گیرندگان و راه آهن بازنشستگان — نمی خواهد نیاز به یک فایل ساده اظهارنامه مالیاتی برای دریافت پرداخت IRS گفت.

IRS گفت: دریافت کنندگان درآمد مکمل امنیت را به طور خودکار دریافت کامل $1,200 اقتصادی پرداخت با هیچ اقدام مورد نیاز خود را در بخشی.

دیگران از جمله کسانی که واصل نشده یک سال 2018 یا 2019 بازگشت چرا که آنها تحت نرمال درآمد محدودیت برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی می تواند با استفاده از غیر Filers پورتال برای دریافت پرداخت خود را. برای شروع رفتن به IRS غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا سایت و شیر غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت اینجا را فشار دهید. به عنوان بخشی از فرایند شما اطلاعات شخصی را وارد کنید و اگر شما می خواهید برای دریافت محرک چک واریز مستقیم, اطلاعات بانکی.

IRS گفت: هر کسی که ثبت نام با nonfilers ابزار توسط Oct. 15 دریافت پرداخت های پایان سال 2020 است.

آنچه در مورد امنیت اجتماعی گیرندگان?

وزارت خزانه داری گفت که تامین اجتماعی بهره مند هستند که به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به یک فایل به صورت مختصر اظهارنامه مالیاتی برای دریافت پرداخت. به جای IRS را با استفاده از اطلاعاتی که در فرم SSA-1099 برای امنیت اجتماعی ذینفع که پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

IRS گفت: پرداخت خودکار در حال حاضر باید ورود برای دریافت کنندگان امنیت اجتماعی بازماندگان و یا مزایای بیمه از کار افتادگی و راه آهن مزایای بازنشستگی.

چه در مورد کسانی که برای دریافت مزایای فدرال و کودکان ؟

IRS گفت: کسانی که برای دریافت مزایای فدرال باید فرزندان و نبود نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 نیاز به عمل اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه به دریافت پرداخت کامل این سال است.

اگر شما نمی توانید این اطلاعات را با توجه به تاریخ IRS به شما $1,200 این سال و اضافی $500 در هر واجد شرایط فرزند خود را با بازگشت پرونده مالیاتی سال 2020 — تقریبا یک سال از هم اکنون.

SSI و VA مند بود تا مه 5 به روز رسانی IRS.

به روز رسانی آخرین مهلت برای افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازمانده و یا ناتوانی و یا راه آهن مزایای بازنشستگی شد مارس 22. IRS گفت: دریافت کنندگان در این گروه شده اند و برنامه ریزی شده برای دریافت چک.

برای اطلاعات بیشتر در نحوه استفاده از غیر Filers ابزار دیدن قسمت بالا با عنوان “اگر شما به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی…” برای کسب اطلاعات بیشتر.

produce-9927

در میان چیزهای دیگر محرک چک هدف به آن را آسان تر برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

آنجلا Lang/CNET

مهلت تصویب کرده است به راه اندازی پرداخت مستقیم به بررسی فرستاده شده به حساب بانکی شما

اگر شما لازم نیست که پرداخت مستقیم به حساب بانکی خود را راه اندازی مهلت برای ارائه اطلاعات بانکی خود را در IRS دریافت درگاه پرداخت شد ممکن است 13. کسانی که قبلا ارائه شده IRS با اطلاعات بانکی خود را هنوز هم می تواند دریافت پرداخت خود را از طریق واریز مستقیم. و شما هنوز هم می توانید با استفاده از دریافت درگاه پرداخت برای بررسی وضعیت پرداخت خود را.

برای جلوگیری از کلاهبرداری IRS هشدار شما را به ارائه خود را پرداخت مستقیم و یا دیگر اطلاعات بانکی به دیگران که ارائه برای کمک به شما در تنظیم انتقال الکترونیکی.

آیا شما نیاز به ثبت نام, درخواست و یا درخواست خود را بررسی کنید ؟

برای بسیاری از دولت فدرال به طور خودکار ارسال بررسی خود را به شما به صورت الکترونیکی و یا در ایمیل اگر شما واجد شرایط. اگر شما در میانهی شب ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 IRS گفت: شما ممکن است نیاز به فایل یکی برای دریافت پرداخت. رفته بالا به این بخش ابتدا “اگر شما به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی” برای اطلاعات است که نیاز به فایل و چگونه.

چه باید بکنید اگر شما نمی دریافت خود را چک کنید

اگر شما واجد شرایط برای پرداخت IRS برنامه به ایمیل یک نامه در مورد پرداخت خود را به آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از آن را می فرستد به پول است. IRS گفت: این نامه را با ارائه اطلاعات در مورد چگونه IRS ساخته شده پرداخت و نحوه گزارش دریافت و پرداخت اگر شما آن را دریافت نمی. چند CNET خوانندگان این گزارش هستند که این نامه شامل دستورالعمل روشن برای چه کاری انجام دهید اگر شما را دریافت نمی پرداخت. ما خواسته ایم IRS برای روشن شدن.

IRS گفت: همچنین سازمان دیده بان برای طرح های فیشینگ و کلاهبرداری است.

IRS اضافه شده از 3500 تلفن نمایندگان در ممکن است برای کمک به با مشکلات احتمالی در خصوص پرداخت. نمایندگان نمی قادر خواهد بود برای کمک به با مشکلات خاص به خود را پرداخت ، CNET خوانندگان گزارش قادر به دریافت از طریق به خدمت و دریافت کمک.

ما باید راهنمایی برای چگونه به بهترین استفاده را محرک چک کنید و چگونه برای جلوگیری از فریب خوردن بودن. اگر شما نیاز به کمک بیشتر در اینجا چگونه برای به دست آوردن کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>