محرک چک 2 مدارک: که ممکن است واجد شرایط? در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم - CNET

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد. سارا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما می تواند درخواست متوقف اگر کنگره را به طور جدی در نظر بگیرید ارسال یک دوم محرک بررسی در سال 2020 برای کمک به آمریکایی ها برای پرداخت هزینه غذا و مسکن در طول coronavirus همه گیر. "ما به دنبال در یکی دیگر از مستقیم, پرداخت," میچ مک کانل رهبر اکثریت تایید کرد در روز سه شنبه. در حال حاضر که به عنوان یک تایید به عنوان وجود دارد.

برای بسیاری از هفته کنتاکی سناتور دهکدهای قرار ارتکاب به اینکه آیا سنا خواهد کار بر روی یکی دیگر از نجات بیل و اگر یک دوم محرک بررسی از IRS می تواند بخشی از بسته است. تا به حال است.

آنچه هنوز نامشخص است که چه مقدار پول که بعد از پرداخت مستقیم می تواند و چه کسی می تواند واجد شرایط تحت شرایط جدید است. هیچ تضمینی وجود ندارد که کسانی که کامل $1,200 سود اولین بار در اطراف خواهد شد واجد شرایط برای دور دوم.

در اینجا همه چیز ما تا کنون شنیده ایم در مورد کسی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای اضافی محرک اقتصادی پرداخت. این داستان به روز رسانی ها اغلب به عنوان وضعیت توسعه.

آنچه که این $40,000 قطع ما را از شنیدن در مورد?

از $40,000 کشف شده است که مکرر در اخبار ناشی از مک کانل که گفت در جولای 6, "من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است." که در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد دوم محرک را بررسی کنید.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دومین محرک پرداخت خواهد شد تمرکز بر روی افرادی که بیکار هستند و یا دارای درآمد پایین فاکس کسب و کار گزارش هفته گذشته اما مشخص نیست که چگونه خواهد بود محاسبه می شود.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

هر کس نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت تحت این طرح در حال حاضر.

سارا تو/CNET

نانسی پلوسی مجلس و حزب دموکرات کالیفرنیا سوال حقوق و دستمزد کلاه. "من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از," او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. "من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود."

آن بوده است که این باورند که $40,000 شکل مک کانل اشاره کرد آمد از یک نامه سرگشاده منتشر شده 16 ژوئن از بیش از 150 اقتصاددانان به رهبری بن برنانکه سابق رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که که "در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40% (PDF) از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس است."

این رقم نمی مقیاس در تمام بازارهای آمریکا. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ما اداره مسکن و توسعه شهری تعریف شده "بسیار کم درآمد محدودیت" در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

چه عمده پیشنهادات? تصویر بزرگ

ما نمی دانیم تا زمانی که یکی دیگر از نجات بیل رسمی ساخته شده است اما ما می توانیم قطعه با هم برخی از امکانات. از $40,000 درآمد سالانه محدود بودن اطراف پرتاب یکی از آنها است اما دیگران ظاهر شده اند در طول ماه.

برای مثال عمل قهرمانان (PDF) تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه پیشنهاد گسترده منافع مالی به افراد و خانواده ها و دسته ها که قلم توسط اولین محرک چک کنید (پایین لیست استثنائات) از جمله اکثر دانشجویان و افرادی که نیست ما شهروندان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

اما قهرمانان عمل شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. در انتهای دیگر این طیف مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد.

در ساخت این تصمیمات سنا و مجلس را عامل اقتصادی است که در بهترین حالت متناقض است. اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن (PDF) به وزارت کار گزارش داد در هفته گذشته به عنوان یک نتیجه از هر دولت بازگشایی در برخی از راه. در جولای 9, اما, وزارت کار گزارش (PDF) که برای 16 هفته تعدادی از ما کارگران به تازگی برای استفاده از بیمه بیکاری بالاتر از 1 میلیون با 1.3 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان جولای 4 -- نشانه آن است که بازار کار ایالات متحده است که هنوز هم ریختن شغل.

و با کروناویروس نرخ در حال حاضر خونتان در سراسر ایالات متحدهاز والیان در حال بستن کسب و کار آنها اجازه داده شده بود برای باز کردن تنها چند هفته قبل از تهدید به مجموعه کار جدید سود.

که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای پهن دوم محرک پرداخت ؟

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی.

که ممکن است نه واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟

بر اساس حدس و گمان وجود دارد برخی از راه های مختلف محرومیت از بالقوه دوم محرک چک می کردن.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت این احتمال وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. یک مثال $40,000 کلاه ذکر شده در بالا.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

چه کسانی واجد شرایط برای اولین محرک چک کنید

بیایید نقد و بررسی بود که از مطالعه حذف در دور اول:

  • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500
  • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانه به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز, اما ما باید یک ایده خوب زمانی که ممکن است اتفاق می افتد و زمانی که چک می تواند ارسال شود.

"به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان شکستن] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه.

قانونگذاران را مجبور به کار در اطراف چندین تمدید معافیت زمانی که سنا در جلسه: یک برنامه ریزی دو هفته تعطیلی تا تاریخ 17 ژوئیه و اوت زنگ تفریح در حال اجرا از اوت. 10 سپتامبر. 7.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن