استارباکس فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام و ما در حال ویران

اگر شما تلاش شده است بدون روزانه خود را استارباکس قهوه داغ آماده برای نگه داشتن بر روی آن ناامیدی یک بیت دیگر:

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 فروردین 1399

اگر شما تلاش شده است بدون روزانه خود را استارباکس قهوه داغ آماده برای نگه داشتن بر روی آن ناامیدی یک بیت دیگر: این زنجیره فقط اعلام کرده است که در نگه داشتن فروشگاه های بسته تا مه 3!

این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به نگه می دارد و کافه ها بسته حداقل تا مارس 3, به روز رسانی از خود را زودتر اعلام در ابتدای COVID-19 شیوع است که آنها خواهد بود بسته به صورت "حداقل دو هفته."

در صورتی که شما از دست رفته آن شرکت می کند هنوز هم انتخاب درایو از طریق مکان های باز در حال حاضر.

مشتریان همچنین می توانید سفارشات از طریق نرم افزار و انتخاب آنها را در درایو از طریق مکان های فروشگاه.

علاوه بر این, Starbucks ارائه شده است $0 هزینه ارسال برای سفارشات در حال بارگذاری می خورد. خوب!

در حالی که این قطعا ناامید کننده برای خود ما مصرف قهوه, ما تحسین نیروی عظیم منهدم کننده برای انجام آنچه لازم است برای حفظ کارکنان امن است.

اگر چه ما شخصا گمان این است "ضروری" کسب و کار ما خوشحال به سادگی خرید خود را از دانه های قهوه به صورت امن در خانه استفاده کنید یا حامی درایو-از طریق مکان هنگامی که قهوه آماده شده است و کاملا ضروری است.

جاوا زنجیره ای و اطلاعیه آمده از Rossann ویلیامز, Starbucks' EVP و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا فروشگاه های شرکت های بزرگ که او نیز اعلام کرد که این شرکت خواهد کشش موقت coronavirus مزایای مارس تا 3 از جمله "فاجعه پرداخت" و "خدمات پرداخت". براوو!

این منافع در حال تغییر زندگی برای کارکنان استارباکس. "خدمات پرداخت" برای مثال به کارگران که در ادامه آمده در طول بحران های اضافی 3 $در هر ساعت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب