Star Wars: اسکادران تریلر را زمین دوشنبه - CNET

Star Wars: اسکادران آشکار خواهد شد در یک تریلر در 8 a. m. PT دوشنبه پس از توسعه دهنده EA طعنه بازی آثار هنری و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

Star Wars: اسکادران آشکار خواهد شد در یک تریلر در 8 a. m. PT دوشنبه پس از توسعه دهنده EA طعنه بازی آثار هنری و "خلبانان می خواستم" شعار روز جمعه. ویژگی های هنر شورشی داد و امپریال خلبانان و همچنین به عنوان یک دسته از starfighters و آن را روشن است که این بازی است که با تمرکز بر مبارزه با هوایی.

همچنین اشاره کرد که ما قادر خواهید بود برای پیوستن به خوب-دو کفش داد و یا توتالیتر امپراتوری در برخی از پیگیری توییتهایی شامل X-بال و کراوات جنگنده بیش از آخر هفته.

این آثار هنری به بیرون درز در سایت رسمی ایکس باکس جمعه به عنوان خال خال توسط CNET, خواهر, سایت GameSpot همراه با شکسته preorder لینک. آن را به احتمال زیاد این بازی قرار بود نشان داد در طول جنگ ستارگان ناشر بازی EA ژوئن 11, رویداد بود که موکول به ژوئن 18 به دلیل در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

این خواهید بود که برای اولین بار بازی جنگ ستارگان از ماه نوامبر سال 2019 را Jedi: Fallen منظورما دیده نمی شود به طور کامل starfighter-محور یکی از سرکش اسکادران: اعتصاب شورشی در سال 2003.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پلی استیشن 5 به نظر می رسد مسخره به عنوان جهنم است و من باید آن را داشته باشد!

4:37tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن