سنبله جدید برنامه reimagines مشترک ایمیل

سنبله اگر شما در تلاش برای مدیریت ایمیل های خود را به طور موثر و می خواهید به ترکیب و وظایف و یادداشت ها را ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
Spike reimagines the future of collaborative email with new app zdnet
سنبله

اگر شما در تلاش برای مدیریت ایمیل های خود را به طور موثر و می خواهید به ترکیب و وظایف و یادداشت ها را به گردش کار روزانه خود را, شما ممکن است بخواهید سعی کنید چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به انجام تمام وظایف خود را در یک مکان

اسرائیل مبتنی بر ایمیل و گردش کار بهره وری شرکت سنبله اعلام کرده است به روز رسانی به آن مکالمه برنامه ایمیل.

آن را راه اندازی کرده است یک مجموعه از ارتباطات و گردش کار قابلیت های از جمله وظایف داس, یادداشت ها و اسناد و مدارک ترکیب ابزار بهره وری و ایمیل را در یک صندوق پستی.

به جای داشتن چندین برنامه های کاربردی خود را مدیریت ارتباطات این به روز رسانی تحکیم همه چیز را به یک محل واحد. به عنوان بسیاری از وظایف عملی می رسند از طریق ایمیل شما می توانید در حال حاضر مدیریت آنها را به طور مستقیم از صندوق پستی خود را.

با اضافه کردن یادداشت ها و وظایف و توانایی همکاری به برنامه در زمان واقعی همکاری و همگام سازی می تواند رخ دهد در سراسر دستگاه. شما می توانید وضعیت از وظایف و به روز رسانی به اشتراک گذاشته یادداشت ها و اسناد و مدارک.

مکالمه ایمیل را نشان می دهد ایمیل موضوع پیام در چت-فرمت به جای نشان دادن هدر و امضا به هر ایمیل در این موضوع.

این ابزار در نظر گرفته شده است را نشان می دهد مانند مکالمه و پیام رسانی با همکاری و گردش ویژگی های چنین به عنوان وظیفه ایجاد و یادداشت برداری. این شهر همچنین دارای قابلیت تقویم و جستجو.

برنامه چت قابلیت به این معنی است که کاربران می توانند چت به طور مستقیم از صندوق پستی ایمیل خود در یک یک به یک یا گروهی قابلیت چت. ابزار های موجود برای موبایل و دسکتاپ و وب است. این یک برنامه رایگان و نسخه حرفه ای, هزینه $5.99 در هر کاربر در هر ماه.

اگر شما استفاده کرده اند به استفاده از چشم انداز بر روی تلفن همراه خود را برای برخی از زمان, شما ممکن است پیدا کردن ویژگی های سنبله گیج کننده است. چیزی است که شما انتظار می رود آن را به.

من در بر داشت که حتی اگر من متصل به میزبانی حساب ارز از طریق برنامه من نمی تواند دیدن هر یک از میزبانی وظایف. همه من می توانم از طریق این برنامه هر وظیفه من در ابتدا ایجاد شده در این برنامه است.

من پیدا کردن یادداشت ها از ویژگی های مفید و ایجاد یادداشت ها و وظایف ساده بود و هماهنگ هست. آن را آسان برای ایجاد یک پیام گروهی و برای دسته بندی هر گروه از مردم من messaged.

Dvir بن-Aroya سنبله از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت گفت:

"تا به حال سنبله است در درجه اول شده است بازنگری چگونه ایمیل باید کار با تبدیل میراث ایمیل به چت مانند مکالمات. امروز در آخرین به روز رسانی سنبله می افزاید: وظایف و یادداشت ها و زمان واقعی همکاری به جهان قوی ترین صندوق پستی ایمیل به تنظیم صحنه برای ما چگونه خواهد شد کار در آینده انجام می شود -- با هم در یک خوراک در زمان واقعی است."

این شرکت به تازگی مطرح 8 میلیون دلار در سری A کمک های مالی از سرمایه گذاری شرکت سرمایه بینش همکاران و از آن مطرح شده است و در مجموع نزدیک به 16 میلیون دلار تا به امروز است.

همانطور که ما حرکت به دائم و کار انعطاف پذیر از محیط خانه قادر به انجام همه چیز شما نیاز به از یک صندوق پستی یکپارچه است که قانع کننده باشد.

من استقامت با ابزار? آن است که خیلی زود به بگویید نشده است. اما اگر شما می خواهید به زندگی خود را ساده سنبله است که قطعا ارزش امتحان کنید.

قبلی و پوشش مرتبط:

چگونه coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر تلفن همراه برنامه نصب

جهانی کرونا بیماری همه گیر است متزلزل اقتصاد کل اما یک صنعت ثابت کرده است که بسیار انعطاف پذیر: برنامه های تلفن همراه.

کارکنان طلب قوانین سختگیرانه تر در اطراف همکاری برنامه استفاده

اگر شما با داشتن یک رابطه عشق و نفرت را با همکاری نرم افزار در حال حاضر به عنوان شما سعی می کنید برای کار از خانه شما به تنهایی نیست.

وای دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای استفاده تایید نشده همکاری برنامه ها در محل کار

به عنوان ابزار همکاری مانند شل و تیم محبوب تر شدن همکاری در سراسر شرکت را ناگزیر تکامل و شرکت ها باید به طور استراتژیک در مورد استقرار.

چقدر آمریکایی ها برای پرداخت برنامه های بالا و پتانسیل خود را برای دیگران بزرگ

اگر چه آمریکایی ها رسانه های اجتماعی چقدر آنها خواهد بود مایل به پرداخت هزینه برای برنامه های مورد علاقه خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب