SpaceX به راه اندازی فضایی نیروی ماهواره GPS در حالی که تعقیب راه اندازی رکورد - CNET

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت فالکون 9 موشک از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
SpaceX Falcon 9 launch

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت فالکون 9 موشک از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا حمل فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی.

SpaceX

این هفته SpaceX تلاش سوم خود را راه اندازی پس از آن پرواز تاریخی از فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی مارس 30, در حالی که همچنین برای هدف فالکون 9 ،

روز سه شنبه برنامه ریزی شده ماموریت برای بلند جدید ما فضا نیروی GPS ماهواره به مدار بالای یک موشک فالکون 9 خواهد بود که شرکت 11th اندازی 2020. در ادامه این نزدیکی هفتگی سرعت راه اندازی اجازه می دهد ایلان فضای تجاری راه اندازی زیبا به راحتی تنظیم یک شرکت رکورد بیشترین راه اندازی در یک سال است.

آن نیز خواهد شد اولین بار SpaceX تلاش برای زمین و بازیابی آن فالکون 9 موشک پس از پرتاب یک ماهواره نظامی. این شرکت با راه اندازی یکی دیگر از نظامی ماهواره GPS در سال 2018 و در آن زمان نیروی هوایی ایالات متحده مصمم SpaceX نمی خواهد بود قادر به انجام مورد نیاز پرواز مسیر و همچنین زمین اولین مرحله تقویت کننده با توجه به SpaceNews.

از آن پس این شرکت و نظامی آمریکا باید مذاکره تغییر در آن GPS ماموریت مورد نیاز و هزینه راه اندازی اجازه می دهد تا برای SpaceX به تلاش برای فرود مرحله اول آن پس از lofting ماهواره ای در روز سه شنبه.

راه اندازی پنجره از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا باز می شود در 12:55 p. m. PT (3:55 فلوریدا زمان). هنگامی که livestream می شود در دسترس ما خواهد قراردادن آن در این ارسال بنابراین شما می توانید به عقب می آیند و تماشای خوراک که شروع می شود در حدود 15 دقیقه قبل از راه اندازی.

بیشتر به زودی می آیند

SpaceX نیز برنامه ریزی شده دوم آن Starlink سوار-به اشتراک گذاری ماموریت برای هفته گذشته راه اندازی شد و در نهایت به تعویق افتاده و تاریخ جدید که برای انفجار خاموش است هنوز اعلام نشده است.

"تیم نیاز به زمان بیشتری برای prelaunch checkouts اما فالکون 9 و ماهواره ها سالم هستند" SpaceX توییتی از چند ساعت قبل از برنامه ریزی راه اندازی زمان و جمعه.

در حال حاضر به تعویق افتاد از شنبه و پنج شنبه خواهد بود سوم در یک سری از Starlink ماموریت از مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

آخرین رشته از ماموریت های آغاز شده با آن را تاریخی و موفقیت ارسال فضانوردان ناسا به مدار on May 30, به دنبال دو Starlink راه اندازی در ماه ژوئن.

SpaceX آن فعال ترین سال تا کنون در سال 2018 با 21 راه اندازی شد و در حال حاضر در سرعت به گرفتگی که در سال 2020 شاید ضربه 38 راه اندازی برای سال کل اگر تمام برنامه های خود را حرکت. این شرکت امیدوار به ادامه بسته بندی آن تقویم با بیشتر بالابر-آف برای هدف 70 ماموریت در سال 2023 با توجه به پیش نویس تشکیل پرونده با اداره هوانوردی فدرال از اوایل این سال است.

بسیاری از راه اندازی خواهد شد Starlink ماموریت به عنوان SpaceX به نظر می رسد برای قرار دادن ده ها هزار نفر از آن ماهواره در مدار این دهه است. این شرکت آغاز شده است انجام سوار-به اشتراک گذاری راه اندازی, ساخت اتاق برای چند محموله تجاری در کنار دسته ای از Starlink پرندگان.

بعدی Starlink راه اندازی است به دوم Starlink سوار به اشتراک گذاری این زمان با دو زمین-مشاهده ميکروستلايتهای به صورت سیاه و سفید, آسمان, یک شرکت است که فراهم می کند high-def تصاویر ماهواره ای.

این امر می شده اند سوم Starlink در ماه ژوئن راه اندازی به تنهایی آوردن اندازه در حال رشد صورت فلکی به حدود 600 ماهواره و نزدیک به آستانه 800 پرواز روتر که مشک گفته است که اجازه می دهد برای برخی از محدود سرویس پهن باند برای شروع.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اینها قمری landers است که می تواند انسان را به عقب...

4:19tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب