SpaceX فقط راه اندازی یک فضای نیروی ماهواره ای با نام تجاری جدید فالکون 9 booster - CNET

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت Falcon 9 rocket طول می کشد خاموش از مرکز فضایی کندی در کیپ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399
SpaceX Falcon 9 launch

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت Falcon 9 rocket طول می کشد خاموش از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا حامل دو فضانورد ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ 30 مه.

SpaceX

SpaceX ارسال یک نظامی GPS ماهواره به فضا بعد از ظهر سه شنبه برای ما فضایی نیروی با استفاده از یک موشک فالکون 9 از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

این شرکت سومین راه اندازی پس از آن پرواز تاریخی از فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در آوریل 30, و برای اولین بار آن فرود آمد و بازیافت یکی از آن راکت ها پس از بلند کردن یک ماهواره نظامی به سمت مدار. فالکون 9 در مرحله اول فرود آمد در droneship فقط به عنوان خوانده شده دستورالعمل هشت دقیقه پس از پرتاب. SpaceX نیز گزارش آن را قادر به بازیابی هر دو نیمه از fairing یا بینی مخروط برای استفاده مجدد در آینده ماموریت.

ماموریت این شرکت است 11th اندازی 2020. در ادامه این سرعت شدید از راه اندازی اجازه می دهد ایلان فضای تجاری راه اندازی زیبا به راحتی تنظیم یک شرکت رکورد بیشترین راه اندازی در یک سال است.

این شرکت با راه اندازی یکی دیگر از نظامی ماهواره GPS در سال 2018 است. در آن زمان نیروی هوایی ایالات متحده مصمم است که SpaceX نمی خواهد بود قادر به انجام مورد نیاز پرواز مسیر و همچنین زمین اولین مرحله تقویت کننده با توجه به SpaceNews.

از آن پس SpaceX و نظامی آمریکا باید مذاکره تغییر در آن GPS ماموریت مورد نیاز و هزینه های راه اندازی به فعال کردن SpaceX برای بازیافت تقویت کننده.

فالکون 9 تقویت کننده استفاده می شود در طول راه اندازی امروز با نام تجاری جدید بود و این اولین ماموریت. قبلی راه اندازی در ماه ژوئن مورد استفاده بوستر را که قبلا به تصویب رسید. روز سه شنبه از تقویت کننده (طراحی B1060) با موفقیت فرود آمد و فقط به خواندن دستورالعمل droneship حدود 10 دقیقه پس از راه اندازی.

بیشتر به زودی می آیند

SpaceX نیز برنامه ریزی شده دوم آن Starlink سوار-به اشتراک گذاری ماموریت برای هفته گذشته راه اندازی شد و به تعویق افتاد, با 8 ژوئیه به عنوان هدف جدید تاریخ راه اندازی.

"تیم نیاز به زمان بیشتری برای prelaunch checkouts اما فالکون 9 و ماهواره ها سالم هستند" SpaceX توییتی از چند ساعت قبل از برنامه ریزی راه اندازی زمان در روز جمعه.

SpaceX آن فعال ترین سال تا کنون در سال 2018 با 21 راه اندازی شد. آن را در حال حاضر در سرعت به گرفتگی که در سال 2020 شاید ضربه 38 راه اندازی برای سال اگر برنامه های خود را حرکت. این شرکت امیدوار به ادامه بسته بندی آن تقویم با بیشتر liftoffs هدف برای 70 ماموریت در سال 2023 با توجه به پیش نویس تشکیل پرونده با اداره هوانوردی فدرال در اوایل این سال است.

بسیاری از راه اندازی خواهد شد Starlink ماموریت به عنوان SpaceX به نظر می رسد برای قرار دادن ده ها هزار نفر از آن ماهواره در مدار این دهه است. این شرکت نیز آغاز شده است انجام سوار-به اشتراک گذاری راه اندازی, ساخت اتاق برای چند محموله تجاری در کنار دسته ای از Starlink پرندگان.

بعدی Starlink راه اندازی است به دوم Starlink سوار به اشتراک گذاری این زمان با دو زمین-مشاهده ميکروستلايتهای به صورت سیاه و سفید, آسمان, یک شرکت است که فراهم می کند high-def تصاویر ماهواره ای.

SpaceX در تلاش است گسترش اندازه آن رشد صورت فلکی به حدود 600 ماهواره و نزدیک به آستانه 800 پرواز روتر که مشک گفته است که اجازه می دهد برای محدود سرویس پهن باند برای شروع.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اینها قمری landers است که می تواند انسان را به عقب...

4:19tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن