کره جنوبی نیاز به امکانات تلقی می شود “در معرض خطر” گسترش COVID-19 به نصب QR کد خوان دولت در روز چهارشنبه گفت:.

مکان های که در آن چند نفر جمع آوری در اطراف در داخل خانه از قبیل تناسب اندام, مراکز, باشگاه ها و میله کارائوکه خواهد بود موضوع را به نیاز کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (KCDC) گفت.

افرادی که مایل به ورود به چنین امکانات نیاز به خود را اسکن کد QR از Naver گوشی های هوشمند نرم افزار.

اطلاعات شخصی جمع آوری شده از کدهای QR را رمزگذاری خواهد شد و پس از چهار هفته KCDC گفت.

امکانات که اصلا پیاده سازی کد QR سیستم و یا تحریف بازدید کنندگان خود را’ لیست خواهد بود موضوع را به جریمه و یا خاموش شدن ناگهانی سازمان بهداشت اضافه شده است.

این امکانات را تا 30 ژوئن به پیروی و کسانی که در حال حاضر با استفاده از سیستم هشدار داده خواهد شد و دستورالعمل برای نصب و راه اندازی.

کره جنوبی شده است که نیاز به امکانات از جمله برای بررسی بازدید کنندگان متوسط و همچنین دستور است که بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک. بازدید کنندگان لیست نیز در حال حاضر مورد نیاز است اما این که قبلا می توان با قلم و کاغذ.

قبل از این اعلام کره جنوبی در حال حاضر مورد نیاز برای کسانی که در دولت موظف قرنطینه به پوشیدن مچبند الکترونیکی. در ماه مارس کره جنوبی دولت راه اندازی نرم افزار برای اطلاع مردم از وضعیت موجودی از ماسک صورت در نزدیکی داروخانه ها به آدرس کمبود.

ملت کلی عفونت رای باقی مانده است کم است اما آن را دیدم کوچک و پراکنده شیوع بیماری در سئول در ماه گذشته در باشگاه به عنوان به خوبی به عنوان در یک انبار اجرا شده توسط خرید محلی غول Coupang.

به عنوان چهارشنبه و کره جنوبی تا به حال تقریبا 12000 تایید موارد COVID-19 با بیش از 270 مرده است.

Coronavirus به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im