کره جنوبی به reallocate اواسط باند طیف برای 5G استفاده از

اعتبار: گتی ایماژ/iStockphoto کره جنوبی خواهد reallocate 3.7 GHz به 4GHz طیف در حال حاضر مورد استفاده برای ار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399
5G wifi technology concept
اعتبار: گتی ایماژ/iStockphoto

کره جنوبی خواهد reallocate 3.7 GHz به 4GHz طیف در حال حاضر مورد استفاده برای ارتباطات ماهواره ای به 5G ارتباطات بی سیم.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در روز دوشنبه آن شاهد افزایش تقاضا از 5G در حالی که در همان زمان آن را احساس می کرد که نیاز به ارزیابی مجدد بهره وری از راه 3.7 GHz به 4GHz گروههای بودند که با استفاده از ارتباطات ماهواره ای.

در همان زمان 6GHz گروه نیز باز می شود برای استفاده از Wi-Fi وزارت گفت.

قبل از تصمیم وزارت مرور زمان استفاده از mid-باند -- 3GHz به 10GHz -- که دیده می شود یک انفجار در تقاضا در سطح جهانی و با توجه به اجرای از 5G شبکه ها و افزایش تعداد Wi-Fi تاسیسات آن را گفت.

آن اضافه شده و آن را ادامه خواهد داد به جابهجا باند به سرعت واکنش نشان می دهند برای دیدار با تقاضا برای 5G با وجود طیف منابع محدود در تلاش برای افزایش بهره وری است.

در همین حال روز یکشنبه وزارت گفت که قصد دارد به reallocate 310MHz از گروههای در حال حاضر در استفاده از 2G, 3G, 4G, LTE شبکه های که در نزدیکی خود تاریخ انقضا به همان telcos که در حال حاضر با استفاده از آنها.

از 310MHz, 270MHz خواهد بود از 2.1 GHz, 1.8 GHz و 800 مگاهرتز طیف در حال حاضر در حال استفاده در شبکه 4G LTE توسط LG Uplus SK Telecom و KT بود.

همچنین تصمیم به انجام دور با یک حراج به عنوان 4G LTE است که هنوز هم در بالا در کنار استفاده از 5G شبکه و مشترکین در حال حاضر با استفاده از 3G و 2G شبکه نیاز به زمان بیشتری برای انتقال دور از خدمات قبل از آنها رسما به پایان رسید. این تصمیم برای محافظت از مصرف کنندگان وزارت گفت.

در ماه نوامبر گفت: می خواستم برای اضافه کردن به 2,640 مگاهرتز از پهنای باند توسط 2026 به در حال حاضر اختصاص داده 2,680 مگاهرتز برای استفاده در شبکه های 5G.

به عنوان از آوریل کره جنوبی تعلق گرفت 5 میلیون 5G مشترکین پس از نورد کردن خدمات در همان ماه یک سال پیش.

مربوط به پوشش

کره جنوبی علائم بیش از 5 میلیون 5G مشترکین

کره جنوبی تا به حال 5.36 میلیون مشترک است که با استفاده از یک 5G گوشی که از ماه فوریه است.

کره جنوبی به دو 5G طیف توسط 2026

کره جنوبی در حال حاضر اختصاص داده 2,680 مگاهرتز برای 5G استفاده کنید اما با هدف به اضافه کردن یکی دیگر از 2,640 مگاهرتز توسط 2026.

کاترین در ارتباط 5G شبکه های ماهواره ای

KT موفق در انتقال اطلاعات بین آن 5G شبکه های ماهواره ای 36,000 کیلومتر دور

سامسونگ می افزاید: دو مودم برای کمک به فعال کردن گسترده تر 5G اجرای (TechRepublic)

Verizon خواهد بود که اولین مشتری به خرید یک ابزار است که با پشتیبانی از شبکه های 5G هستند که راحت تر برای فعال کردن در اندازه کوچکتر و کارآمد تر در چگونه آنها با استفاده از قدرت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن