سافت است که به دنبال به فروش آن T-Mobile خطر

تصویر: T-Mobile SoftBank گروه اعلام کرده است به دنبال فروش سهام خود در T-Mobile US, که آن را به دست آورد از ط

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
T-Mobile
تصویر: T-Mobile

SoftBank گروه اعلام کرده است به دنبال فروش سهام خود در T-Mobile US, که آن را به دست آورد از طریق T-Mobile ادغام با حداکثر سرعت دویدن در ماه آوریل پس از سال ها از در و خاموش شد.

SoftBank گروه در حال حاضر حدود 30 میلیارد دلار ارزش سهام و یا یک 27.3 درصد سهام پست-ادغام T-Mobile.

در این اطلاعیه ژاپنی کنگلومرا گفت: از آن شده است به کاوش در گزینه های معامله با دیگر سهامداران مانند Deutsche Telekom که در حال حاضر کنترل سهامدار و دارای 41.7 درصد از سهام در آمریکا مخابراتی.

در میان این شرکت گفت: باز است برای در نظر گرفتن در حال فروش SoftBank گروه سهام عادی از جمله خصوصی دادن و یا عرضه عمومی; معاملات با T-Mobile سهامداران از T-Mobile و یا اشخاص ثالث; مشتق یا توقف معاملات; margin وام و دیگر ساختار معاملات.

"اکتشاف از هر گونه پتانسیل معاملات را شامل مباحثات و مذاکرات بین یا میان T-Mobile و Deutsche Telekom AG که SBG شده و در ادامه به" SoftBank گروه گفت.

ماه گذشته بلومبرگ گزارش داده بود SoftBank به دنبال به فروش حدود 20 میلیارد دلار آن T-Mobile سهام به سرمایه گذاران از جمله دویچه Telekom.

در حالی که Masayoshi پسر SoftBank مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره گفت: سرمایه گذاران در این شرکت در سال درآمد ارائه در ماه مه بود که با توجه به گزینه های تامین مالی در رابطه با T-Mobile قصد خود را برای فروش سهام خود از ما telco تایید نشده بود تا به حال.

پتانسیل فروش خواهد بود بخشی از SoftBank گروه ¥4.5 تریلیون دلار ($41 میلیارد دلار) کاهش بدهی طرح که اعلام شد در ماه مارس ، زمانی که این طرح برای اولین بار اعلام کرد SoftBank گفت: آن را خرید تا به ¥2 تریلیون دلار از ارزش سهام در علاوه بر این به یک ¥500 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری آن را اعلام کرده بود در اوایل این ماه. SoftBank است پس از صرف بیشتر ¥500 میلیارد دلار به خرید مجدد آن سهام خود را.

SoftBank گروه تصمیم به سعی کنید و ریختن آن T-Mobile US سهام این شرکت به شرح زیر آشکار آن رنج می برد یک عامل از دست دادن ¥1.36 تریلیون دلار برای سال مالی منتهی به 31 مارس بود که اول خود را سالانه از دست دادن در 15 سال است. این تریلیون دلار رقم تا حد زیادی نسبت به SoftBank چشم انداز صندوق تجربه ¥1.93 تریلیون دست دادن. نسبت به سال قبل صندوق ارسال شده ¥1.26 تریلیون دلار سود.

چشم انداز صندوق مصرف کننده در سرمایه گذاری املاک و مستغلات سرمایه گذاری و حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش سرمایه گذاری -- که شامل حال بارگذاری دیدی Chuxing و گرفتن -- ضربه شد بسیار سخت است. ارزش منصفانه از این سه بخش کاهش یافت $3.3 میلیارد دلار 3.3 میلیارد دلار و $2.8 میلیارد دلار به ترتیب در سه ماه به مارس به تنهایی.

فراتر از ضرر و زیان SoftBank نیز رو به یک طرح دعوی در دادگاه از WeWork برای تصمیم گیری خود را به عقب از 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه شد که بر اساس توافق در ماه اکتبر سال گذشته است.

بیشتر SoftBank پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب