رسانه های اجتماعی محبوب ترین روش های تعامل با برندها

Salesforce بررسی بیش از 3500 مصرف کنندگان در سراسر جهان برای به دست آوردن یک پالس و بررسی در مورد نحوه مصرف کن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399

Salesforce بررسی بیش از 3500 مصرف کنندگان در سراسر جهان برای به دست آوردن یک پالس و بررسی در مورد نحوه مصرف کنندگان هستند که در تعامل با برندها در کانال های مختلف و چه نوع از محتوای جذاب ترین در طول بیماری همه گیر. در اوایل سال جاری Salesforce داده های جمع آوری شده از 7,000 بازاریابی رهبران در سراسر جهان برای ششمین سالانه "وضعیت بازاریابی" گزارش.

این گزارش نشان می دهد ارزش هایی که باقی خواهد ماند بحرانی به عنوان بازاریابان و کسب و کار خود را بهبود می یابند. این گزارش اشاره می کند که در پی COVID-19 pandemic, استاندارد از تعامل مشتری در حال تغییر دوباره و بازاریابان در خط مقدم نوآوری است. در اینجا سه takeaways کلیدی از وضعیت بازاریابی در سال 2020 گزارش:

photodune-6580485-online-life-concept-business-woman-looking-upwards-while-workin-s-jpg.jpg

مصرف کنندگان هستند که در تعامل با برندها با استفاده از رسانه های اجتماعی خود را به عنوان بالا کانال اولویت است.

Kirill Kedrinskiy
 1. بازاریابی تحول در فوریت جدید. انتظارات و رفتارهای مصرف کنندگان و کسب و کار و جامعه در حال تغییر با سرعت بی سابقه ای و قدر. بازاریابان تحت فشار زیادی هستند و برای تعمیرات اساسی مدل سازمانی و استفاده از تکنولوژی برای ارائه متفاوت دیجیتال-اولین تعامل مشتری. نوآوری بازاریابی رهبران شماره یک اولویت است.
 2. داده های مشتری مجموعه صحنه را برای بازاریابی همدلانه. به عنوان مشتریان حرکت یک سری از "new نرمال," شخصی همدلانه نامزدی هرگز مهم تر بوده است. ارائه پیام و ارائه می دهد که طنین انداز با یک فرد منحصر به فرد نیازها و انتظارات نیاز به بینش عمیق. بازاریابان در حال تغییر چگونه آنها منبع و مدیریت داده های مشتری و ramping تا با استفاده از فن آوری های مانند هوش مصنوعی (AI) که کمک به آنها را بیشتر از آن. بازاریابان گزارش 186 درصد افزایش در AI تصویب پس از سال 2018 است.
 3. بازاریابان دو پایین در ارزش کسب و کار. به عنوان کسب و کار تغییر از بحران تریاژ به بهبودی و سازگاری بازاریابان باید یک فرصت منحصر به فرد به نوبه خود اعتماد روابط مشتری به ارزش کسب و کار. بازاریابان به طور فزاینده آهنگ معیارهای مانند رضایت مشتری دیجیتال نامزدی و عمر ارزش مشتری برای به دست آوردن یک تصویر کلی از آنچه که کار می کند و چه چیزی نیست در سراسر سفر مشتری. بازاریابان B2B به خصوص قوی نقش مهمی در رشد کسب و کار از طریق حساب کاربری مبتنی بر بازاریابی (ABM). نود و دو درصد از بازاریابان B2B یک ABM برنامه.*

هر دو هفته Salesforce پژوهش بررسی کلی جمعیت به کشف چگونگی مصرف کنندگان و نیروی کار در حال مرور COVID-19 بیماری همه گیر. اینجا را کلیک کنید برای کشف تابلو اطلاعات در سراسر جمعیتی و جغرافیای. در زیر برخی از takeaways کلیدی از پاسخ دهندگان از سراسر جهان است. در اینجا برخی از یافته های کلیدی:

 • رسانه های اجتماعی است که جالب ترین و بیشترین متوجه کانال در سراسر همه جمعیت
 • تبلیغات تلویزیون در حال دوم بیشتر متوجه کانال -- بسیار جالب با توجه به نحوه سرمایه گذاری در آگهی های تلویزیونی صرف کاهش یافته است در سال های اخیر به عنوان رسانه ای الگوهای مصرف را تغییر داد
social2.png

مصرف کنندگان کانال تنظیمات برای تعامل با برندها

 • چگونه به دیجیتال راهنماهای مورد توجه خاص برای مصرف کنندگان اجازه می دهد علامت های تجاری به نمایش گذاشتن بیشتر فکر رهبری به عنوان افراد حرکت گیج کننده بار.
 • شخصی ارائه می دهد به طور کلی مورد علاقه بیش از محصول خاص و با نام تجاری گسترده ای تخفیف, اما نه جهانی
 • وای ترین علاقه مند به شخصی ارائه می دهد.
 • Gen Z است که حداقل علاقه مند به شخصی ارائه می دهد -- به طور بالقوه زیرا آنها سن بلوغ در طی دوران اوج توجه به داده های شخصی.
 • برندها به صورت یک معما در آن است که مصرف کنندگان می خواهند بیشتر انواع نام تجاری, محتوا, اما حجم کمتر از نام تجاری محتوای -- این نشانه خوبی برای اهمیت بیش از حد شخصی.
 • با وجود اشتهای خود را برای تخفیف بیشتر مصرف کنندگان بر این باورند برندها باید چشم پوشی مشتری تخفیف اگر آن را به معنی آنها می تواند به حفظ کارکنان.
 • مصرف کنندگان به طور کلی مشتاق برای برندها به جلو حرکت می کند با تبلیغات تعطیلات -- سیگنالینگ اشتها برای برخی از صورت ظاهر از سنتی و عادی

رسانه های اجتماعی ترجیح داده است تعامل با نام تجاری کانال

رسانه های اجتماعی است که برنده روشن از مصرف کننده توجه با 65 درصد از مصرف کنندگان نشان می دهد مورد علاقه. محتوای تصویری و مجازی تجربه نیز بالا تنظیمات. محتوای ویدئویی مانند فکر رهبری آموزشی است که به دست آوردن محبوبیت در طول بیماری همه گیر. شصت درصد از مصرف کنندگان علاقه مند در آموزش محتوای دیجیتال از مارک های چنین به عنوان یک PDF یا صفحه وب فراهم می کند که نکات و راهنمایی در مورد مسائل آنها در مورد مراقبت.

picture2.png

نام تجاری مورد نوع ارتباط.

پنجاه و چهار درصد از مصرف کنندگان می گویند آنها متوجه برند محتوا در رسانه های اجتماعی همیشه و یا غالبا -- یک رقم بالاتر از هر کانال.

ایمیل مارکتینگ نیز به ویژه قابل مشاهده -- 53 درصد از مصرف کنندگان می گویند که آنها متوجه آن همیشه و یا غالبا.

picture3.png

فرکانس که در آن نام تجاری انواع ارتباطات در حال استفاده نمي نماييد.

پنجاه و سه درصد از مصرف کنندگان می گویند آنها متوجه تبلیغات تلویزیون همیشه یا غالبا. بیشتر متوجه محتوای کانال های متفاوت به طور قابل توجهی در سراسر کشور. رسانه های اجتماعی ادعا می کند نقطه بالا در چهار از شش بازارهای مورد بررسی. تبلیغات تلویزیون بیشتر متوجه کانال در استرالیا و انگلستان است. در آمریکا سه کانال های ارتباطی با مارک های رسانه های اجتماعی و ایمیل و آگهی های تلویزیونی.

دیجیتال کانال های ویدئو مانند یوتیوب و نخست تصویری توجه بیشتری از مصرف کنندگان در برزیل و انگلستان نسبت به جاهای دیگر و نمایش تبلیغات انجام به خصوص به خوبی در برزیل و فرانسه.

picture5.png

بیشتر متوجه تجاری نوع ارتباط با کشور است.

پنجاه و نه درصد از مصرف کنندگان بر این باورند این آهنگ از پیام ها باید کاهش یافته در حالی که 58 درصد می گویند که انواع مختلفی از آن پیام باید افزایش یابد. نزدیک به سه چهارم (73 درصد) بر این باورند پیام باید تمرکز بر روی محصولات به جای نام تجاری پیام.

ارزش ایجاد ارزش

اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان معتقدند که محیط زیست در حال حاضر حکم چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است. هفتاد و شش درصد از مصرف کنندگان می گویند برندها باید در انطباق با پیام های خود را و تبلیغات به تغییر شرایط در مقابل فقط 24 درصد بر این باورند که برندها باید بازگشت به شیوه های قبلی. با سرعت به ارزش این است که چگونه مارک های به دست آوردن ارتباط. و ارتباط تنها راه برای آگاهی نام تجاری و رشد کسب و کار. همه گیر اضافه شده است دو فیلتر های اضافی برای ارتباط به عنوان آن مربوط به نحوه مصرف کنندگان خود را صرف درآمد اختیاری است. علاوه بر ارتباط مصرف کنندگان استفاده از 'ایمنی' و 'دسترسی' به عنوان معیار برای هزینه. با توجه به بحران اقتصادی و میلیون ها شغل در پنج ماه گذشته هزینه های اختیاری است کاهش می یابد و فیلتر های اضافی این معنی است که برندها باید انعطاف پذیر و ارتباط ملموس ارزش به مخاطبان خود را. با سرعت به ارزش شخصی و هوش همه کلید ارزهای در پست-همه گیر اقتصاد دیجیتال.

picture4.png

ضریب اطمینان مصرف کننده و ارزش های اصلی است که با توجه به مارک آنها انجام کسب و کار با.

حفاظت از مشاغل مهم است که برای همه مصرف کنندگان است. کسب و کار می تواند بزرگترین پلت فرم برای تغییر با توجه به حق هسته ای ارزش ها و اصول هدایت. نام های تجاری موفق می دانیم که ارزش ایجاد ارزش. مصرف کنندگان انتظار برندها به اتخاذ یک رویکرد جامع برای همه ذینفعان -- کارکنان, مشتریان, همکاران, و جوامع است. با وجود تمرکز خود را در تخفیف ارائه می دهد و اکثر مصرف کنندگان در حال حاضر به چشم پوشی معاملات اگر این معنی است که شهروندان خود را حفظ شغل خود را. پنجاه و هشت درصد از مصرف کنندگان می گویند برندها باید کاهش مشتری تخفیف برای حفظ کارکنان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Salesforce تحقیقات شما می توانید با مراجعه به اینجا به کاوش داده ها در سراسر جمعیتی و جغرافیای.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن