شل رول جدید ابزار های برنامه صدور گواهینامه برای مدیران


slackadmin.png

شل است نورد از دیگر مجموعه ای از ابزار است که با هدف بهبود تجربه برای مدیران. محل کار همکاری بازیکن گفت: ابزارهای جدید کمک خواهد کرد که شل مدیران درک بهتر و بهینه سازی شل تعامل و موثرتر مدیریت چگونه سازمان خود را با استفاده از شل.

این شرکت همچنین راه اندازی یک جدید برنامه صدور گواهینامه و یک جایزه کمک هزینه تحصیلی برای داوطلبان واجد شرایط برای کمک به مدیران با سنگ تیز کردن مهارت های خود را به عنوان تقاضا برای نقش خود را رشد می کند.

شل مدیران مسئول onboarding کاربران و تضمین این که شل اجرا می کند هموار برای سازمان های خود را. با ابزار جدید شل گفت: مدیران باید توانایی جمع آوری بینش بیشتر در رسیدن به تاثیر و تعامل از پیام های کلیدی مانند شرکت گسترده اطلاعیه ها. ابزارهای جدید را کارآمد تر onboarding و توانایی به طور خودکار اعتبار تقویم برنامه های مانند گوگل یا Outlook در سراسر سازمان است.

برای نامزدی بینش شل گفت: این انتشار یک مجموعه جدید از تجزیه و تحلیل رابط های برنامه کاربردی برای شبکه برنامه که ادغام شل تعامل اطلاعات با کسب و کار ابزارهای گزارش. این رابط های برنامه کاربردی اجازه می دهد تا مدیران را شل استفاده از داده ها را به خود موجود داشبورد و آن را آسان تر به تجزیه و تحلیل شل تعامل بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد.

در احراز هویت طرف شل گفت: مدیران هم اکنون می توانید به طور خودکار اجازه تقویم برنامه های در سراسر شرکت به جای نیاز به هر یک از کارکنان به اعتبار حساب خود را به صورت جداگانه.

علاوه بر این شل است معرفی پیشرفت است که با هدف کمک به مدیران تکمیل دستی وظایف اداری با سرعت بیشتری. این شامل جدید متمرکز مدیریت کانال برای شبکه قصد دارد که به یکی از مدیران اصلی داشبورد به مشاهده و مدیریت کانال ها در سراسر سازمان است.

همانطور که برای برنامه صدور گواهینامه شل گفت: این تلاش برای رسیدگی به افزایش تقاضا برای شل کردن مدیران به عنوان شرکت های مانند Oracle, IBM و Verizon حک کردن نقش اختصاص داده شده به طور خاص برای شل کردن مدیران.

“بودن شل admin بیش از نورد از یک ابزار جدید می گوید:” کریستینا Kosmowski VP از موفقیت مشتری و خدمات در شل. “این به این معنی بدون ترس انجام فرایند تغییر چگونه یک سازمان کار می کند. ما با الهام از ما مدیران و متعهد به موفقیت خود را—نه تنها در زمان خود سازمان بلکه در حرفه خود.”

پوشش مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>