سنگاپور حرکت می کند را به شما معرفی دستگاه های پوشیدنی برای تماس با ردیابی جرقه اعتراض عمومی

سنگاپور در حال حاضر در حال توسعه یک دستگاه پوشیدنی که ممکن است صادر شود به هر ساکن به عنوان یک راه برای تسهیل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

سنگاپور در حال حاضر در حال توسعه یک دستگاه پوشیدنی که ممکن است صادر شود به هر ساکن به عنوان یک راه برای تسهیل تماس با ردیابی میان COVID-19 pandemic, اما حرکتی است که موجب اعتراض عمومی از افراد نگران در مورد حفظ حریم خصوصی خود را. یک درخواست اصرار مردم به رد استفاده از آن به دست آورد بیش از 17,500 امضا.

با عنوان "سنگاپور می گوید" نه "به دستگاه های پوشیدنی برای COVID-19 تماس با ردیابی" آنلاین دادخواست توصیف پیاده سازی از دستگاه های مانند "تخلفات آشکار بر حقوق ما به حفظ حریم خصوصی و فضای شخصی و آزادی حرکت". "همه این است که توقف دولت سنگاپور از تبدیل شدن به یک نظارت دولت است ظهور و الزامی اجباری استفاده از یک دستگاه پوشیدنی. چه می آید بعدی خواهد بود قوانینی که دولت این دستگاه باید خاموش [یا] باقی می ماند در یک فرد در همه زمان -- در نتیجه آب بندی و سرنوشت ما به عنوان یک دولت پلیس" نوشت: Wilson کم آغاز شده که این درخواست در تاریخ 5 ژوئن.

سنگاپور وزیر در شارژ از ملت هوشمند ابتکار و وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan گفت: در یک مجلس در جلسه روز جمعه که در حالی که دولت قبلا معرفی یک تماس ردیابی برنامه TraceTogether یک دستگاه پوشیدنی لازم بود که این امر بستگی ندارد کسی با داشتن یک گوشی هوشمند است. نيز مسائل را با این برنامه که کار نمی کند به خوبی در دستگاه های اپل به عنوان سیستم عامل iOS را به حالت تعلیق درآورد بلوتوث اسکن زمانی که برنامه در حال اجرا در پس زمینه.

Balakrishnan گفت: تیم خود را در حال توسعه بود و خواهد بود "به زودی رول قابل حمل دستگاه پوشیدنی".

در حالی که وزیر گفت: این دستگاه اگر آنها ثابت شده است به کار به طور موثر ممکن است صادر شود به هر ساکن در سنگاپور گفت: به صراحت می گویند که دولت آن را الزامی برای همه به استفاده از آن.

در یک پیگیری پست امروز هر چند کم اشاره کرد که آیا دولت ساخته شده استفاده از چنین دستگاه اجباری بود "مسئله". "حتی اگر اگر نمی شد ما تشخیص پتانسیل ایجاد دو لایه جامعه-کسانی که به پوشیدن این دستگاه در مقابل [آن] را که نمی -- آن و باز عبور برای شرکت در فرم دیگری از تعصب و اجتماعی طبقه بندی," او نوشت.

"تنها چیزی که متوقف می شود که این دستگاه از بالقوه بودن مجاز به پیگیری شهروندان حرکات 24 توسط 7: اگر دستگاه پوشیدنی از قدرت اجرا می شود; اگر یک شمارنده-دستگاه اندازه گیری است که برنامه یک سيگنال جمينگ پوشش دستگاه را در محل; و یا اگر فرد بخواهد به زندگی می کنند در خارج از شبکه در کل انزوا و دور از دیگران و خارج از هر گوشی های هوشمند و یا دستگاه موثر محدوده" او اشاره کرد.

دیگران نیز ابراز نگرانی های خود را در مورد پتانسیل اجرای دستگاه های پوشیدنی با توجه به Balakrishnan را در Facebook صفحه به اصرار دولت در برابر گرفتن این مسیر است.

یک کاربر فرانسیس Lum گفت: "دولت می تواند کاوش فن آوری نیست که با دخالت مردم در زندگی روزانه? ما در یک, دمار از بالا نظارت زندان هستیم ؟ بیش از حد سرزده است. این مثل این است که یک برچسب الکترونیکی برای زندانیان و یا مجرم."

چونگ Wen Hao همچنین نوشت: "با پیشرفت سریع تکنولوژی ما می دانیم که چنین سطح از نظارت اجتناب ناپذیر است. حتی بدون این دستگاه پوشیدنی. آن خواهد آمد دیر یا زود در اشکال دیگر. اما این ایده از یک پوشیدنی فرسوده برای اهداف ردیابی است فقط بیش از حد سرزده از نظر قابلیت استفاده."

هنرمند محلی Hossan Leong اشاره کرد: "با احترام ، من انجام داده اند همه چیز. دانلود نرم افزار, SafeEntry...اما پوشیدن یک دستگاه است که در یک مرحله بیش از حد."

در پاسخ به وزیر پیشنهاد کرد که این دستگاه خواهد بود "به مراتب کمتر سرزده" از گوشی های هوشمند و یا تشخیص چهره.

در پاسخ به فرد دیگری نظر است که جدا از اینکه سرزده این امر می تواند دست و پا گیر برای شارژ دستگاه پوشیدنی روزانه Balakrishnan شفافی است که دستگاه استفاده می شود تنها در نزدیکی عملکرد بلوتوث و نمی خواهد نیاز به GPS و یا اتصال سلولی. او اضافه خواهد اطمینان از حفظ حریم خصوصی و یک باتری است که می تواند گذشته چند ماه قبل از یک جایگزین نیاز بود.

"داده های رمزگذاری شده باقی می ماند فقط با شما," او گفت:. "وجود دارد هیچ کنترل های پیچیده. فقط سوئیچ در یک بار -- که در آن است."

یک کاربر ایان Chionh اما نوشت در Facebook که دولت به سادگی با استفاده از coronavirus به عنوان "بهانه ای" برای قرار دادن یک دستگاه ردیابی در تمام ساکنان.

کم نیز گفت: "به نظر می رسد دولت به COVID-19 pandemic به عنوان بهانه ای مناسب برای درک آنچه در آن است همیشه پیش بینی ما این کشور را از مردم: برای نظارت ما با مصونیت از مجازات به پیگیری ما بدون هیچ گونه فن آوری خویشتنداری و حفظ یک شکل از جنبش نظارت بر هر یک از ما در همه زمان ها و مکان ها. و به انجام این کار توسط فرمان آن را اجباری برای همه مطیع قانون افراد برای تبدیل شدن به 'گیرنده'."

کشورهایی مانند هنگ کنگ و کره جنوبی نیز با استفاده از مچبند دیجیتال برای پیگیری حرکات مردم تحت قرنطینه.

جدا از TraceTogether دولت سنگاپور با استفاده از دیجیتال را بررسی کنید-در ابزار SafeEntry برای تسهیل تماس خود را ردیابی کردند. سیستم جمع آوری بازدید کنندگان اطلاعات شخصی یا از طریق کدهای QR یا بارکد اسکن زمانی که آنها وارد یک محل مانند سوپر مارکت ها و محل های کار است. داده ها پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل تماس با ردیابی باید فردی که در بازدید از محل آزمون مثبت برای COVID-19. SafeEntry الزامی است در مکان های خاص و به, تاریخ اعزام شده است در بیش از 16,000 سایت جزیره-گسترده است.

داده های جمع آوری شده از طریق SafeEntry حفظ برای 25 روز مشابه به TraceTogether را نگهداری داده ها سیاست های که دولت می گوید لازم است حفظ و نگهداری دوره به حمایت وزارت بهداشت تماس ردیابی کردند.

این TraceTogether برنامه هفته گذشته به روز رسانی شامل ثبت نام از شماره گذرنامه مسافران بازدید از سنگاپور و بارکد اسکن برای حمایت از SafeEntry.

این کشور را آغاز کرده است کاهش محدودیت -- در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش ویروس -- در مراحل به عنوان چند کسب و کار شروع به از سرگیری عملیات بیش از ماه آینده. علاوه بر این دولت در حال بررسی پتانسیل "خط سریع" ترتیبات با برخی از کشورها آن را به عنوان به نظر می رسد به بازگشایی مرزهای خود ضروری برای سفر در خارج از کشور.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب