سنگاپور برای ایجاد هوش مصنوعی چارچوب برای 'انصاف' نمره های اعتباری معیارهای

سنگاپور لگد کردن تلاش ها به منظور توسعه یک چارچوب برای اطمینان از "مسئول" تصویب هوش مصنوعی (AI) و تجزیه و تحلی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

سنگاپور لگد کردن تلاش ها به منظور توسعه یک چارچوب برای اطمینان از "مسئول" تصویب هوش مصنوعی (AI) و تجزیه و تحلیل داده های در ریسک اعتباری به ثمر رساند و مشتری بازاریابی است. دو تیم متشکل از بانک صنعت و بازیکنان باید وظیفه است برای ایجاد معیارهای است که می تواند کمک به موسسات مالی در تأمین "عدالت" از خود هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های ابزار در این موارد.

مقام پولی سنگاپور (MAS) گفت: whitepaper جزئیات معیارهای خواهد بود منتشر شده تا پایان سال همراه با کد منبع باز برای فعال کردن موسسات مالی به اتخاذ معیارهای. این سازمان پس از آن قادر خواهد بود به استفاده از کد منبع باز به خود این سیستم برای ارزیابی انصاف از خود هوش مصنوعی برنامه های کاربردی صنعت رگولاتور در بیانیه ای گفت جمعه.

آن اضافه شده است که کد منبع باز خواهد بود مستقر در آنلاین بازار جهانی و گودال ماسهبازی API ارز (APIX) که فعال fintech و FSI شرکت برای یکپارچه سازی و تست برنامه های کاربردی از طریق یک ابر مبتنی بر پلت فرم.

Singapore wants widespread AI use in smart nation drive

سنگاپور می خواهد گسترده AI استفاده در هوشمند ملت درایو

با راه اندازی آن ملی هوش مصنوعی (AI) استراتژی در کنار کشت از ابتکارات دولت سنگاپور با هدف سوخت AI تصویب به تولید ارزش اقتصادی و ارائه یک پلت فرم جهانی که در آن به توسعه و testbed هوش مصنوعی برنامه های کاربردی.

ادامه مطلب

با توجه به اینکه موسسات مالی مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل مقدار زیادی از داده های مشتری برای سنجش اعتبار وام گیرندگان این سازمان ها به طور فزاینده ای بودند به کارگیری هوش مصنوعی ابزار برای انجام این کار MAS گفت. "این بسیار مهم است که با هوش مصنوعی هدایت تصمیم گیری نمی سیستماتیک نقطه ضعف افراد و اشخاص یا گروه های که تعیین ریسک اعتباری به ثمر رساند ،

مشتری بازاریابی فرآیندهای نیز تبدیل شدن به digitalised خودکار و هموار کردن راه برای AI ابزار به منظور اعزام به تجزیه و تحلیل داده های مشتری و تطابق محصولات و خدمات به مصرف کنندگان آن اضافه شده است. این بر نیاز به هوش مصنوعی برنامه های کاربردی توصیه می شود محصولات حق به حق مشتریان در زمان مناسب.

با توجه به MAS دو تیم وظیفه به کار در چارچوب بخشی از Veritas کنسرسیوم است که بخشی از سنگاپور ملی هوش مصنوعی استراتژی و مسئول برای ارائه به موسسات مالی با راه قابل اثبات به ترکیب FEAT اصول -- از انصاف و اخلاق و پاسخگویی و شفافیت را به خود هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های ابزار. این کنسرسیوم در حال حاضر شامل 25 عضو از جمله MAS, DBS بانک, مایکروسافت, بانک چین, BNP Paribas و بانک استاندارد چارترد.

یک تیم به رهبری توسط UPB و عنصر هوش مصنوعی را توسعه معیارهای در ریسک اعتباری به ثمر رساند در حالی که دوم تیم متشکل HSBC و IAG Firemark آزمایشگاه و شیب موسسه خواهد کار بر روی مشتری بازاریابی معیارهای.

MAS' رئیس fintech افسر Sopnendu Mohanty گفت: "مسئول استفاده از هوش مصنوعی است که یک پیش نیاز برای بیشتر تصویب هوش مصنوعی در بخش مالی. Veritas اولین بار است که صنعت گسترده همکاری برای ارائه یک راه ریاضی به اعتبار هوش مصنوعی و داده ها تجزیه و تحلیل راه حل در برابر اصول و انصاف و اخلاق و پاسخگویی و شفافیت. ما امیدواریم که Veritas را به سرعت تصویب هوش مصنوعی در خدمات مالی در مسیر درست است."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im