سنگاپور محققان بهره برداری quantum cryptography به منظور ارتقاء شبکه رمزگذاری

یک تیم از مهندسان و محققان در حال کار به روی آن ضربه بزنید رمزنگاری کوانتومی تکنولوژی به منظور افزایش شبکه ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

یک تیم از مهندسان و محققان در حال کار به روی آن ضربه بزنید رمزنگاری کوانتومی تکنولوژی به منظور افزایش شبکه ابزارهای رمزگذاری بنابراین این می تواند آماده برای کاهش خطرات امنیتی در هنگام محاسبات کوانتومی می شود جریان اصلی. سنت مهندسی و دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) را با استفاده از "اندازه گیری-دستگاه-مستقل" quantum key distribution (MDI QKD) تکنولوژی در تلاش خود را برای ایجاد امنیت سایبر دفاع به طور فزاینده ای در برابر تهدیدات پیچیده.

پشتیبانی تحت ملی تحقیقات بنیاد کوانتومی مهندسی برنامه مشارکت با هدف اطمینان کوانتومی پیشرفته رمزنگاری در دسترس گسترده تر صنعت و رانندگی پیشرفت فن آوری است که می تواند منجر به یک کلاس جدید از "quantum-انعطاف پذیر encryptors" شرکای گفت: در یک بیانیه مشترک جمعه.

آنها اضافه شده این encryptors ارائه شده بسیار مقیاس پذیر و مقرون به صرفه ابزار است که می تواند مستقر با حداقل اختلال موجود در زیرساخت های دیجیتال. "این آدرس محدودیت های فعلی در بازار [که در آن] محصولات طراحی شده به صورت نقطه به نقطه ارتباط و مقیاس پذیر" گفتند. "این نیز جای تعداد زیادی از کاربران و سود کاربردهای متعدد از خدمات مالی موسسات به سازمان های دولتی و بیمارستان ها."

بعلاوه موجود استانداردهای امنیتی از جمله کسانی که مورد استفاده در دستگاههای خودپرداز و معاملات آنلاین استفاده نمی کوانتومی تکنولوژی. این می تواند منجر به اضافه خطر امنیتی که محاسبات کوانتومی تکنولوژی تبدیل شد به آسانی در دسترس است. همکاران گفت: زمان کلیدهای رمزنگاری هنوز هم می تواند در حفاظت از ارتباطات دیجیتال به اندازه کافی اما اشاره کرد وجود داشته است گزارش ها از نقض و فن آوری های جایگزین باید مورد بررسی قرار گیرد.

با QKD فن آوری قوانین تئوری کوانتوم-با بسیار حساس طبیعت کوانتومی سیگنال -- در حال شنود گذاشته برای توزیع کلید خصوصی بیش از یک نا امنی در شبکه. آنها می توانند تشخیص هر گونه تلاش در استراق سمع ارائه یک فرم امن از ارتباطات رمزگذاری شده با توجه به سنگاپور سازمان.

"راز کلیدی منتقل شده است با استفاده از یک توالی از دقت آماده تک فوتون سیگنال های کوانتومی. اگر کلید مخفی است ره کوانتومی سیگنال های مختل خواهد شد و کلید ارائه خواهد شد بی فایده" آنها توضیح داده شده است. "این باعث افزایش امنیت ارتباطات دیجیتال به عنوان داده نمی ره یا eavesdropped."

مشارکت خواهد کاوش امکان بهبود بیشتر این طریق MDI-QKD تکنولوژی که همچنین می تواند تحت شرایط دنیای واقعی.

ST مهندسی جمهور از, امنیت, سیستم گروه Goh Eng Choon گفت: "تهدید چشم انداز بسیار به سرعت در حال تحول است و ما باید آماده برای چالش های آمده در پست-محاسبات کوانتومی عصر. در حالی که QKD تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایمن سازی ارتباطات دیجیتال آن نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش آینده کامپیوترهای کوانتومی استفاده می شود برای بهره برداری و بدتر هدف لینک های ضعیف و مختل جهانی رمزگذاری اکوسیستم.

"این تحقیقات به رمزنگاری کوانتومی و شرکت توسعه صنعت اولین راه حل به ما اجازه می دهد برای کشف پتانسیل این تکنولوژی بیشتر تقویت زرادخانه ما از پیشرفته راه حل های امنیت سایبر و به دست آوردن جای پایی در این QKD بازار" Goh گفت.

هستند در حال حاضر در حال کار با نانو موسسه شرکت به طور مشترک جدید تراشه کوانتومی مبتنی بر رمزنگاری دستگاه های است که می تواند به جدید MDI-QKD تکنولوژی و گسترده تر رمزنگاری کوانتومی فناوری با توجه به کوچکتر خود دستگاه رد پا و کاهش هزینه ها.

NUS' دستیار پروفسور چارلز لیم Ci ون که منجر به پروژه مشترک با سنت مهندسی و گفت: "به عنوان quantum computing شایع تر می شود, در سراسر جهان, اطلاعات تهدیدات امنیتی را نیز تبدیل به پیشرفته تر. این همکاری که اهرم MDI-QKD منجر خواهد شد به کوانتومی-انعطاف پذیر encryptors که نه تنها از کانال امن در برابر حملات بلکه در برابر تشخیص حملات side-channel."

Lim افزود که همکاری خواهد کاوش چگونه تراشه کوانتومی مبتنی بر دستگاه می تواند یکپارچه تجاری شبکه رمزگذاری تجهیزات از این رو کاهش هزینه QKD فن آوری است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن