سنگاپور به نظر می رسد به سهولت حفظ حریم خصوصی ترس با 'بدون اینترنت' دستگاه پوشیدنی

دولت سنگاپور می گوید: دستگاه پوشیدنی است که در حال توسعه برای COVID-19 تماس با ردیابی نمی خواهد که GPS و اینتر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

دولت سنگاپور می گوید: دستگاه پوشیدنی است که در حال توسعه برای COVID-19 تماس با ردیابی نمی خواهد که GPS و اینترنت و یا اتصال سلولی بنابراین داده های جمع آوری شده تنها می تواند استخراج شود زمانی که آن را به صورت فیزیکی تحویل به سلامت رسمی. این جزئیات هستند که ارائه شده تا به عنوان به نظر می رسد دولت برای کاهش نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها و درایو تصویب ابزارهای دیجیتال است که می تواند کمک به سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی.

آن را به حال اول مطرح استقرار یک دستگاه پوشیدنی در ماه گذشته به عنوان یک راه برای پلاگین های موجود و مسائل فنی با آن تماس ردیابی برنامه TraceTogether که معرفی شد در ماه آوریل است. این نرم افزار به خوبی کار نمی کند در دستگاه های اپل و معنادار تخلیه عمر باتری -- یک ویژگی است که دولت نسبت به iOS و یکی از ویژگی های است که نمی تواند به درستی خطاب حتی با افزایش سرعت نرم افزار طراحی.

دولت تا به حال نگاه های مختلف به ابزار دیجیتال از جمله SafeEntry برای بهبود تماس با ردیابی و کاهش نیاز به بستگی به حافظه انسان برای شناسایی پتانسیل تماس با ما. دیجیتال چک در سیستم با استفاده از کدهای QR نمایش داده می شود -- در نقاط ورود و خروج از یک محل -- برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل تماس با ردیابی باید فردی که در بازدید از محل آزمون مثبت برای COVID-19. SafeEntry اعزام شده است در بیش از 16,000 سایت جزیره گسترده و اجباری است که در مکان های خاصی در سراسر جزیره است.

صحبت با خبرنگاران از طریق ویدئو کنفرانس در دوشنبه سنگاپور وزیر در شارژ از ملت هوشمند ابتکار و وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan بیشتر بر اهمیت سویفت تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این گفته او اطمینان حاصل شود درمان زودرس و انزوا بنابراین انتقال می تواند بهتر از این موجود.

Balakrishnan اشاره کرد که استفاده از ابزارهای دیجیتال به حال کاهش زمان مورد نیاز برای نقشه یک بیمار تماس با دایره و موضوع قرنطینه سفارشات از دو تا سه روز به کمتر از یک روز. دولت توانایی برای ادامه به انجام این کار به سرعت مورد نیاز بیشتر مردم به پردازنده و استفاده از این ابزار به طور خاص آن TraceTogether برنامه.

وزیر افزود که بالاتر تصویب شد, ضروری برای این ابزار به کار به طور موثر به خصوص به عنوان سنگاپور آغاز می شود به سهولت و محدودیت های آن و بازگشایی کسب و کار.

اشاره شده است که وجود دارد تقریبا 1.8 میلیون دانلود از TraceTogether یا حدود 25 درصد از جمعیت محلی گفت: این تعداد هنوز هم کافی بود. موانع تصویب مانند عدم گوشی های هوشمند مالکیت باید حل شود به طوری که این تعداد می تواند رشد قابل توجهی بیشتر است.

این چیزی است که باعث توسعه دستگاه های پوشیدنی که Balakrishnan ابداع TraceTogether رمز. انتظار می رود به آماده شدن برای اجرای اواخر این ماه. وزیر گفت: این دستگاه خواهد بود صادر شده برای هر ساکن در سراسر جزیره وجود نداشت قصد دارد -- به عنوان رتبهدهی نشده است -- به استفاده از آن اجباری است.

پتانسیل آن استقرار این باعث اعتراض عمومی در میان افراد نگران حریم خصوصی خود و خشمگین بودن برچسب. یک درخواست اصرار مردم به رد آن, استفاده, به, تاریخ, chalked تقریبا 36,000 امضا.

Balakrishnan رد پیشنهادات دولت با استفاده از این دستگاه برای نظارت بر یک فرد جنبش است. "آن است که یک دستگاه ردیابی. آن را نه یک برچسب الکترونیکی به عنوان برخی اینترنتی تفسیر به حال مضطرب در مورد" او گفت:.

"در خصوص وجود ندارد تراشه GPS بر روی دستگاه شما است. وجود ندارد و حتی هیچ اینترنت و یا تلفن همراه اتصال" وزیر اشاره کرد. "بدون یک تراشه GPS دستگاه نمی توانید ردیابی محل و یا حرکت افراد است. و از آنجا که هیچ اتصال به اینترنت وجود دارد امکان داده بودن آپلود شده بدون مشارکت و یا اجازه از کاربر."

او اضافه کرد که داده ها بر روی گوشی های هوشمند به عنوان به خوبی به عنوان نشانه گرفته فقط بلوتوث مجاورت داده است. این اطلاعات خواهد بود رمزگذاری شده و ذخیره شده تا 25 روز پس از آن خواهد بود به طور خودکار حذف شده است. اطلاعات خواهد بود ارسال شده به وزارت بهداشت و درمان تنها زمانی که یک فرد آزمایش مثبت برای COVID-19 و این می تواند انجام شود تنها از نظر فیزیکی توزیع بیش از این دستگاه پوشیدنی به وزارت او گفت:.

"و تنها یک بسیار محدود محدود تیم از تماس با ردیاب دسترسی به داده ها به منظور بازسازی فعالیت های نقشه [از COVID-19 بیمار]," Balakrishnan گفت. "بنابراین وجود ندارد یکی از بزرگ غول متمرکز پایگاه داده. داده های غیر متمرکز و رمزگذاری شده در تلفن های همراه و دستگاه های, و تنها آپلود هنگامی که [کسی تست] مثبت است. پس دوباره وجود ندارد الکترونیکی tagging هیچ منطقه جغرافیایی و ردیابی است."

او اضافه کرد که تمام بخش عمومی قوانین حفاظت از داده ها اعمال می شود به داده های برگزار شده توسط وزارت بهداشت و درمان از جمله مطیع توصیه های عمومی بخش امنیت داده ها بررسی کمیته.

با توجه به وزیر, اولین دسته از TraceTogether نشانه احتمال تحویل داده می شود در نیمه دوم این ماه و نورد به تدریج. اولیه تمرکز می تواند در افرادی که نیست که گوشی های هوشمند و یا دستگاه های است که می تواند عملکرد خوبی به اندازه کافی برای حمایت از TraceTogether, او گفت:.

در مورد اینکه آیا دستگاه پوشیدنی خواهد بود ساخته شده اجباری Balakrishnan گفت: اولویت در حال حاضر بود برای تشویق مشارکت داوطلبانه با تاکید بر مزایای استفاده از آن. اما او حکومت نه از امکان باید از شیوع این بیماری را بدتر کند و اگر وزارت بهداشت تعیین شده بود وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر است. "این چیزی است که ما نمی تواند پیش بینی کند در این نقطه در زمان," او گفت:.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب