سنگاپور kickstarts 5G عصر احتمال زیاد به اجرا در نوکیا, اریکسون, شبکه های

سنگاپور اپراتورهای تلفن همراه در حال آماده سازی برای استقرار خود در سراسر کشور 5G شبکه های داشتن در حال حاضر ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399

سنگاپور اپراتورهای تلفن همراه در حال آماده سازی برای استقرار خود در سراسر کشور 5G شبکه های داشتن در حال حاضر تکمیل شده مورد نیاز مقررات نظارتی و رسما تامین مجوز خود را. Singtel تصمیم گرفتند برای کار با اریکسون در حالی که مشترک مجوز StarHub و M1 رفته اند با نوکیا برای ساخت های هسته ای خود را 5G زیرساخت اما هر سه telcos می گویند آنها را به همکاری با دیگران مانند هواوی و ZTE در موارد استفاده گوناگون.

صنعت تنظیم کننده Infocomm توسعه رسانه سازمان (IMDA) در چهار شنبه در گفت و گو با نهایی شدن صدور این کشور در سراسر کشور 5G گواهینامه پس از telcos تکمیل یک سری از فرایندهای نظارتی از جمله انتخاب مورد نظر خود را طیف فرکانس تعداد زیادی فروشنده شریک s و دیگر ویژگی های و مسائل حقوقی. این مجوز همچنین برآورده کردن نیازهای دیگر مانند اجرای شبکه و عملکرد پوشش, انعطاف پذیری, امنیت و فروشنده تنوع.

IMDA اضافه شده است که آن نیز اعطا TPG مخابرات باقی مانده طیف فرکانس در میلیمتر موج باند که می تواند فعال استرالیا مخابراتی به رول کردن موضعی 5G شبکه. این مخابراتی و همچنین اپراتورهای شبکه مجازی موبایل را به مذاکره فروشی خدمات موافقت نامه با Singtel یا M1 و StarHub به شیر مربوطه 5G شبکه به منظور ارائه خرده فروشی 5G خدمات به کاربران نهایی.

سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات S. Iswaran گفت: "[نهایی 5G گواهینامه جایزه] مجموعه صحنه را برای توسعه در سطح جهانی انعطاف پذیر و امن 5G زیرساخت ها خواهد شد که ستون فقرات سنگاپور اقتصاد دیجیتال. ما همچنان در مسیر سراسر کشور 5G مستقل استقرار تا سال 2025."

دولت در سال گذشته پرده برداری از چندین طرح با هدف رانندگی از توسعه و استفاده از فناوری 5G از جمله S 40 میلیون دلار (US$29.53 میلیون نفر) قابلمه برای ساخت حمایت از اکوسیستم. آن نیز اختصاص داده شده کلید عمودی مانند smart شهرکهای تحرک شهری و دریایی برای توانایی های بالقوه خود را به نمایش گذاشتن 5G استفاده از موارد است که می تواند دفاع و پشتیبانی در سطح جهان است.

IMDA اضافه شده است که آن را راه اندازی 5G زندگی Lab@پیکسل در سپتامبر سال 2020 برای حمایت از صنعت و تلاش برای توسعه 5G برنامه ها و کمک به ساخت تا توانایی های فنی در این بخش است. کسب و کار قادر خواهد بود به منظور توسعه و تست 5G-دستگاه های فعال و برنامه های کاربردی از طریق زندگی Lab@پیکسل را در اکوسیستم از راه اندازی آن گفت.

در ضمن هر سه telcos گفت: آنها می توان به دنبال تحویل سریع داده ها با سرعت پایین تر پوشیدگی و دیجیتال جدید خدمات خود را با شبکه های 5G.

StarHub گفت که در حال تهیه آن شرایط قرارداد با نوکیا خود را "ترجیح 5G تکنولوژی شریک" برای استقرار آن 5G رادیو دسترسی به شبکه برای آن هسته مستقل 5G زیرساخت به عنوان به خوبی به عنوان mmWave شبکه های موضعی 5G استقرار. آن اشاره کرد هر چند که آن را "بررسی سایر عناصر شبکه" با فروشندگان مانند نوکیا و هواوی و ZTE.

سنگاپور مخابراتی گفت: این امر می تواند به دنبال ضربه بزنید آن 5G شبکه برای ارائه پاسخ بهتر بار امن تر انتقال و جدید دیجیتال خدمات و برنامه های کاربردی مانند واقعیت افزوده و واقعیت مجازی زندگی می کنند, تغذیه, هوش مصنوعی طراحی برنامه های کاربردی مانند تشخیص صورت, خدمات پیشرفته و همچنین IoT (اینترنت اشیاء) مانند روبات هواپیماهای بدون سرنشین و خودروهای.

M1 گفت: این امر کار با فروشندگان مختلف از جمله اریکسون و نوکیا و هوآوی برای استقرار آن mmWave ترجمه شده شبکه های مبتنی بر "استفاده خاص مورد نیاز".

از telco به تازگی اعلام کرد که در آن مشغول به کار بود با ایرباس به خلبان استفاده از 5G به کار وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در محیط های دنیای واقعی. دو شریک خواهد همکاری در کنار IMDA و دریانوردی و بندر مقام از سنگاپور (MPA) به انجام ساحلی دادگاه که می تواند اجرا بر روی M1 را 5G شبکه مستقل در سنگاپور دریایی هواپیماهای بدون سرنشین و مستغلات.

M1 مدیر عامل Manjot سینگ مان گفت: "ما در حال حاضر شاهد 5G را تحول مهمی در بخش های مختلف از جمله تولید و دریایی و F&B صنایع. همراه با بیشتر برش لبه تکنولوژی 5G خواهد بود که ستون فقرات و دیسک بعدی محدود از سنگاپور اقتصاد دیجیتال تقویت موقعیت خود را به عنوان منطقه فن آوری و اتصال توپی."

Singtel در بیانیه خود روز شنبه گفت: این امر آغاز مذاکرات با اریکسون به رول کردن آن هسته مستقل 5G و mmWave شبکه. این مخابراتی نیز تا به حال شده است در حال اجرا 5G محاکمه در تولید و پورت عملیات مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین و آزمایشی بازی.

از telco گفت: آن را به حال شده است در حال اجرا testbeds با فن آوری فروشندگان محلی و سازمان های دولتی از جمله کار با پورت اپراتور PSA به منظور توسعه 5G استفاده از موارد مانند هواپیماهای بدون سرنشین و جرثقیل اتوماسیون در Pasir Panjang ترمینال.

Singtel مدیر عامل گروه Chua جوراب Koong گفت: "این مجوز نیز بسیار به موقع در نور COVID-19 و متعاقب آن تکیه بر زیرساخت های قوی و اتصال. ما شبکه های موجود و قابلیت ها اجازه داده اند ما را به محوری به سرعت به نیازهای عمومی و کسب و کار در این زمان بحرانی و 5G را کمک به گسترش و سرعت بخشیدن به دیجیتال تصویب ما شاهد بوده ایم که ما حرکت ما راه خروج از COVID-19 سوی بهبودی است."

در آن بیانیه روز شنبه, TPG تایید آن امن 5G mmWave طیف حقوق در 26GHz و 28GHz باند که گفته فعال کردن آن به شیر گسترده تر شبکه و دستگاه اکوسیستم آن 5G استقرار.

استرالیا مخابراتی تا به حال ارائه پیشنهاد برای سراسر کشور مجوز اما موفق به امن یک. در IMDA تصمیم گیری در اعطای مجوز Iswaran سپس گفت: "نهایی فرایند وابسته telcos پیروی از آنچه که آنها تا به حال قرار داده و به CFP (فراخوان برای پیشنهاد) پیشنهاد و همچنین اینکه آیا آنها راضی به الزامات قانونی از نظر انعطاف پذیری و امنیت است. اظهارات وزیر نفت در پاسخ به پرسش در مورد اینکه آیا TPG از دست داده بود در سراسر کشور 5G مجوز به دلیل آن را به حال تصمیم به اجرا به طور کامل بر روی Huawei تجهیزات. او اشاره کرد که دیگر telcos بیش از حد شده بود با استفاده از Huawei محصولات.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب