ساده لازانیا با دلچسب گوجه فرنگی-سس گوشت

ساده بله. عادی ندارد. ساخته شده با گوشت خوک و گوشت گوساله با سس تازه ریحان خرد شده و پنیر پارمسان, این, ابتدا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 اردیبهشت 1399

ساده بله. عادی ندارد. ساخته شده با گوشت خوک و گوشت گوساله با سس تازه ریحان خرد شده و پنیر پارمسان, این, ابتدا ساخته لازانیا نشان می دهد که ساده به خوبی انجام می شود می تواند چیزی کمتر از فوق العاده است. در محل سه زمین, گوشت, شما می توانید جایگزین تمامی گوشت چرخ کرده یا گوشت خوک, در صورت دلخواه.


گوجه فرنگی-سس گوشت

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون
1 پیاز متوسط ریز خرد شده
6 حبه سیر خرد کرده
1/3 پوند گوشت چرخ کرده
1/3 پوند گوشت چرخ کرده گوساله
1/3 پوند گوشت خوک زمین
1/2 قاشق چای خوری نمک
1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید
1/4 فنجان خامه سنگین
1 می (28 اونس اندازه) پوره گوجه فرنگی
1 می (28 اونس اندازه) تکه گوجه فرنگی خشک

پنیر و ماکارونی لایه

15 اونس شیر کامل یا بخشی-خامه پنیر ریکوتا
1 1/4 فنجان پنیر پارمسان رنده شده
1/2 فنجان ریحان تازه خرد شده
1 تخم مرغ بزرگ به آرامی ضرب و شتم
1/2 قاشق چای خوری نمک
1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه و سفید
12 بدون جوشاندن لازانیا رشته فرنگی
16 اونس پنیر موتزارلا خرد شده

پیش گرم کردن فر را تا 375 درجه فارنهایت.

حرارت روغن را در یک اجاق هلندی روی حرارت متوسط. اضافه کردن پیاز و آشپزی, تکان دهنده اغلب تا فقط نرم شود. اضافه کردن سیر و طبخ تکان دهنده برای 1-2 دقیقه.

اضافه کردن گوشت گوشت چرخ کرده گوساله, گوشت خوک زمین, نمک و فلفل. طبخ, تکان دهنده اغلب برای 6-8 دقیقه شکستن گوشت به عنوان شما را هم بزنید. اضافه کردن خامه و آشپزی, تکان دهنده اغلب برای 4 دقیقه بیشتر.

اضافه کردن پوره و گوجه فرنگی و از روی حرارت متوسط به بالا. به جوش آورد و سپس کاهش حرارت را کم بجوش و خروش آمدن. به مدت 5 دقیقه بپزید سپس تابه را از حرارت.

در یک کاسه ترکیب ریکوتا, پنیر 1 فنجان پارمسان ریحان و تخم مرغ و نمک و فلفل. خوب مخلوط کنید.

گسترش 1/4 فنجان سس گوشت در پایین 9x13 ظرف پخت. محل 3 رشته فرنگی را در یک لایه و حتی بیش از سس. بالا رشته فرنگی با 1/2 فنجان ریکوتا مخلوط كردن آن را به طور مساوی بیش از رشته فرنگی. نم نم با 1 فنجان پنیر موزارلا. بالا با 1 1/2 فنجان سس گوشت گسترش به طور مساوی.

تکرار این لایه از رشته فرنگی, ریکوتا, پنیر موزارلا و سس گوشت 2 بار بیشتر است. محل 3 باقی مانده لازانیا رشته فرنگی بیش از آخرین لایه از سس گوشت. بالا با باقی مانده سس گوشت نم نم با باقی مانده پنیر موزارلا و سپس باقی مانده پنیر پارمسان.

پوشش لازانیا با چوب فویل یا روغن فویل و در فر. پخت به مدت 15 دقیقه و سپس حذف فویل. اجازه پخت به مدت 25 دقیقه یا تا زمانی که پنیر شروع به قهوه ای و سس شامپانی.

حذف لازانیا را از فر و اجازه دهید سرد به آرامی tented با فویل برای 10 دقیقه قبل از برش و خدمت.

این لازانیا به خوبی یخ. محکم بپیچید unbaked لازانیا در پلاستیک بپیچید و سپس فویل. یخ زدایی در یخچال به مدت 48 ساعت سپس پختن به عنوان کارگردانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب