باید اپل افزایش آن 99 دلار در برنامه توسعه هزینه و یا ضایعات آن به طور کامل ؟

هزینه گرفتن نرم افزار به فروشگاه برنامه اپل است که 99 دلار (به استثنای سازمان های غیر انتفاعی و مدارس و سازمان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399

هزینه گرفتن نرم افزار به فروشگاه برنامه اپل است که 99 دلار (به استثنای سازمان های غیر انتفاعی و مدارس و سازمان های دولتی که در آن هزینه بخشیده است). این چیزی است که سالانه عضویت به برنامه توسعه اپل هزینه.

و این تنها پول است که اپل باعث می شود از اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان که با استفاده از فروشگاه App.

فکر می کنم در مورد آن. هر برنامه که رایگان برای دانلود و ندارد یک خرید در نرم افزار -- و این است که اکثریت عظیمی از برنامه های -- اپل را بدون پول در خارج از این 99 دلار در هر سال سرمایه گذاری است.

و این که بسیاری از برنامه های. و بسیاری از بزرگ نام برنامه های از بزرگ نام شرکت با جیب عمیق. و تمام کسانی که برنامه های کاربردی که بخشی از خدمات گران قیمت و یا دستگاه هایی که ما خرید خارج از اکوسیستم اپل.

پس وقت آن است که برای اپل به منظور بالا بردن توسعه دهنده هزینه برنامه? یا باید اپل رها کردن آن به طور کامل ؟

باید به عنوان خوانده شده: این برنامه به شما خواهد گفت اگر آیفون شما هک شده است

در یک زن و شوهر از این هفته منحصر به فرد به روز رسانی روزانه بالای Avalon ایمیل به مشترکین (اگر شما یک سیب watcher سپس این 20 دلار در ماه اشتراک gold) تحلیلگر نیل Cybart crunched برخی از اعداد مربوط به فروشگاه برنامه اپل و آنها کاملا چشم باز.

اپل در حدود 20 میلیون دلار به توسعه دهندگان اجازه دهید بگویم که از این تعداد نیمی از هزینه پرداخت. که به خودی خود یک میلیارد دلار است. مقدار زیادی از پول نقد و حتی بیشتر از آن زمانی که شما در نظر بگیرید که فروشگاه اپل به عنوان یک کل "تنها" می کشد در سود حدود 6 میلیارد دلار در سال است.

اما با توجه به کلی فروشگاه App درآمد آنچه می رود به توسعه دهندگان در پرداخت هزینه های عملیاتی و سایر هزینه های مرتبط و Cybart تخمین می زند که در فروشگاه App تنها 4 درصد حاشیه سود خالص.

که نازک حاشیه سود برای اپل.

تیغ نازک است.

و به عنوان فروشگاه App رشد می کند این رقم را به قلمرو منفی.

پس یک جهت است که اپل می تواند در این است که به سادگی افزایش دهنده هزینه برنامه.

$199. $299. $599.

پس از همه, که 99 دلار است میراث برگشت و همه چیز تغییر کرده بسیاری از آنها را. آن را می توان استدلال کرد که دسترسی به فروشگاه نرم افزار افزایش در ارزش فوق العاده پس از آن بود که برای اولین بار افتتاح شد و برنامه توسعه هزینه نمی کند تا منعکس کننده این.

برای برخی از توسعه دهندگان این تغییر خواهد بود هیچ چیز برای دیگران این امر می تواند یک معامله بزرگ است. آن را ممکن است تشویق توسعه دهندگان به حرکت به خرید در نرم افزار مدل و یا ad-پشتیبانی از مدل کشیدن پول بیشتر برای اپل در این فرآیند است.

اپل می تواند معادل آن به توسعه دهندگان در 99 دلار در یک سال طرح اولیه یک تعداد معینی از محبوبیت یک سال و اگر آنها فراتر از آن است که آنها مجبور به پرداخت برای به روز رسانی برنامه توسعه طرح.

و یا اپل می تواند در جهت دیگر.

را به توسعه دهنده برنامه رایگان, دیدن توسعه دهندگان منابع و بخش مهمی از پرورش عظیم iOS و macOS اکوسیستم و آن را حتی ساده تر برای توسعه دهندگان کوچک به پرش بر روی پلت فرم.

این می تواند نتیجه در برخی از توسعه دهندگان تازه و بسیار جذاب جدید رایگان برنامه های در حال آمدن به بازار است.

یک چیز بد نیست در همه.

در سمت تلنگر از این است که اپل را مجبور به جذب هزینه های مرتبط با نرم افزار فروشگاه تبدیل شدن به حتی بزرگتر.

افکار ؟ من به خصوص علاقه مند به شنیدن از iOS و macOS توسعه دهندگان. اجازه دهید من می دانم!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب