دوم محرک کنید: چه کسی واجد شرایط برای بیشتر IRS پول ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر - CNET

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد. سارا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 22 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد.

سارا تو/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یک دوم محرک چک می تواند بخشی از یکی دیگر از coronavirus امداد بسته است که کنگره است که انتظار می رود به تصویب در پایان ماه ژوئیه. اگر ما یک ایده زمانی که مردم ممکن است دریافت اضافی IRS چک و یا واریز مستقیم, ما نمی دانیم که چه کسی واجد شرایط برای یک ثانیه اقتصادی پرداخت. آن را داده است که شما واجد شرایط خواهد بود حتی اگر شما دریافت $1,200 چک اولین بار در اطراف.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که دومین محرک بررسی خواهد شد تمرکز بر روی افراد با درآمد پایین و کسانی که بدون شغل فاکس کسب و کار گزارش هر چند مشخص نیست که چگونه خواهد بود محاسبه می شود.

"من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال و یا کمتر" میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا و جمهوری خواه کنتاکی گفت: جولای 6 که در مورد خواسته دوم محرک را بررسی کنید. "بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است."

نانسی پلوسی مجلس و حزب دموکرات کالیفرنیا سوال که رقم است. "من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از," او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. "من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود."

در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ما اداره مسکن و توسعه شهری تعریف شده "بسیار کم درآمد محدودیت" در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

در اینجا همه چیز ما تا کنون شنیده ایم در مورد کسی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای اضافی محرک اقتصادی پرداخت. این وضعیت و این داستان اغلب به روز رسانی.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

هر کس نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت تحت این طرح در حال حاضر.

سارا تو/CNET

که می شود یکی دیگر از محرک پرداخت ؟ تصویر بزرگ

ما نمی دانیم تا زمانی که یکی دیگر از نجات بیل رسمی ساخته شده است اما ما می توانیم قطعه با هم برخی از امکانات. برای مثال عمل قهرمانان (PDF) تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه پیشنهاد گسترده منافع مالی به افراد و خانواده ها و دسته ها که قلم توسط اولین محرک چک کنید (پایین لیست استثنائات) از جمله اکثر دانشجویان و افرادی که نیست ما شهروندان است.

اما قهرمانان عمل شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. در انتهای دیگر این طیف مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

در ساخت این تصمیمات سنا و مجلس را عامل اقتصادی است که در بهترین حالت متناقض است. اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن (PDF) به وزارت کار گزارش داد در هفته گذشته به عنوان یک نتیجه از هر دولت بازگشایی در برخی از راه. اما در جولای 9, وزارت کار گزارش (PDF) که برای 16 هفته تعدادی از ما کارگران به تازگی برای استفاده از بیمه بیکاری بالاتر از 1 میلیون با 1.3 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان جولای 4 -- نشانه آن است که بازار کار ایالات متحده است که هنوز هم ریختن شغل.

و با کروناویروس نرخ در حال حاضر خونتان در سراسر ایالات متحدهاز والیان در حال بستن کسب و کار آنها اجازه داده شده بود برای باز کردن تنها چند هفته قبل از تهدید به مجموعه کار جدید سود.

که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای پهن دوم محرک پرداخت ؟

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی.

که ممکن است نه واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟

بر اساس حدس و گمان وجود دارد برخی از راه های مختلف محرومیت از بالقوه دوم محرک چک می کردن.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را ممکن است وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. مک کانل اشاره کلاه می تواند به عنوان کم به عنوان $40,000; پلوسی می پرسد اگر $40,000 کلاه خیلی کم است.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

چه کسانی واجد شرایط برای اولین محرک چک کنید

اجازه دهید به بررسی که از مطالعه حذف در دور اول.

  • یک مالیات دهندگان با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • یک سر از یک خانواده با یک AGI بیش از $136,500
  • یک زن و شوهر ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانه به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز می کنند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مشکوک جدول زمانی در اینجااما به طور کلی در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

مک کانل گفت: بارها و بارها -- اخیرا در جولای 6 -- که اگر سنا شروع به کار بر روی یک دوم بسته از آن خواهد شد در اواخر این ماه. به جا به مک کانل جدول زمانی قانونگذاران را مجبور به کار در اطراف چندین تمدید معافیت زمانی که سنا در جلسه: یک برنامه ریزی دو هفته تعطیلی در حال اجرا در حال حاضر تا تاریخ 17 ژوئیه و اوت زنگ تفریح در حال اجرا از اوت. 10 سپتامبر. 7.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب