دوم محرک کنید: چه کسی می تواند واجد شرایط برای بیشتر IRS پول ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم - CNET

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد. سارا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399
cash funds running out of money change dollars wallet empty

فقط به خاطر اینکه شما یک محرک چک اولین بار معنا نیست که شما واجد شرایط برای پرداخت دوم اگر یکی وجود دارد.

سارا تو/CNET

نشانه هایی خوب هستند که مجلس سنا خواهد کرافت یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه در این ماه و با آن یک دوم محرک چک کنید. اما کاخ سفید و رهبران کنگره در حال سیگنالینگ یکی دیگر از لایحه ممکن است به طور قابل توجهی سفت الزامات مورد نیاز برای پرداخت جدید در مقایسه با آنچه که مراقبت در عمل مشخص شده در ماه مارس پرتاب کفش به این سوال که آیا واجد شرایط برای دومین محرک پرداخت.

وقتی پرسیده شد که در مورد دوم محرک بررسی این هفته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: "من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است."

"متعددی وجود دارد که جمهوری خواهان که ابراز علاقه در حمایت از خانواده های کم درآمد با کمک نقدی" لیلی رابرتز مدیر تحرک اقتصادی در بگمارند مرکز آمریکایی پیشرفت گفت: CNET. "آن را تقریبا غیر ممکن است در نگاه به اقتصاد در حال حاضر و به رسمیت نمی شناسد که بیمه بیکاری پرداخت شده است که بیرون رفتنپول نقد که رفت و در مارس -- کسانی که کمک کرده اند مردم قطع," او گفت:.

قانونگذاران نیست تصمیم گرفت که واجد شرایط برای بیشتر پول محرک و یا چه مقدار از آنها را دریافت کنیدهر چند ما یک ایده خوب زمانی که ما فکر می کنیم دیگری پرداخت می آمد. در اینجا همه چیز ما تا کنون شنیده ایم در مورد کسی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای اضافی تاثیر اقتصادی پرداخت. این وضعیت و این داستان اغلب به روز رسانی.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

هر کس نمی خواهد واجد شرایط برای پرداخت تحت این طرح در حال حاضر.

سارا تو/CNET

که می شود یکی دیگر از محرک پرداخت ؟ تصویر بزرگ

ما نمی دانیم تا زمانی که یکی دیگر از نجات بیل رسمی ساخته شده است اما ما می توانیم قطعه با هم برخی از امکانات. برای مثال عمل قهرمانان (PDF) تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه پیشنهاد گسترده منافع مالی به افراد و خانواده ها و دسته ها که قلم توسط اولین محرک چک کنید (پایین لیست استثنائات) از جمله اکثر دانشجویان و افرادی که نیست ما شهروندان است.

اما قهرمانان عمل شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA. در انتهای دیگر این طیف مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

در ساخت این تصمیمات سنا و مجلس را عامل اقتصادی است که در بهترین حالت متناقض است. اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن (PDF) به وزارت کار گزارش داد در هفته گذشته به عنوان یک نتیجه از هر دولت بازگشایی در برخی از راه. اما در جولای 9, وزارت کار گزارش (PDF) که برای 16 هفته تعدادی از ما کارگران به تازگی برای استفاده از بیمه بیکاری بالاتر از 1 میلیون با 1.3 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده دولت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان جولای 4 -- نشانه آن است که بازار کار ایالات متحده است که هنوز هم ریختن شغل.

و با کروناویروس نرخ در حال حاضر خونتان در سراسر ایالات متحدهاز والیان در حال بستن کسب و کار آنها اجازه داده شده بود برای باز کردن تنها چند هفته قبل از تهدید به مجموعه کار جدید سود.

که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای پهن دوم محرک پرداخت ؟

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی.

که ممکن است نه واجد شرایط برای یک دوم پرداخت ؟

بر اساس حدس و گمان وجود دارد برخی از راه های مختلف محرومیت از بالقوه دوم محرک چک می کردن.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را ممکن است وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. سناتور مک کانل اشاره کلاه می تواند به عنوان کم به عنوان $40,000.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

چه کسانی واجد شرایط برای اولین محرک چک کنید

اجازه دهید به بررسی که از مطالعه حذف در دور اول.

  • یک مالیات دهندگان با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • یک سر از یک خانواده با یک AGI بیش از $136,500
  • یک زن و شوهر ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانه به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز می کنند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مشکوک جدول زمانی در اینجااما به طور کلی در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

مک کانل گفت: بارها و بارها -- اخیرا در دوشنبه -- که اگر سنا شروع به کار بر روی یک دوم بسته از آن خواهد شد در اواخر این ماه. به جا به مک کانل جدول زمانی قانونگذاران را مجبور به کار در اطراف چندین تمدید معافیت زمانی که سنا در جلسه: یک برنامه ریزی دو هفته تعطیلی در حال اجرا در حال حاضر تا تاریخ 17 ژوئیه و اوت زنگ تفریح در حال اجرا از اوت. 10 سپتامبر. 7.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن