دوم محرک بررسی به روز رسانی: زمانی که می تواند شما بعد از پرداخت ؟ - CNET

چه مدت می تواند آن را به شما را به یک دوم محرک چک کنید اگر آن عبور می کند ؟ ما شکستن برخی از امکانات. آنجلا La

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

چه مدت می تواند آن را به شما را به یک دوم محرک چک کنید اگر آن عبور می کند ؟ ما شکستن برخی از امکانات.

آنجلا Lang/CNET

سنا در جلسه. رهبران کنگره در حال ملاقات با سفید, خانه مشاور. در گذشته طولانی فواید دوم محرک بررسی هستند مورد بحث. در حالی که جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال هل دادن هر اولویت های خود را برای این لایحه تیک تاک ساعت است و برای تصمیم گیری در کل بسته نرم افزاری -- از جمله کسانی خواهد بود واجد شرایط برای دومین محرک پرداخت -- قبل از خودخواسته مهلت.

"ما نمی توانیم به خانه بدون [قانون جدید]," مجلس نانسی پلوسی گفت: در جولای 16 با اشاره به برنامه ریزی اوت زنگ تفریح. "بیشتر مردم فوت کرده اند. بیشتر مردم را در بیکاری است. و بیشتر مردم آلوده شده اند." قهرمانان قانون تصویب شده توسط مجلس نمایندگان در 15 مه گرفته نشده توسط سنا که به نظر می رسد کار بر روی لایحه خود را.

اما آنچه که در این مهلت و چه اتفاقی می افتد اگر یکی دیگر از محرک چک دریافت نمی کند تصویب شده قبل از آن ؟ و اگر قانون جدید تصویب هنگامی که شما soonest ممکن است انتظار برای دیدن یک دوم IRS پرداخت ؟ ما مشورت سنا تقویم و استفاده اولین محرک چک از مراقبت های عمل به عنوان یک مدل برای تدوین و فرموله کردن یک امکان timeline.

این داستان به روز رسانی ها اغلب در پاسخ به در حال توسعه وضعیت.

هنگامی که محرک چک مهلت'? سه هفته دور

سنا در حال حاضر 15 روز کاری تا Aug. 7 به ساخت بحث مذاکره و تصویب یکی دیگر از بسته محرک قبل از آخرین روز از زمان جلسه.

"ما خواهد بود با داشتن دو حزبی گفتگو در مورد مکمل امداد قوانین و امیدواریم که کنگره تصویب خواهد شد اضافی بسته بندی تا پایان این ماه" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در آماده سخنان قبل از یک خانه کمیته در ژوئیه 17.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار بر روی یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

چه اتفاقی می افتد اگر سنا نتواند خود را قطع?

یا نه وزیر خارجه جدید بسته نجات قبل از آن برنامه ریزی شده زنگ تفریح اوت سنا را نمی خواهد کار گذشته Aug. 7, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: ژوئن 30.

چرا ؟ از آنجا که مجلس سنا را در ماه اوت تعطیلی اجرا می شود از اوت. 10 سپتامبر. 7 (روز کارگر) که به معنی وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). اگر هیچ لایحه Aug. 7, آن را نمی خواهد برداشت دوباره تا پس از آن. جلسه ماه سپتامبر اجرا می شود از طریق سپتامبر. 25.

سنا جدول زمانی برای ساخت یک محرک بررسی تصمیم

تاریخ سنا اقدام
جولای 20 - Aug. 7 در جلسه. مجلس سنا است و انتظار نمی رود به کار گذشته Aug. 7.
Aug. 10 - سپتامبر. 7 اوت زنگ تفریح.
سپتامبر. 8 - سپتامبر. 25 در جلسه. اگر سنا نمی کند تصویب یک لایحه توسط Aug. 7 این است که دوره بعدی آن را به کار بر روی یک بسته محرک.
سپتامبر. 28 - 29 سپتامبر زنگ تفریح.
سپتامبر. 30 - Oct. 9 در جلسه. اگر سنا هنوز نشده به تصویب یک لایحه این است که آن را آخرین فرصت قبل از انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

آن را هنوز هم ممکن است برای IRS به شروع به ارسال چک در ماه اوت اگر دور دوم محرک چک می شود چراغ سبز در پایان ماه ژوئیه.

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ و زمان آخرین من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی -- و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است -- ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع اولین قایق پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

اکثر کسانی که فرستاده شد با آغاز ماه ژوئن هر چند IRS گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک بررسیاین امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در حال حاضر ما صبر کنید. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

در اینجا حتی بیشتر منابع مورد coronavirus مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب