دوم محرک بررسی: چقدر پول به انتظار از آینده پرداخت - CNET

چقدر پول آیا ما واقعا به دنبال به در با دوم محرک بررسی کنید ؟ آنجلا Lang/CNET برای اکثر تا به روز اخبار و ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399
 dollars-money-1

چقدر پول آیا ما واقعا به دنبال به در با دوم محرک بررسی کنید ؟

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

کنگره در نهایت مجموعه ای از چرخ در حال حرکت هفته آینده برای یکی دیگر از محرک پیشنهاد و یک دوم محرک چک کنید برای رفتن با آن. حداقل آن خواهد شد بخشی از این بحث با توجه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. آنچه هنوز نمی دانیم این است که اگر یک پرداخت جدید می تواند بزرگتر یا کوچکتر از $1,200 حداکثر کمک هزینه شما می توانید از اولین محرک چک در ماه مارس است.

شده اند وجود دارد اشاره کرد که می تواند آن را سخت تر به واجد شرایط برای اضافی پرداخت مستقیم این زمان در اطراف, به خصوص اگر پول کمتری برای رفتن به اطراف به طور کلی. اما این در تضاد با واشنگتن رهبران-از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن -- که فراخوان بزرگتر محرک را بررسی کنید. چقدر پول شما در واقع ممکن است به طور کامل بستگی دارد به اندازه کل بسته امداد و چگونه کنگره خواهد بخشی از این پول است.

در ادامه برای آنچه که ما در حال شنیدن. و در اینجا اطلاعات بیشتر در زمانی که ما فکر می کنم واشنگتن را در رسیدن به یک تصمیم و که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک کنید اگر یک جدید اقتصادی لایحه می گذرد.

دوم محرک چک می تواند کوچکتر

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در تاریخ 10 ژوئیه که یک دوم محرک بررسی خواهد شد کوچکتر از اولین فاکس کسب و کار گزارش شده است. که هم راستا با مک کانل که نشان داده است که بعد از بسته محرک اقتصادی را $1 تریلیون کلاه.

مجلس نانسی پلوسی ساخته شده است که او اختلاف نظر روشن است.

"یک تریلیون دلار است, OK, که جالب, نقطه شروع, اما آن را نمی کند در هر نقطه در نزدیکی" پلوسی گفت: ژوئیه 9. "ما نیاز به $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی [کمک]. ما باید یکی دیگر از $1 تریلیون دلار برای بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم. ما نیاز به چیزی شبیه به این, اما احتمالا به همان اندازه برای [coronavirus] تست, ردیابی, درمان," او گفت:. "چه چیزی نیست اندازه گیری است" من آن را تنها می تواند یک تریلیون دلار است.'"

شکل نهایی این است که چیزی جز تصمیم و جزر و مد به نوبه خود می تواند. برای دو ماه گذشته پیشنهادات ظاهر شده اند بیش از چگونه یک دوم محرک باید چک اعم از تک 1200 دلار پرداخت تا 2000 دلار در ماه از پایان بیماری همه گیر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ...

1:33

چقدر پول می تواند یک دوم محرک چک کنید شما ؟

واشنگتن رهبران در حال صحبت کردن در مورد این ممکن است محرک ارقام برای افراد:

 • هیچ چیز. کنگره می تواند تمرکز خود محرک تلاش ها در معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به عنوان یک راه برای تقویت ما شده.
 • کمتر از $1,200. پیشنهاد شده توسط Kudlow کاخ سفید مشاور اقتصادی در جولای 10.
 • $1,200 حداکثر پرداخت برای افراد است. پیشنهاد شده توسط قهرمانان قانون تصویب شده توسط مجلس نمایندگان. (این قانون نیست. بیشتر در زیر.)
 • پول بیشتر برای افراد از قهرمانان قانون پیشنهاد به اشاره با مغلوب ساختن پیشی جستن در ژوئیه 1.
 • $2,000 یک ماه با اورژانس "پول" پرداخت تا زمانی که اقتصاد بهبود. پیشنهاد شده توسط مجموعه ای از بیش از 150 اقتصاددانان از سیاست موسسات و دانشگاه ها.
 • $2,000 ماهانه پرداخت از طریق پایان از همه گیر و برای سه ماه پس از. پیشنهاد سناتور. کامالا هریس.
 • $2,000 یک ماه تا 12 ماه. پیشنهاد شده توسط Rep. Ro Khanna.
 • A $4,000 سفر موقت اعتبار مالیاتی (PDF). پیشنهاد ما سفر انجمن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش ایده ممکن است. سناتور. مارتا McSally در زمان این ایده بیشتر و پیشنهاد یک لایحه (PDF) که به زوج $8,000 اعتبار مالیاتی برای پوشش هزینه های سفر به همراه 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط.
 • حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات کاخ سفید که اجازه می دهد کارگران را به نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. رئیس جمهور اصرار حقوق و دستمزد مالیات باید بخشی از دومین بسته نجات با توجه به واشنگتن پست.

به عنوان اولین محرک بررسی آن تقریبا مشخص است که کنگره را شامل خواهد شد واجد شرایط محدودیت بر اساس چه مقدار پول شما را سالانه خود را در سن تعدادی از وابستگان شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

چه تهمت و دولت او می گویند در مورد دوم محرک بررسی کنید ؟

رئیس جمهور طی چند هفته گذشته آمده به عنوان یک شرکت حمایت از دور دوم از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها است.

"من پشتیبانی در واقع اعداد بزرگتر از دموکرات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ژوئیه 1, با اشاره به 1200 $در هر فرد مقدار دموکرات به رهبری خانه پیشنهاد شده است. واشنگتن پست در ماه ژوئن گزارش داد که رئیس جمهور گفته است که دستیاران او تا حد زیادی حمایتی از ارسال دور دوم چک به آمریکایی ها است.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

رئیس جمهور گفت او از دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

سارا تو/CNET

Kudlow تکرار رئيس جمهور در حمایت از گفتن فاکس کسب و کار هفته گذشته "مستقیم چک احتمالا رفتن به بخشی از آن را به عنوان دور به عنوان رئیس جمهور نگران است در حال حاضر."

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ابراز حمایت گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی "ما در حال رفتن به جدی[ly] در نظر بگیرید که آیا ما در حال رفتن به قرار دادن بیشتر پرداخت ها و پرداخت های مستقیم بیش از. آن را به خوبی کار می کرد."

رئیس فدرال رزرو جروم پاول ساخته شده در مورد بیشتر محرک پولی در آماده سخنان قبل از خانه کمیته خدمات مالی در 30 ژوئن. "کامل [اقتصادی] بازیابی بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های" پاول گفت. "مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است."

سنا مشخصات: کوچکتر دوم محرک چک کنید

"من کشف حجاب چیزی است که خواهد شد یک محل شروع و در چند هفته" مک کانل گفت: جولای 6 مورد بسته محرک اقتصادی جدید. و یک پرداخت جدید برای افراد و خانواده ها "به خوبی می تواند بخشی از آن را," او اضافه شده است. ما از طریق برداشت سنا تقویم برای به دست آوردن یک ایده خوب از آن جدول زمانی.

و در حالی که مجلس سنا ارائه شده است بسیاری از جزئیات در آن چه خواهد شد در آن عبارتند از پیشنهاد مک کانل شده است پاک کردن آنچه در آن ارائه نمی.

"من نمی توانم به شما بگویم چه مقدار است و به احتمال زیاد در این نقطه, اما نمی توان آن را از 3 تریلیون," مک کانل گفت: در اواخر ماه گذشته. او همچنین پیشنهاد تنظیم $40,000 سقف درآمد برای واجد شرایط برای بررسی. "من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی," او گفت:.

در اینجا آنچه ما در مورد که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه چک کنید.

مک کانل قبلا تاکید کرد که تمرکز یکی دیگر از لایحه محدود خواهد شد و در صورت تصویب خواهد شد. سناتور جمهوریخواه هستند متمرکز از جمله مشوق هایی به مردم را به کار می کنند.

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

$1,200 پرداخت یک بار از این خانه قهرمانان عمل می کنند ؟

مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال پرداخت بزرگتر برای بیشتر اعضای خانواده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه به عنوان رئیس جمهور که آن را به نام DOA. در اینجا طرح از خانه coronavirus لایحه:

 • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200.
 • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
 • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
 • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

این لایحه همچنین گسترش بسیاری از مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد در این ماه.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

سنا بازگشت به واشنگتن در دوشنبه, جولای 20, هنگامی که آن را انتخاب کنید تا موضوع بعدی نجات بیل و بررسی کنید. به مجلس سنا خواهد شد که سه هفته تا Aug. 7 به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از یک ماه زنگ تفریح.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de