دوم محرک بررسی واجد شرایط بودن وضعیت به روز رسانی: چه کسی می تواند واجد شرایط برای یک پرداخت اضافی - CNET

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده. آنجلا Lang/CNET زمانی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 تیر 1399
 money-bills-coins-wallet-0545

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده.

آنجلا Lang/CNET

زمانی که در سنای جدید شروع جلسه روز دوشنبه اعضای خواهد بود "نگاهی دیگر مستقیم, پرداخت," رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وعده داده است. بحث را به تمرکز بر روی پتانسیل اندازه یک دوم محرک چک کنید و همچنین الزامات واجد شرایط بودن برای دریافت یک.

آنچه مشخص است این است که افرادی که واجد شرایط برای اولین محرک بررسی در حداکثر مقدار 1200 دلار ممکن است به طور خودکار واجد شرایط برای یک ثانیه پرداخت. بحث بر واجد شرایط بودن شروع می شود و دوباره به عنوان به نظر می رسد واشنگتن به اقتصاد در حال حاضر در رکودو اولویت آن نهاد و برای کمک به. برای مثال کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در هفته گذشته که در آن مورد نیاز می تواند با هدف افرادی که بیکار هستند و افراد کم درآمد و خانواده.

واجد شرایط بودن برای دومین محرک پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد بر اساس محدودیت درآمد و سن و تابعیت و وضعيت تاهل (به عنوان مثال حداکثر یک خانواده می تواند دریافت) و تعدادی از وابستگان در خانواده است. این پارامترها می تواند تبدیل به هر دو گسترده تر و یا بیشتر از هدفمند در اولین محرک پرداخت که محدود تعداد مجاز وابستگان و تعیین محدودیت سنی برای کودکان واجد شرایط (بیشتر در زیر).

نگه داشتن خواندن برای همه اطلاعات فعلی در مورد یکی دیگر از تاثیر اقتصادی پرداخت. و در اینجا هنگامی که ما فکر می کنم IRS می تواند ارسال اولین دسته از محرک های جدید چکاگر آنها رخ می دهد. این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است.

دوم محرک بررسی واجد شرایط بودن: بهترین سناریو

گسترده ترین شرایط پیشنهاد شده تا کنون می آید از قهرمانان عمل (PDF) پیشنهاد شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه. از آن شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA اما آن می تواند کمک به قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است قادر به دریافت یک دوم محرک را بررسی کنید. در اینجا چه کسی واجد شرایط بر اساس آن پیشنهاد:

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان.
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

که ممکن است واجد شرایط برای یک محرک های اضافی پرداخت

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد. بر اساس حدس و گمان در اینجا است که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک را بررسی کنید.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را "بیش از حد" پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت آن را محتمل است که محدودیت های درآمد می تواند تبدیل به سخت تر -- شما ممکن است نیاز به کاهش حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. یک مثال $40,000 در هر سال درآمد درپوش برای اولین بار مطرح شده توسط مک کانل (بیشتر در زیر).

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

 cash funds running out of money change dollars wallet empty

آن را به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

که نبود واجد شرایط برای اولین محرک چک کنید

اجازه دهید به بررسی که در دور اول گذشت:

  • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500
  • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

درآمد محدود ؟ ؟ ؟ چرا مردم در حال صحبت کردن در حدود $40,000

آن پیشنهاد شده است که بعد از محرک بررسی خواهد تنها به افرادی که $40,000 یک سال یا کمتر است. قرار است درآمد حد -- که هنوز نهایی نشده است -- آمد از اظهارات مک کانل در جولای 6, که در جواب سوال خبرنگار در مورد دوم محرک چک گفت: "من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است."

نانسی پلوسی, مجلس, سوال, مک کانل پیشنهاد حقوق و دستمزد کلاه. "من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از," او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. "من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود."

cash funds running out of money change dollars wallet empty

یک $40,000 در هر سال درآمد محدود کردن بخشی از محرک بسته است ؟ آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد.

سارا تو/CNET

این رقم نمی مقیاس در تمام بازارهای آمریکا. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ما اداره مسکن و توسعه شهری تعریف شده "بسیار کم درآمد محدودیت" در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

آن پیشنهاد شده است که $40,000 شکل مک کانل اشاره کرد آمد از یک نامه سرگشاده منتشر شده 16 ژوئن از بیش از 150 اقتصاددانان به رهبری بن برنانکه سابق رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که که "در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40% (PDF) از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس است."

هنگامی که محرک بررسی مدارک بود تصمیم گرفت ؟

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز, اما ما باید یک ایده خوب زمانی که ممکن است اتفاق می افتد و زمانی که چک می تواند ارسال شود. این گفتگو قرار است به صورت جدی در دوشنبه, جولای 20, زمانی که سنا در جلسه.

"به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان زنگ تفریح] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن