دانشمندان نشان بزرگترین 3D از نقشه جهان - CNET

نقشه ایجاد شد و داده ها با استفاده از یک تلسکوپ نوری در نیومکزیکو مستند به عنوان بخشی از تمدید Baryon نوسان Sp

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399
eboss-pr-v1-2-web.png

نقشه ایجاد شد و داده ها با استفاده از یک تلسکوپ نوری در نیومکزیکو مستند به عنوان بخشی از تمدید Baryon نوسان Spectroscopic نظرسنجی (eBOSS).

آناند Raichoor, EPFL/اشلی راس دانشگاه ایالتی اوهایو/SDSS همکاری

Mapmaking شده است بخشی از فرهنگ انسانی برای هزاران سال از بابلی گلی به Mercator نقشه ما اغلب در مدارس. بعدی نقشه برداری ماجراجویی ؟ کل جهان است.

اخترفیزیکدانان در روز دوشنبه منتشر شد بزرگترین نقشه 3D از جهان پوشا زمان و فضا با جزئیات بیشتر از همیشه قبل از.

در طی دو دهه دانشمندان از سراسر جهان وارد نقشه پس از تجزیه و تحلیل بیش از 4 میلیون کهکشان و quasars, ایجاد یک نمایندگی است که کمک خواهد Percival از دانشگاه واترلو در کانادا با توجه به عنوان "داستان کامل از انبساط جهان." بخشی از این داستان دانشمندان می گویند این است که حدود 6 میلیارد سال پیش انبساط جهان شروع به سرعت بخشیدن به و آن را ادامه داد و به دریافت سریع تر از.

روی نقشه-منتشر شده توسط Sloan Digital Sky Survey (SDSS) -- ایجاد شد و داده ها با استفاده از یک تلسکوپ نوری در نیومکزیکو مستند به عنوان بخشی از تمدید Baryon نوسان Spectroscopic نظرسنجی (eBOSS) از SDSS.

در ساخت نقشه, دانشمندان کشف کردند که زمان پذیرش نرخ انبساط جهان را ثابت هابل است که حدود 10 درصد پایین تر از ارزش داشت از فاصله به این نزدیکی کهکشان ها.

"تنها با نقشه ها مانند ما می تواند به شما در واقع می گویند برای اطمینان حاصل کنید که وجود دارد عدم تطابق در هابل ثابت" گفت: Eva-Maria مولر سرب آنالیز از دانشگاه آکسفورد.

Jean-Paul Kneib رهبر eBOSS بررسی و یک اخترفیزیکدان از موسسه فدرال سوئیس و فناوری در بیانیه ای گفت: محققان تا به حال با استفاده از فن آوری و اطلاعات را "دقیق ترین تاریخچه گسترش اندازه گیری بیش از وسیع ترین تا کنون طیف وسیعی از کیهانی ،

"ایجاد بخشی از نقشه قدمت 6 میلیارد سال" با توجه به بیانیه "تیم استفاده می شود بزرگ, قرمز کهکشان های دورتر از آنها استفاده می شود جوانتر آبی کهکشان ها. در نهایت به نقشه جهان در 11 میلیارد سال گذشته و بیشتر از آنها استفاده می شود quasars که روشن کهکشان روشن با مواد در حال سقوط بر روی یک مرکزی سیاهچاله ابر پرجرم. هر یک از این نمونه های مورد نیاز تجزیه و تحلیل دقیق به منظور حذف آلاینده ها و فاش کردن الگوهای جهان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن