دانشمندان با دقت اشاره کردن بهترین مکان بر روی زمین برای دیدن کیهان در شب – CNET


Aurora and stars, as seen from the US Amundsen-Scott South Pole Station in July 2020

شفق قطبی و ستاره به عنوان دیده می شود از ما آموندسن-اسکات ایستگاه قطب جنوب در ماه جولای سال 2020

جف چن

اگر شما می خواهید برای دریافت بهترین شکل ممکن از نظر ستاره از پایین در اینجا بر روی زمین شما نیاز به آماده شدن برای یک سفر طولانی به سردترین مکان بر روی این سیاره. حدود 650 مایل داخلی از قطب جنوب شرقی لبه شما به خودتان پیدا کنید بر بکر-سفید فلات کشش به افق: گنبد A.

یک مطالعه جدید انجام شده توسط محققان چینی در تحقیقات ایستگاه واقع در گنبد یک در مجله Nature منتشر شده در چهارشنبه, نشان می دهد, آن می تواند بهترین مکان بر روی زمین ستاره شناسان برای بررسی آسمان. اما شما باید برای به دست آوردن وجود دارد ،

سفر به گنبد یک شدید است.

برای اولین بار شما رو برای رسیدن به قطب جنوب است. که مشکل است این روزها اما شما نیاز به یک کشتی یخشکن بنابراین شما می تواند کاهش یافته است در شرق قطب جنوب خط ساحلی. یک هلیکوپتر حمل شما از کشتی بر روی یخی قاره و سپس سفر واقعی آغاز می شود. از آنجا, شما می توانید راه خود را در سراسر یخ در یک ظرف حمل و نقل مانند خودرو کشیده شده توسط یک تراکتور در حدود 6 مایل (10 کیلومتر) در ساعت است. در آن طول می کشد حدود دو هفته به مقصد خود می رسند.

تنها پس از آن شما می توانید شروع به راه اندازی خود را تلسکوپ هشت متری بالا پلت فرم در وسط بیابان یخ.

که دقیقا همان چیزی است که این تیم از محققان در طول 2018-19 تابستان — و آنها گزارش می دهند که شرایط جوی بسیار خوب نمایش خود را از آسمان شب بر خلاف کسانی که در هر جای دیگری بر روی زمین است.

“تجربه منحصر به فرد و هیجان انگیز می گوید:” Zhaohui شانگ یکی از محققان که بخشی از سفر و همکاری نویسنده در مطالعه است. “ما تا به حال بسیار کار شدید برای تکمیل تنها با حدود 3 هفته در تابستان در گنبد A.”

domea.png

محل گنبد A.

نقشه های گوگل

معصوم, آسمان

گنبد یک در نظر گرفته شده است یک محل عالی برای ستاره زل زده. اما چه چیزی باعث سردترین مکان بر روی زمین به خصوص خوب برای دیدن هستی ؟

“آن پایین می آید به تلاطم جوی” توضیح می دهد که مایکل اشلی, یک اخترفیزیکدان در دانشگاه نیو ساوت ولز و همکاری نویسنده در مطالعه است.

“اگر شما به خوبی سایت تاریک در جایی میبینید که ستاره برق زده و برق زده بد است.”

برق زده, اشلی می گوید که ناشی از جو زمین و مفید نیست برای ستاره شناسان در تلاش برای به تصویر جهان هستی است. اما در قطب جنوب وجود دارد بسیار کمی تلاطم چون خیلی صاف و بادها که حرکت در سراسر منطقه بسیار سبک هستند.

“اگر شما فقط باید باد باد در سراسر یک مرده-تخت برف سطح وجود دارد هیچ فرصتی برای آشوب به تولید می شود,” او توضیح می دهد.

img-2950

یخ برای دیدن شما: تلسکوپ مجموعه در گنبد A.

علاوه بر این بخار آب می تواند ویران کردن بازی با نجوم زیرا جذب نور به خصوص در طول موج مادون قرمز. اما قطب جنوب بسیار خشک — آب یخ کردن — و این یک مزیت بزرگ برای کسانی که به دنبال تحصیل در آسمان است. به خصوص اگر شما می خواهید به مطالعه کیهان در میلیمتر طول موج مانند آتاکاما آرایه در بیابان شیلی می کند.

“ما یک تراهرتز تلسکوپ وجود دارد و تماشایی داده می گوید:” اشلی.

“و ما خیلی بهتر از آتاکاما از نظر شرایط سایت.”

مشاهدات از تلسکوپ در گنبد یک در حدود دو و نیم برابر بهتر از آنچه که شما ممکن است در نگاه برخی از بهترین زمین-بر اساس رصدخانه در شیلی یا هاوایی.

چین قصد دارد به ساخت یکی دیگر از مادون قرمز تلسکوپ نوری در سایت شناخته شده به عنوان Kunlun تاریک جهان بررسی تلسکوپ KDUST. آن بوده است در این نسخهها کار برای حدود یک دهه و می بینید چین جای یک تلسکوپ تقریبا دو برابر در محل.

“در حال حاضر این نوع از متوقف در یک بررسی می گوید:” اشلی. “من فکر می کنم آنها در حال نگاه کردن به آن بسیار نزدیک است. و من فکر می کنم این طبیعت کاغذ باید کاملا از راه به دادن آن یک بیت از یک فشار.”

چین علمی اخیر تلاش گسترش فراتر از زمین بیش از حد. در هفته گذشته در این کشور راه اندازی Tianwen-1 ماموریت. یک فضاپیما حامل سه رباتیک کاشفان است در مسیر به مریخ است و انتظار می رود به آنجا می رسند در فوریه 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im