سامسونگ در Q2 سود افزایش می یابد 23 درصد با وجود COVID-19

سامسونگ الکترونیک ارسال شده سود عملیاتی 8.1 تریلیون برنده و درآمد 52 هزار میلیارد برنده در سه ماهه دوم سال 2

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

سامسونگ الکترونیک ارسال شده سود عملیاتی 8.1 تریلیون برنده و درآمد 52 هزار میلیارد برنده در سه ماهه دوم سال 2020 این شرکت گفت: در مقدماتی آن درآمد ارشاد در روز سه شنبه.

سود عملیاتی افزایش 22.7 درصد در سال بیش از سال با وجود این شرکت پیش از این هشدار است که تقاضا برای گوشی های هوشمند را به شدت افت میکند در سه ماهه دوم با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

کره جنوبی فن آوری های غول پیکر نیمه هادی کسب و کار است که شاهد افزایش تقاضا برای آن تراشه های حافظه از رایانه های شخصی و سرورها در سه ماهه اول سال با توجه به افزایش کار از راه دور است که به احتمال زیاد به ادامه آن عملکرد قوی در سه ماهه دوم.

درام قیمت نیز رو به افزایش در نیمه اول سال به ویژه با توجه به افزایش تقاضا از سرور.

سامسونگ تلفن همراه و لوازم الکترونیکی مصرفی, کسب و کار نیز به احتمال زیاد به شانس بهتر از انتظار در اروپا و آمریکا به عنوان فروشگاه ها وجود دارد که بخشی از بازگشایی پس از کاهش مستند اقدامات است. کاهش هزینه های بازاریابی نیز به احتمال زیاد برای کمک به دفاع از سودآوری این شرکت اعلام کرد.

سامسونگ در صفحه نمایش کسب و کار نیز انتظار می رود به نوبه خود سود برای سه ماهه دوم از یک بار مجازات پرداخت توسط عمده OLED مشتری اپل از کمتر از حد انتظار فروش آیفون. این شرکت با دریافت یک مشابه پرداخت از کوپرتینو در سه ماهه دوم سال گذشته از دومی نمی خرید حداقل دسته ای از پانل های صفحه نمایش.

هر چند COVID-19 pandemic هنوز بافندگی این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی گوشی های هوشمند جدید در سه ماهه سوم در حالی که تقاضا برای تراشه های حافظه است که انتظار می رود برای شرکت باقی می ماند در طول بقیه سال.

پر درآمد اعلام خواهد شد در اواخر این ماه.

مربوط به پوشش

سامسونگ راه اندازی 8TB SSD برای رایانه های شخصی

به 870 QVO ارائه می دهد خواندن و سرعت نوشتن تا 560Mbps و 530Mbps بود.

سامسونگ ترویج AI متخصص منجر به بازوی تحقیقاتی

دکتر سباستین سونگ خواهد سر از کره جنوبی غول تکنولوژی پژوهشی واحد به تقویت آن AI صلاحیت.

سامسونگ به آزمایش هواپیماهای بدون سرنشین بر اساس 5G شبکه خدمات بازرسی

سامسونگ بعد از به روز رسانی این راه حل اجازه می دهد تا مهندسین برای تنظیم آنتن از ایستگاه های پایه از گوشی های هوشمند خود را بر روی زمین.

مستقل پنل آرا در برابر سامسونگ, رئیس, کیفرخواست

این یک پیروزی نمادین برای سامسونگ رهبر Lee Jae-yong است که در مواجهه با حسابداری اتهام تقلب و تحت فشار قرار دادن دادستان.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر: یک cheat sheet (TechRepublic)

بعدی تاشو سامسونگ گوشی های هوشمند است که در اینجا و آن را به در نظر گرفتن طراحی نشانه از مدرسه تلفن تلنگر. در اینجا چیزی است که توسعه دهندگان کسب و کار و مزایا نیاز به دانستن در مورد Galaxy Z تلنگر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب