سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G به فروش در آگوست 7


15-galaxyzflip5g-mystic-gray-unfolded-back.jpg

Galaxy Z تلنگر 5G در خاکستری است. تصویر: سامسونگ

سامسونگ الکترونیک آغاز خواهد شد فروش 5G نسخه از آن Galaxy Z تلنگر تاشو گوشی های هوشمند در تاریخ 7 اوت در انتخاب کشور شرکت کردند.

Galaxy Z تلنگر 5G خواهد شد توسط Qualcomm Snapdragon 865 به همراه 5G پلت فرم تلفن همراه و در دسترس خواهد بود خاکستری و برنز.

گوشی سهام همان مشخصات از اندازه صفحه نمایش به وزن این گوشی به عنوان سلف خود به 4G LTE Galaxy Z تلنگر راه اندازی در مه, اما می افزاید: 5G اتصال و افزایش حداکثر سرعت ساعت به 3.09 GHz با تشکر از Snapdragon 865 Plus.

کره جنوبی غول تکنولوژی اضافه شده قطعات لازم را به 5G اتصال به زندگی در حالی که حفظ Galaxy Z تلنگر براق, جسورانه, فرم عامل این شرکت اعلام کرد.

سامسونگ اعلام خواهد کرد بعدا که کشور را دریافت خواهد کرد گوشی برای اولین بار یک سخنگوی شرکت گفت.

شیشه ای-روکشی Galaxy Z تلنگر 5G ورزشی 6.7 اینچ صفحه نمایش FHD+ 425ppi AMOLED صفحه نمایش تاشو و یک 1.1 اینچ 303ppi پوشش صفحه نمایش. این یک 10MP F2.4 selfie تیرانداز و دو دوربین در عقب و یک دوربین 12MP F2.2 فوق العاده گسترده و یک دوربین 12MP F1.8 زاویه با OIS. این RAM 8GB با 256GB حافظه داخلی و یک 3300mAh دو باتری.

انعطاف پذیری حالت که در آن صفحه نمایش به طور خودکار تجزیه به دو زمانی که آزاد ایستاده است هنوز هم وجود دارد. به آن اضافه شده است به روز رسانی دوربین به حالت که در آن کاربران می توانید دو شیر به سوئیچ دوربین پنجره پیش نمایش از بالا به پایین.

سامسونگ نیز ارائه چهار ماه از یوتیوب حق بیمه.

این شرکت در حال برنامه ریزی برگزاری مجازی Galaxy Unpacked 2020 در اوت 5 در 10 EDT که در آن آن را به شما معرفی جدید توجه داشته باشید کهکشان و دیگر دستگاه های چند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>