سیب آنلاین-تنها WWDC سال 2020: انتظار چه چیزی را و چگونه به سازمان دیده بان

ما می دانستیم که اپل دیجیتال در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس شروع می شود در ژوئن 22, اما ما نمی دانیم که ج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

ما می دانستیم که اپل دیجیتال در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس شروع می شود در ژوئن 22, اما ما نمی دانیم که جزئیات. در حال حاضر ما انجام دهد.

هنگامی که WWDC سال 2020?

اپل به زودی شروع WWDC سال 2020 با یک رویداد خاص و کلیدی در 22 ژوئن در 10 PT/1 بعد از ظهر و همکاران.

چگونه به سازمان دیده بان WWDC سال 2020

این رویداد در دسترس خواهد بود به تماشای در Apple.com یوتیوب تلویزیون اپل نرم افزار اپل نرم افزار و وب سایت.

انتظار چه چیزی را در WWDC سال 2020

اپل و نطق اصلی WWDC به طور معمول هنگامی که اپل نشان می دهد آخرین به روز رسانی برای iOS iPadOS macOS TVOS و WatchOS. این شرکت همچنین با استفاده از این زمان در گذشته اعلام خدمات جدید و سخت افزار جدید.

در این سال وجود دارد شایعات اپل اعلام خواهد شد برنامه های خود را برای انتشار بازو-صفحه مکینتاش و انتقال دور از پردازنده های اینتل. اعلام می رود که اتفاق می افتد در حال حاضر به توسعه دهندگان زمان به دوباره کاری و برنامه های کاربردی.

اپل نیز جریان سیستم عامل وزارت امور خارجه این اتحادیه در 22 ژوئن در 2 ساعت PT. این بحث بیشتر توسعه دهنده متمرکز با اپل مهندسین رفتن بیش از هسته نرم افزار تغییرات توسعه دهندگان باید بدانید در مورد.

علاوه بر این دو رویداد بزرگ اپل خواهد شد که بیش از 100 مهندسی جلسات با فیلم های ارسال شده در هر روز بین ماه های ژوئن 23 و 26 ژوئن در 10 am PT.

اپل نیز بازسازی توسعه آن انجمن که اولین بار در ژوئن 18. انجمن ها به توسعه دهندگان یک محل برای پاسخ به سئوالات و ارائه بازخورد و رفع اشکالات.

در نهایت اپل ارائه خواهد شد 1-در-1 توسعه دهنده labs توسط قرار ملاقات فقط در طول هفته.

آنچه شما به دنبال به جلو به در WWDC? iOS 14? iPadOS 14? جدید سخت افزار ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب