سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 برابر 2: تاریخ راه اندازی, امکانات, امکانات و هر چیز دیگری ما می دانیم تا کنون

فقط در چند هفته سامسونگ برگزاری آخرین رویداد Unpacked که در آن شرکت است که انتظار می رود به اعلام چندین دستگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 19 تیر 1399

فقط در چند هفته سامسونگ برگزاری آخرین رویداد Unpacked که در آن شرکت است که انتظار می رود به اعلام چندین دستگاه های جدید از جمله آخرین قسط در توجه داشته باشید و برابر ترکیب اولیه. در علاوه بر این به گوشی های جدید این امکان وجود دارد ما می توانیم یک ساعت هوشمند جدید قرص های بی سیم از earbuds و چه کسی می داند چه چیز دیگری.

ما شده ایم نظارت بر نشت و شایعات برای دستگاه های جدید در طول چند ماه گذشته و در زیر خلاصه ای از آنچه که ما انتظار داریم سامسونگ اعلام کند.

ما نگه داشتن به روز رسانی این پست به عنوان اطلاعات بیشتر حباب به سطح.

چه خواهد شد یادداشت جدید بود به نام ؟

 • ما فرض می کنیم توجه داشته باشید کهکشان 20
 • وجود دارد همچنین می تواند توجه داشته باشید 20 مدل فوق العاده

سامسونگ مانند بسیاری از شرکت های الکترونیک را دوست دارد به چوب به یک طرح نامگذاری پس از آن تاسیس شده است. که گفت: ما انتظار نداریم که سامسونگ به دنبال توجه داشته باشید 10 با توجه 11. ما بر این باورند که سامسونگ به دنبال خواهد داشت همان نامگذاری رویکرد آن زمان با کهکشان S20 در اوایل سال جاری و اعلام Galaxy Note 20.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از توجه داشته باشید از 20 مدل وجود خواهد داشت و آنچه که دقیقا نسخه بزرگتر نامیده خواهد شد. ما پول است توجه داشته باشید 20 و توجه داشته باشید 20 فوق العاده.

زمانی که سامسونگ اعلام کرد که توجه داشته باشید 20 و برابر 2 است ؟

 • سامسونگ در حال برگزاری مجازی بستهای رویداد در آگوست 5.

در اوایل ماه جولای سامسونگ اعلام کرد که آن را نگه مجازی بستهای رویداد در اوت 5 در 10 am ET. دعوت برای این رویداد برگ های زیادی به تخیل اما به نظر می رسد برای نشان دادن یک S-Pen چکیدن جوهر به یک گودال که در آن پاشیده. معنی? حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.

هنگامی که شما دریافت می کنید توجه داشته باشید 20 در دست های خود را? خوب سامسونگ شده است اعلام گوشی های جدید, مصرف preorders و سپس انتشار آنها را یک زن و شوهر از هفته بعد. با توجه به XDA میزبان تلویزیون و نویسنده حداکثر Weinbach فعلی توجه داشته باشید 20 تاریخ پرتاب اوت 21.

چه خواهد شد توجه داشته باشید 20 نگاه مانند?

 • بسیاری مانند کهکشان S20 فوق العاده
 • S Pen حافظه منتقل شده است

به همین دلیل آن را توضیح دهید زمانی که شما می توانید به تماشای این دست ، در اینجا:

همانطور که می بینید این قرار است توجه داشته باشید 20 فوق العاده است که کمی بزرگتر از تبصره 10 به علاوه دارای S Pen holder در یک موقعیت جدید و یک دوربین دست انداز -- درست مثل S20 فوق العاده.

قبل از به دست در ویدئو Weinbach ارسال شده در برخی کدها که سامسونگ تا به حال به طور تصادفی منتشر شده در روسیه نسخه ای از وب سایت این شرکت.

آنچه در مورد مشخصات?

 • یک 120Hz به صفحه نمایش QHD
 • Snapdragon 865+
 • 100x زوم در حال حاضر چیزی از گذشته

کوالکام فقط اعلام Snapdragon 865 Plus پردازنده های تلفن همراه و با توجه به یخ جهان است که سابقه جامد از نشت اطلاعات دقیق قبل از آن در دسترس عموم است که دقیقا همان چیزی است که خواهد شد مورد استفاده در این یادداشت 20 صف. کمی ارتقا پردازنده می افزاید: 10% افزایش در CPU و GPU عملکرد شکستن 3GHz فرکانس آستانه. مانند استاندارد 865 پردازنده آن شامل 5G اتصال که ما انتظار داریم توجه داشته باشید 20 خط به استفاده از.

توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 فوق العاده باید با استفاده از یک 120Hz نرخ refresh برای صفحه نمایش خود را. نه تنها این بهبود ویژگی های مانند اسکرول کردن و بازی اما با علاوه بر این از S Pen نقاشی یا نوشتن باید همچنین یک اثر است.

در نهایت توجه داشته باشید 20 شایعه شده است که در حال حاضر در حال غرق 100x زوم از ویژگی های است که با راه اندازی کهکشان S20 فوق العاده به جای تمرکز بر بهبود کلی تجربه دوربین با زوم 50 برابر سطح.

خارج از یک تعداد انگشت شماری از نشت ما نمی هر گونه بتن اعداد برای ذخیره سازی حافظه و یا حتی اندازه صفحه نمایش. در یک زن و شوهر از شرکت ذوب توییتهایی راس جوان ادعا کرد توجه داشته باشید 20 نمایش خواهد بود 6.42-اینچ, در حالی که توجه داشته باشید به علاوه 20 (شاید Ultra?) خواهد بود 6.87-اینچ است. SamMobile گزارش محتوای توییتهایی زمانی که آنها برای اولین بار ارسال شده در اوایل این سال است.

این یک شرط بندی امن می گویند که توجه داشته باشید 20 شروع خواهد شد با 128GB از ذخیره سازی و یا 8GB یا 12 گیگابایت حافظه بسته به مدل.

چقدر هزینه خواهد داشت ؟

 • شروع قیمت باید 1000 $

یخ جهان است و پيش بينی توجه داشته باشید 20 هزینه خواهد شد $999 در حالی که توجه داشته باشید 20 فوق العاده خواهد بود در قیمت $1,299 و ما تصور کسانی که تخمین نزدیک هستند اگر نه کمی پایین است.

این S20 فوق العاده برای مثال شروع می شود در $1,399 و دریافت بسیاری از انتقادات در مورد بودن بیش از حد گران است. امیدوارم سامسونگ گرفت که بازخورد و یک راه برای کاهش هزینه های high-end Note 20 دستگاه.

آنچه که در مورد Galaxy برابر 2 است ؟

 • پیگیری برای اولین کهکشان برابر شده است و انتظار می رود به زودی
 • زمان شایعات نقطه به اوت. 5 اعلام داشت. راه اندازی
 • این نام می تواند کهکشان Z برابر 2 است ؟ شاید ؟

یخ جهان نوشته شده است یک رندر از آنچه که او انتظار دارد که برابر 2 به مانند نگاه کنید.

کهکشان برابر جامد بود اولین تلاش در یک گوشی تاشو صفحه نمایش به خوبی از پس مسائل اولیه که تاخیر در راه اندازی اولیه خود. سامسونگ با موفقیت راه اندازی یکی دیگر از foldable گلکسی Z, تلنگر, در اوایل این سال و در حال حاضر وقت آن است برای برابر آن حضرت بود.

با توجه به راس جوان برابر 2 خواهد بود اعلام کرد: در کنار توجه 20 اما در دسترس نخواهد بود تا زمانی که در ماه سپتامبر.

Android Authority گزارش شده است که برابر 2 به صفحه نمایش خارجی را اندازه گیری 6.23-اینچ, در حالی که داخلی صفحه نمایش را اندازه گیری 7.59 اینچ با 120 هرتز سرعت رفرش درست مانند توجه داشته باشید 20 خط.

در حال حاضر حذف پست در SamMobile ادعا Galaxy برابر 2 خواهد بود در واقع به نام Galaxy Z برابر 2. درست است ؟

خارج از محدود نشت و شایعات برابر 2 خواهد شد به احتمال زیاد 5G و شاید یک S Pen برای اولین بار اضافه کردن به آن بهره وری متمرکز مجموعه ای از ویژگی های.

ما می دانیم که مقدار زیادی بیشتر در مورد سامسونگ آخرین گوشی های هوشمند منتشر شده در چند هفته اما تا آن زمان ما را برای تماشای بیشتر گزارش نشت و شایعات.

آیا شما به دنبال به جلو به هر دو دستگاه ؟ اگر چنین است و چرا ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب