روسیه حملات سایبری یک تهدید فوری " برای امنیت ملی

روسیه را به حمله سایبری قابلیت های -- و تمایل خود را به استفاده از آنها را -- ایجاد یک "فوری و فوری تهدید"

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

روسیه را به حمله سایبری قابلیت های -- و تمایل خود را به استفاده از آنها را -- ایجاد یک "فوری و فوری تهدید" به انگلستان امنیت ملی با توجه به گزارش از کمیته ای از نمایندگان مجلس است.

مدتها در انتظار و بسیار با تاخیر روسیه گزارش از پارلمان بریتانیا هوش و کمیته امنیت (ISC) توضیح می دهد که چگونه آن را می بیند روسیه را به استفاده از توانایی های مخرب سایبری فعالیت برای پیشبرد اهداف آن است.

بیشتر بر حریم خصوصی

"روسیه سایبر قابلیت هنگامی که در ترکیب با تمایل خود را برای استقرار آن در یک مخرب ظرفیت یک ماده از نگرانی و شمار فوری و فوری تهدید برای امنیت ملی ما می باشد".

نگاه کنید به: چگونه برای تبدیل شدن به یک cybersecurity طرفدار: cheat sheet (TechRepublic)

به ISC گفت که روسیه انجام مخرب سایبری فعالیت به منظور دفاع از خود به شدت -- با تلاش برای دخالت در دیگر کشورها انتخابات به عنوان مثال -- و که آن را استفاده کرده است جرایم سازمان یافته گروه به مکمل خود را در خانه اینترنتی مهارت های خود را.

این گزارش هشدار داد که روسیه هکرها شده اند به دست آوردن دسترسی به بحرانی ملی زیرساخت های کشورهای دیگر که بعدا می تواند استفاده شود به اثر تخريبي. در این گزارش اشاره کرد که وجود داشته است روسیه اینترنتی نفوذ به انگلستان زیرساخت های حیاتی اگر چه جزئیات بخش های آسیب دیده شده اند redacted.

این گزارش همچنین گفت که اطلاعاتی روسیه هماهنگ تلاش های فیشینگ در برابر ادارات دولتی از جمله در برابر Foreign & Commonwealth Office (FCO) و دفاع از علم و فن آوری آزمایشگاهی. به طور جداگانه روسیه اخیرا متهم به تلاش برای هک کردن به شرکت های مشغول به کار در COVID-10 واکسن پژوهش است.

"با توجه به تهدید فوری این شمار به ما و امنیت ملی ما مربوط می شود که وجود دارد هیچ هماهنگی متعدد سازمان در سراسر انگلستان هوش جامعه کار بر روی این موضوع" در این گزارش گفت:.

این گزارش را توجه داشته باشید که دولت با یک رویکرد جدید برای مقابله با این حملات که شامل شناسایی و سرزنش تخمگذار در, عاملان حملات سایبری. در حالی که انگلستان در طول تاریخ شده است ساکت در نسبت دادن حملات سایبری به یک قدرت خارجی نامگذاری و حمله بشود درست است این کمیته گفت: "این باید رویکرد مناسب وجود دارد تا به حال یک هزینه متصل به فعالیت است."

ببینید: روسیه می گوید آلمان هیچگونه شواهد فدرال هک

این گزارش همچنین ذکر شده دیگر ابزارهای دیجیتال استفاده می شود توسط روسیه به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر در دروغ و نفوذ سیاسی مانند استفاده از رباتها و عضو شورای نظارت مدت که استفاده می شود به فشار خاص روایت و یا به سادگی به ایجاد اختلال. روش دیگر این گزارش ذکر شده است 'هک و نشت' که در رابطه با ما انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016; آن را نیز به طور گسترده ای ادعا کرد که روسیه مسئول یک حمله مشابه در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2017. روسیه هرگونه دخالت در این حوادث است. "روسیه است و هرگز دخالت در امور داخلی بریتانیا به خصوص در زمینه انتخابات دموکراتیک" روسیه' سفارت انگلستان گفت: به تازگی.

اما انگلستان آهسته بود برای پاسخ به تغییر استراتژی روسیه; این تنها زمانی بود که روسیه آن را تکمیل 'هک و نشت' عملیات علیه کمیته ملی حزب دموکرات در آمریکا-با به سرقت رفته و ایمیل های عمومی ساخته شده یک ماه پس از اتحادیه اروپا -- که به نظر می رسد که دولت "دیر" متوجه سطح تهدید است که روسیه می تواند مطرح در این زمینه این گزارش گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net