روسیه می گوید آلمان هیچگونه شواهد فدرال هک

تصویر: گتی ایماژ از ویژگی های خاص جنگ سایبری و آینده امنیت سایبر امروز تهدیدات امنیتی باید در محدوده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
bundestag-german-parliament-thumb.jpg
تصویر: گتی ایماژ

از ویژگی های خاص

Cyberwar and the Future of Cybersecurity

جنگ سایبری و آینده امنیت سایبر

امروز تهدیدات امنیتی باید در محدوده گسترش یافته و جدیت است. وجود دارد در حال حاضر می تواند میلیون ها -- و یا حتی میلیاردها -- دلار در معرض خطر زمانی که اطلاعات امنیتی نیست و به درستی به کار گرفته.

ادامه مطلب

مقامات روسیه این هفته گفت که مقامات آلمان را موفق به تولید شواهد که نظامی روسیه هکرها نقض پارلمان آلمان در سال 2015.

این بیانیه در رابطه با حکم بازداشت که آلمان ظ در پایان ممکن است زمانی که آنها به اتهام, یک هکر روسی به نام دیمیتری Sergeyevich بدین.

دادستان های آلمان گفت: بدین عضو یک نرم گروه به نام APT28 (فانتزی خرس Sofacy استرانسیم Grizzly استپ) که نقض پارلمان آلمان (بوندس تاگ) در نیمه اول سال 2015 که در آن او نصب نرم افزارهای مخرب و سرقت دولت اسناد و مدارک.

محققان گفتند که مرتبط با یکی از APT28 هکرها به Badin, یک عضو از واحد 26165 یک واحد بخشی از روسیه اصلی اطلاعاتی مدیریت (GRU) نظامی سازمان اطلاعات روسیه نیروهای مسلح.

در روز آنها صادر شده و حکم بازداشت مقامات آلمانی همچنین احضار سفیر روسیه و اطلاع او از اتهامات عنوان شده علیه.

اما در مصاحبه با خبرگزاری روسی ریا در پنجشنبه ولادیمیر Titov روسیه معاون وزیر خارجه گفت که بیش از یک ماه پس از آلمان در زمینه بدین حکم بازداشت مقامات آلمانی نمی ارائه هر گونه شواهد بدین دخالت در هک های مورد نیاز برای حمایت از استرداد درخواست.

سرگئی لاوروف, روسیه, وزیر امور خارجه, ساخته, مشابه, مشاهده, ماه گذشته, پس, آلمانی, دادستان متهم بدین همچنین تایید که روسیه هنوز به دریافت هر گونه رسمی مدارک و شواهد برای حمایت از اتهامات عنوان شده علیه.

"لاوروف صحیح است در بیان کرد که آلمان وزارت امور خارجه است و نه مشترک حکم بازداشت بدین با سفیر روسیه," استفان Soesanto ارشد دفاع سایبری محقق در مرکز مطالعات امنیتی در موسسه فدرال سوئیس و فناوری (ETH) در زوریخ گفت: ZDNet در مصاحبه.

"نیز وجود دارد هیچ رسمی استرداد درخواست آلمانی ها برای Badin" گفت: Soesanto که شده است ردیابی بدین صورت بسیار نزدیک و مشابه مشاهده در توییتر در ماه گذشته.

سوئیس امنیت سایبر محقق معتقد است که این اتهامات به احتمال زیاد یک نما و هوشمندانه در زمینه تصفیه شده تر ژئوپولیتیک جنگ است.

"به طور کلی مواضع بسیار روشن" Soesanto گفته ZDNet. "مسکو هرگز استرداد بدین - به عنوان آن را نقض روسیه خود قانون اساسی (ماده 61) و برلین مشتاق به فشار اتحادیه اروپا سایبر تحریم ها به جای داشتن در واقع بدین در یک دادگاه آلمان صحبت کردن در مورد چقدر بد آن را امنیتی در مجلس بود."

Soesanto همچنین اشاره می کند که آن را در حال حاضر مشخص نیست که آیا مقامات آلمانی شواهد کافی برای محکوم کردن بدین در یک دادگاه آلمان.

اگر چه بدین نیز متهم شده است در آمریکا به اتهام های مشابه از هک ما اشخاص در دستور دولت روسیه را مورد یا گناه نیست شفاف در ایالات متحده یا نه.

تحت معاهدات بین المللی است و در قوانین بین المللی بدین یک هوش عمل که خارج از پیگرد قانونی برای اقدامات خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال اقدام در دستور خود دولت و اقدام تحت سفارشات -- به عنوان آن به نظر می رسد مورد بوده است در بدین دخالت در 2015 فدرال هک.

کارشناسان اشاره کرده اند که واشنگتن به خوبی آگاه بود از همه از این و آن APT28 مورد نمی رفتن در هر نقطه اما ما با استفاده از اتهامات عنوان شده برای تحمیل یک سری از تحریم های روسیه, یک طرح است که آلمان نیز به نظر می رسد به شرح زیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن