RPA و اتوماسیون آزمون بیشتر دوستان از دشمنان

COVID-19 آموخت به ما درس مهم است. به عنوان ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت قرار داده و آن را در Microsoft Bui

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399

COVID-19 آموخت به ما درس مهم است. به عنوان ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت قرار داده و آن را در Microsoft Build 2020 به صدها نفر از توسعه دهندگان "ما دیده ایم دو سال ارزش انتقال دیجیتال در دو ماه!" اتوماسیون پشتیبانی هوشمند اتوماسیون سیستم عامل -- رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) به علاوه هوش مصنوعی -- در حال حاضر نقش و ادامه خواهد داد به انجام این کار. اگر RPA بود و نه در نقشه راه قبل از COVID-19آن است که در حال حاضر. تمرکز خواهد شد در کاهش هزینه انجام از راه دور کسب و کار هوشمند با استفاده از اتوماسیون برای بهبود حالت ارتجاعی مانند تنوع بخشی زنجیره تامین خود را. افزایش اتوماسیون سرمایه گذاری و رکود فشار ممکن است باعث خطرات را به موشک وار رفتن برای کسب و کار:

  • RPA ربات, تعمیر و نگهداری, تاب آوری و کیفیت نرم افزار را مهار مقیاس. نگه داشتن رباتها در حال اجرا در تولید و ارائه ارزش سخت است و خیلی سخت تر از زمانی که آنها نقص. بیشتر حوادث اتفاق خواهد افتاد تابآوری را به مبارزه و کسب و کار رنج می برند.
  • RPA راه حل های توسعه نمی کند و همیشه به دنبال یک ساختار توسعه نرم افزار چرخه فرآیند. برای ساخت یک ربات کد یا اسکریپت های نوشته شده باشد. به عنوان رباتها تبدیل شدن به پیچیده تر به طور خودکار پیچیده تر گردش آن را در بیشتر طراحی کد و مهندسی کار می کنند.
  • RPA راه حل واقعا نمی ارائه تمام تست قابلیت های مورد نیاز است. RPA فروشندگان به تازگی شروع به ساخت در تست خودکار قابلیت خطا و گزارش اشکال زدایی پشتیبانی و یا اسناد و مدارک در مورد نحوه تست یک ربات قبل از تولید. اما این کافی نیست. همانطور که می بینید در شکل زیر تست ابزار اتوماسیون آمده با تعداد زیادی از تست اضافی و قابلیت های.
rpa-diego.png

در برخی از تحقیقات جدید ما نشان می دهد که چگونه همه صلاحیت تکنولوژی و شیوه های توسعه یافته در تست نرم افزار جهان برای آخرین 30 تا 40 سال می تواند و باید قوی تر باشد به درستی ساخت و تست RPA در مقیاس. آزمون اتوماسیون فن آوری تکامل سریع در سال های گذشته با چالاک و DevOps. نقاط قوت که تست به ارمغان می آورد به جدول با آن به طور مداوم تست فن آوری اتوماسیون عبارتند از:

  • کیفیت نظم و انضباط و طرز فکر.
  • شبیه سازی و به صورت end-to-end تست.
  • غیر کارکردی اتوماسیون آزمون.
  • رگرسیون آزمون عملکردی اتوماسیون.

به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید جلوگیری از اتوماسیون, فاجعه, از شما دعوت می کنیم به تماشای این تقاضا وبینار که همکار من برنارد Schaffrik و بحث کردم که چرا عجله استقرار اتوماسیون در مقیاس قرار می دهد چالش های رو به رشد و افزایش ریسک کسب و کار در شرکت.

این پست نوشته شده بود توسط معاونت و تحلیلگر اصلی دیگو Lo Giudice و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن