Romola Garai سرد شدن فیلم ترسناک حرز است در مورد به دام افتاده در یک خانه - CNET

فیلمساز Romola Garai (راست) در مجموعه ای از گوتیک فیلم ترسناک حرز. نیک دیوار این داستان بخشی از من خیلی وسواس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399
Amulet Romola Garai

فیلمساز Romola Garai (راست) در مجموعه ای از گوتیک فیلم ترسناک حرز.

نیک دیوار
این داستان بخشی از من خیلی وسواس (عضویت اینجا)ما پادکست این برنامه شامل مصاحبه با بازیگران و هنرمندان مشهور و انواع خلاق در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

شما به احتمال زیاد می دانید Romola Garai از نقش خود در فیلم هایی مانند کفاره گریس شگفت انگیز و با شکوه 39 و همچنین بی بی سی مینی سری اما و ساعت. او نامزد جایزه بافتا و دو جوایز گلدن گلوب است. در اوایل این سال در جشنواره فیلم ساندنس Garai به نمایش فیلم ترسناک حرز که او نوشت و کارگردانی کرد. حرز است که هر دو سرد و قابل توجه فیلم ترسناک که نشانه Garai را برای اولین بار به عنوان یک ویژگی فیلمساز.

در یک قسمت جدید از من خیلی وسواس پادکست در CNET Garai, مذاکرات در مورد حرز انتشار در تئاتر و تصویری بر روی تقاضا در روز جمعه و آنچه در آن باید مانند برای کسانی که گیر شده است در صفحه اصلی (تقریبا همه ما این روزها) به تماشای یک فیلم ترسناک در مورد یک شخص محدود به یک خانه.

"این ایده که در یک فضای محصور و فضایی که به نوعی یک تهدید به شما گفت:" Garai. "شما بی وقفه پخش زندگی خود و در هر تصمیم گیری است که شما تا کنون در زندگی خود را دلیل این که شما به طور ناگهانی محدود در یک راه است که شما نمی خواهد در غیر این صورت. مردم را مربوط به ایده نیاز به ارزیابی مجدد خود را به عنوان یک انسان و به خودتان نگاه کنید."

در طول ما گسترده مصاحبه ما مورد بحث چگونه حرز منعکس انتظارات از یک فیلم ترسناک. Garai مورد بحث نیز به همین دلیل اجتماعی فاصله را دوره فیلم نزدیکی غیر ممکن است به ساقه و زمان کار با اواخر Patrick Swayze در فیلم Dirty Dancing: Havana Nights.

گوش دادن به تمام مکالمات با Garai در Spotify در یا اپل پادکست. شما می توانید به اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت من گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یوتیوب تلویزیون قوی تر می شود در سال 2020

11:49tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب