"حلقه آتش" خورشید گرفتگی set to blot out (بیشتر از) خورشید در این آخر هفته - CNET

عکاس کریستن M Caldon اسیر این خورشید گرفتگی حلقوی توالی در پارک ملی گراند کانیون در سال 2012. کریستن M. Caldon

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

عکاس کریستن M Caldon اسیر این خورشید گرفتگی حلقوی توالی در پارک ملی گراند کانیون در سال 2012.

کریستن M. Caldon/NPS/پارک ملی گراند کانیون

برای اولین بار از دو سال 2020 گرفتهای خورشیدی را به نوبه خود خورشید را درخشان "حلقه آتش" در 21 ژوئن (یا ژوئن 20 بسته در محل شما). مردم در امتداد یک باند باریک از جهان خواهد شد که شانس آن را از نزدیک ببینید.

یک خورشید گرفتگی حلقوی اتفاق می افتد زمانی که ماه خیلی دور از ما به طور کامل پنهان کردن خورشید خروج از دایره روشنایی در اطراف ماه. این است که چگونه آن را شاعرانه "حلقه آتش" نام مستعار.

کامل گرفتگی حلقوی قابل مشاهده خواهد بود از بخش هایی از آفریقا و آسیا است. "باریک خط خطی از آفریقا به اقیانوس آرام را ببینید ماه در مقابل خورشید (مسدود کردن 99.4 درصد از نور خورشید در اوج خود در شمال هند) به طوری که تنها یک روشن حلقه قابل مشاهده است" ناسا گفت: در skywatching به روز رسانی برای ماه ژوئن.

زمان و تاریخ به شما اجازه شماره گیری در جزئیات برای منطقه خود را و به شما می گوید که آیا شما در خط به صورت کامل گرفتگی گرفتگی جزئی یا بدون گرفتگی در همه. ناسا سایت همچنین نشان می دهد گرفتگی مسیر بر روی نقشه های تعاملی و اجازه می دهد تا شما به زوم در برای پیدا کردن یک محل مشاهده.

حتی اگر شما در سمت راست نقطه جغرافیایی برای گرفتن, گرفتگی, در, شخص, شما هنوز هم ممکن است در شانس به لطف تلسکوپ مجازی پروژه که livestreams قابل توجه رویدادهای آسمانی. گرفتگی طرفداران در آمریکا نیاز به ماندن تا دیر وقت. مجازی تلسکوپ پروژه kick off پوشش در 10:30 p. m. PT شنبه شب.

این رصدخانه ملی ژاپن ارائه خواهد شد به زبان انگلیسی livestream با آن نمایی از یک گرفتگی جزئی شروع در 11:45 p. m. PT در روز شنبه.

این نمی تواند تنها گرفتگی سال. در مجموع خورشید گرفتگی است که بر روی آن ضربه بزنید برای دسامبر. 14 برای بینندگان در بخش هایی از آمریکای جنوبی است.

تماشای آنلاین نیست همان است که وجود دارد اما هنوز هم یک فرصت برای تامل عجایب خورشید و ماه و جایگاه ما در منظومه شمسی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب