Rick and Morty فصل 5 نگاه اول نشان داد با شنا بزرگسالان در SDCC 2020 - CNET

آیا شما آماده برای فصل جدید Rick and Morty? تصویری تصویر توسط Gael Fashingbauer کوپر/CNET Rick and Morty را د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 مرداد 1399
vat-of-acid-rick-and-morty

آیا شما آماده برای فصل جدید Rick and Morty?

تصویری تصویر توسط Gael Fashingbauer کوپر/CNET

Rick and Morty را در فصل پنجم در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن خواهد شد که نزدیک به مرگ antics و شاید یک شات واقعی در عشق برای Morty. اولین فیلم از Rick and Morty را در فصل پنجم این نمایشگاه همراه با سایر جزئیات از نمایش co-creator Dan Harmon عرضه جمعه به عنوان بخشی از شنا بزرگسالان رویداد برگزار شد در حرکت یا کشش ناگهانی.

در حالی که از لحاظ فنی بخشی از Comic-Con@صفحه اصلیپنل بهنگام شد تا با ادامه مجازی جایگزینی برای San Diego Comic Con 2020.

که در فیلم دیده می شود در یوتیوب جاسازی زیر شامل Morty حمل زخمی ریک (که صدمات ما هنوز نمی دانند) یک فرار از طریق یک پورتال یک تصادف ممکن است فرود and Morty اعتراف احساسات خود را به او له جسیکا.

در دیگر توجه داشته باشید هارمون همچنین ذکر شده است که برای اولین بار در تاریخ نشان می دهد که فصل جدید این است که جلوتر از برنامه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Rick and Morty Comic-Con منحصر به فرد, ابزار جنسی, unboxing

6:21

"ما اساسا انجام شود و نوشتن آن; تنها استثنا این است که من در این زوم ویرایش جلسات که در آن ما نوع نهایی آخر از فصل 5," هارمون توضیح داد. "این دیوانه وضعیت به خاطر این نشان می دهد معروف است نگهداری می شود هر کس در پشت برنامه."

فصل 4 به پایان رسید در ماه مهبا این حال season 5 premiere تاریخ Rick and Morty است هنوز اعلام نشده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de