Reno 911! ستاره Cedric Shultz باز می شود تا در مورد Boondocks و BoJack Horseman - CNET

سدریک Shultz است به عنوان معاون جونز در Reno 911!. Quibi سدریک Shultz بسیار خنده دار مرد. شما ممکن است او را

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
cedric yarbrough reno 911

سدریک Shultz است به عنوان معاون جونز در Reno 911!.

Quibi

سدریک Shultz بسیار خنده دار مرد. شما ممکن است او را تشخیص صدای قوی از سری انیمیشن مانند Netflix بکشد BoJack Horseman که در آن او با بازی افسر میو Fuzzyface یا همسایه تام دوبوا در Boondocks. و یا شما ممکن است تشخیص چهره خود را به عنوان Vic از Izombie و یا زمانی که او معاون جونز در wildly خنده دار Reno 911!. در طول یک مصاحبه با CNET جدید پادکست من خیلی وسواس Shultz صحبت در مورد بازگشت به معاون جونز 11 سال پس از نشان دادن تا به حال برای اولین بار پیچیده شده توسط فیلمبرداری جدید 8 دقیقه mini-قسمت Reno 911 برای جریان خدمات Quibi.

"با Quibi شما اصلاح چربی کمی است و شما فقط حق به خنده گفت:" Shultz. "راست به خنده دار صبح جلسه. حق به شوخی خنده دار است که رفتن به اتفاق می افتد. و به این عجیب و غریب ، بنابراین نشان می دهد [Reno 911!] ممکن است کمی خنده دار تر این زمان."

ما ثبت مصاحبه ما در آغاز ماه مارس و قبل از جورج فلوید درگذشت, on May 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای 8 دقیقه. در سراسر کشور تظاهرات علیه تبعیض نژادی و خشونت بی معنی اند فوران در هفته های پس از. Shultz که بزرگ شد در مینیاپولیس اهدا $10,000 به خانواده جورج فلوید همراه با بقیه بازیگران از Reno 911!.

در گفتگوی ما Shultz مورد بحث همه چیز را از آنچه در آن مانند فیلمبرداری در Quibi منحصر به فرد افقی و عمودی دو دوربین راه اندازی و انجام در واشنگتن دی سی مرکز کندی با بداهه مرحله نشان می دهد نسخه های سیاه و سفید به بودن با وسواس Netflix سری اوزارک و نوازنده Bill Withers که درگذشت مارس 30.

گوش دادن به تمام مکالمات با Shultz و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Quibi ویدئو tech امید به خیره

5:11tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب